استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه صوت و موسیقی
Audio MP3 Cutter Mix Converter and Ringtone Maker

Audio MP3 Cutter Mix Converter and Ringtone Maker

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۹۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۷/۲۲
تعداد دانلود۲۷ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۲۳۹
حجم۱۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی صوت و موسیقی
سازنده AppzCloud Technologies
‏‏نرم افزار اندروید Audio MP3 Cutter Mix Converter یک نرم افزار ویرایش صوتی قدرتمند می باشد. تا کنون نرم افزار های زیادی جهت ویرایش عکس و ویدیو معرفی شده اند اما همیشه وجود یک نرم افزار ویرایشگر صوتی احساس شده است که بتواند امکانات بسیار کاملی را جهت ویرایش فایل های صوتی و قابلیت های دیگر ارایه کند. نرم افزار اندروید Audio MP3 Cutter Mix Converter به جرات می توان گفت کامل ترین نرم افزار ویرایش صوتی بوده که از قدرت و قابلیت های بسیار زیادی برخوردار است.
‏از قابلیت های نرم افزار اندروید Audio MP3 Cutter Mix Converter می توان به امکان برش زدن قسمتی از آهنگ جهت استفاده در آهنگ های زنگ، sms و زنگ های اطلاع رسانی، امکان برش یک آهنگ برای زنگ یک مخاطب خاص، امکان ترکیب کردن ۲ آهنگ و ایجاد ریمیکس، امکان تنظیم حجم یک آهنگ، امکان ترکیب فایل های صوتی با فرمت های مختلف به طور مثال یک فایل موسیقی MP3 و WAV، امکان برچسب گذاری بر روی آهنگ، امکان تبدیل یک فرمت به فرمت دیگر و رابط کاربری بسیار مدرن اشاره کرد.
‏برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندروید Audio MP3 Cutter Mix Converter :
‏– امکان برش زدن قسمتی از آهنگ
‏– امکان برش یک آهنگ جهت انخاب زنگ یک مخاطب خاص
‏– امکان ترکیب کردن ۲ آهنگ و ایجاد ریمیکس
‏– امکان تنظیم حجم یک آهنگ
‏– امکان ترکیب فایل های صوتی با فرمت های مختلف
‏– امکان برچسب گذاری بر روی آهنگ
‏– امکان تبدیل یک فرمت به فرمت دیگر
‏– رابط کاربری بسیار مدرن
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
Version 1.93: Fix for Filename in Trim, Merge etc. We recommend NOT to use special characters like &, !, / etc in Filename.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده