استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه صوت و موسیقی
MP3 Cutter and Ringtone Maker

MP3 Cutter and Ringtone Maker

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۵.۴.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۷/۱۶
تعداد دانلود۱۵ هزار
امتیاز۴.۹
تعداد نظرات۱۷۲
حجم۱۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی صوت و موسیقی
سازنده InShot Inc.

ساخت آسان زنگ تماس

‏‏این برنامه به شما اجازه می‌دهد بخشی از فایل‌ صوتی مورد نظر خود را بریده و ذخیره کنید. فایل بریده شده حالا می‌تواند به عنوان زنگ‌خور گوشی شما مورد استفاده قرار گیرد یا با دوستان هم‌رسانی شود.

‏ زنگ‌خور شما با فرمت دلخواه ای‌ای‌سی، دابلیو‌ای‌وی و یا فلک ذخیره شود. همچنین می‌توانید صدای خود را به صورت زنده ضبط کنید و مستقیما ویرایش کنید. علاوه بر ویرایش آهنگ ساختن رینگتون و زنگ‌‍خورو همچنین بریدن فایل‌های صوتی نیز فرادست شما خواهند بود.

‏ نحوه کار با برنامه:

‏- انتخاب آهنگ از حافظه گوشی با از انواع فرمت‌های ام‌پی‌تری، دابلیو‌ای‌وی، ای‌سی‌سی، ای ‌آرام و فلک و یا ضبط زنده‌ی فایل‌صوتی و اعمال ویرایش مستقیم و ذخیره‌سازی محصول نهایی جهت استفاده و یا هم‌رسانی

این اپلیکیشن همچنین شباهت های زیادی به برنامه VITA دارد که به شما کمک می کند تا روی ویدیوهای مختلف موسیقی قرار دهید و محتوای تصویری خلاقانه تولید کنید. این قابلیت این روزها در شبکه های اجتماعی مثل تیک تاک و اینستاگرام طرفداران زیادی دارد.

 

شخصی سازی زنگ تماس

‏ ویژگی‌های برنامه:

‏- پیدا کردن تمام آهنگ‌ها و فایل‌های صوتی موجود در حافظه اصلی یا جانبی گوشی

‏- ویرایش آهنگ و فایل صوتی به روش حذف بخش‌های مختلف آن

‏- ضبط زنده‌ی صدا و آهنگ و ویرایش مستقیم

‏- ذخیره به عنوان زنگ‌خو، زنگ هشدار، اعلان و یا آهنگ

‏- امکان حذف با نمایش هشدار تایید و انتخاب نام جهت ذخیره‌سازی آهنگ

‏- انتخاب محصول نهایی به عنوان زنگ هشدار

‏ برنامه را دریافت کرده و آهنگ مورد علاقه خود را تبدیل به زنگ‌خور گوشی کنید. به طور کلی این برنامه را می توان یکی از اپ های خوش ساخته این دسته دانست که قابلیت های خوبی را در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید اپلیکیشن کاربردی به همراه سایر عناوین مرتبط این بخش مثل برنامه این شات را به صورت رایگان از مایکت دانلود و نصب کنید. ویرایش فایل های صوتی و برش بخش خاصی از آن با برنامه اینشات نیز امکان پذیر است.

بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏⭐بهتر شدن تجربه محاوره ای!
‏⭐رابط کاربری جدید.💯
‏⭐بر طرف شدن باگ ها و بهبود عملکرد.🚀

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده