استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه صوت و موسیقی
Music Editor: Ringtone maker & MP3 song cutter

Music Editor: Ringtone maker & MP3 song cutter

نصب در حال دریافت
نسخه۵.۶.۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۶/۱۶
تعداد دانلود۱۱ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۱۴۹
حجم۵۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی صوت و موسیقی
سازنده Prometheus Interactive LLC
‏‏قدرتمندترین و کاملترین ویرایشگر موسیقی! این برنامه دارای تمام ویژگی هایی است که شما از یک ویرایشگر کامل می خواهید! برش آهنگ ها و ساخت آنها برای آهنگ زنگ، ترکیب یک یا چندین آهنگ با یکدیگر، تبدیل فرمت ها به MP3, AAC, WAV, M4A و... و هزاران ویژگی دیگری که این برنامه به همراه دارد.

ویدئو معرفی برنامه

‏ ویژگی های اصلی:
‏ برش موسیقی: بهترین قسمت آهنگ را انتخاب کرده و سپس آن قسمتی که می خواهید را برای زنگ آهنگ تنظیم کنید. این برنامه دارای پخش کننده داخلی است که از تمام فرمت های MP3, AAC, WAV, M4A, AMR و... پشتیبانی می کند.
‏ به راحتی آهنگ ها را از لیست انتخاب کنید. آهنگ ها به ترتیب حروف الفبا مرتب شده اند تا بتوانید به راحتی آهنگی که می خواهید را انتخاب کنید. همچنین این قابلیت را دارد که چندین آهنگ را باهم انتخاب کرده و ویرایش کنید.
‏ آهنگی که می خواهید را از بخش folder browser انتخاب کنید. این بخش برای استفاده و انتخاب مستقیم از حافظه گوشی است که می توانید آهنگی که می خواهید را از فایل انتخاب کرده و ویرایش کنید.
‏ ترکیب MP3: دو یا چند فایل MP3 را در یک آهنگ ترکیب کنید. برای تغییر اولویت آهنگ ها می توانید آهنگ را کشیده و در جایی که مدنظرتان است رها کنید و قبل از خروجی گرفتن به آهنگی که ساخته اید گوش کنید.
‏ تبدیل خروجی آهنگ: به راحتی از یک فرمت به فرمتی دیگر تبدیل کنید. پشتیبانی از فرمت های بی شماری مانند: MP3, AAC, WAV, M4A و...
‏ مهارت و خلاقیت تان را با جهان به اشتراک بگذارید! در واتساپ، فیسبوک، ایمیل و برنامه های دیگر آهنگی که ساخته اید را به اشتراک بگذارید.
‏ پخش کننده موسیقی: این برنامه دارای پخش کننده داخلی است که می توانید با آن آهنگ را پخش کرده، جلو و عقب بکشید یا مکث کنید.
‏ برخی ویژگی های برنامه که با خرید اشتراک فعال می شوند:
‏ فشرده سازی موسیقی
‏ معکوس کردن آهنگ
‏ میزان سرعت آهنگ
‏ افزایش میزان صدا
‏ میکس موسیقی
‏ حذف بخشی از آهنگ
‏ بی صدا کردن بخشی از آهنگ
‏ اضافه کردن افکت صوتی
‏ تبدیل فیلم به موسیقی
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏ما بازخورد شما رو شنیدیم و بعضی تغییرات کوچک رو انجام دادیم . به ما اطلاع بدین که چطور کار کردیم ! 👍☺️

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده