استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Music Editor: Ringtone & MP3

Music Editor: Ringtone & MP3

نسخه۵.۹.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۱/۲۲
تعداد دانلود۴۰ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۵۳۸
حجم۳۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی صوت و موسیقی
سازنده Prometheus Interactive LLC
‏‏قدرتمندترین و کاملترین ویرایشگر موسیقی! این برنامه دارای تمام ویژگی هایی است که شما از یک ویرایشگر کامل می خواهید! برش آهنگ ها و ساخت آنها برای آهنگ زنگ، ترکیب یک یا چندین آهنگ با یکدیگر، تبدیل فرمت ها به MP3, AAC, WAV, M4A و... و هزاران ویژگی دیگری که این برنامه به همراه دارد.

ویدئو معرفی برنامه

‏ ویژگی های اصلی:
‏ برش موسیقی: بهترین قسمت آهنگ را انتخاب کرده و سپس آن قسمتی که می خواهید را برای زنگ آهنگ تنظیم کنید. این برنامه دارای پخش کننده داخلی است که از تمام فرمت های MP3, AAC, WAV, M4A, AMR و... پشتیبانی می کند.
‏ به راحتی آهنگ ها را از لیست انتخاب کنید. آهنگ ها به ترتیب حروف الفبا مرتب شده اند تا بتوانید به راحتی آهنگی که می خواهید را انتخاب کنید. همچنین این قابلیت را دارد که چندین آهنگ را باهم انتخاب کرده و ویرایش کنید.
‏ آهنگی که می خواهید را از بخش folder browser انتخاب کنید. این بخش برای استفاده و انتخاب مستقیم از حافظه گوشی است که می توانید آهنگی که می خواهید را از فایل انتخاب کرده و ویرایش کنید.
‏ ترکیب MP3: دو یا چند فایل MP3 را در یک آهنگ ترکیب کنید. برای تغییر اولویت آهنگ ها می توانید آهنگ را کشیده و در جایی که مدنظرتان است رها کنید و قبل از خروجی گرفتن به آهنگی که ساخته اید گوش کنید.
‏ تبدیل خروجی آهنگ: به راحتی از یک فرمت به فرمتی دیگر تبدیل کنید. پشتیبانی از فرمت های بی شماری مانند: MP3, AAC, WAV, M4A و...
‏ مهارت و خلاقیت تان را با جهان به اشتراک بگذارید! در واتساپ، فیسبوک، ایمیل و برنامه های دیگر آهنگی که ساخته اید را به اشتراک بگذارید.
‏ پخش کننده موسیقی: این برنامه دارای پخش کننده داخلی است که می توانید با آن آهنگ را پخش کرده، جلو و عقب بکشید یا مکث کنید.
‏ برخی ویژگی های برنامه که با خرید اشتراک فعال می شوند:
‏ فشرده سازی موسیقی
‏ معکوس کردن آهنگ
‏ میزان سرعت آهنگ
‏ افزایش میزان صدا
‏ میکس موسیقی
‏ حذف بخشی از آهنگ
‏ بی صدا کردن بخشی از آهنگ
‏ اضافه کردن افکت صوتی
‏ تبدیل فیلم به موسیقی
‏‏فناوری باید زندگی را آسان‌تر کند. این نسخه باعث می‌شود این برنامه روان‌تر و سریع‌تر از همیشه اجرا شود تا بتوانید روی کاری که اینجا هستید تمرکز کنید!

نظرات و امتیاز ها

۵۳۸ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر steacher23@yahoo.com
١ ساعت پیش

‏✓ فقط سه قسمتش بازه

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر عالی
١٩ فروردین ١٤٠٣

‏✓ رایط کاربری مناسب

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر flamingo
١١ اسفند ١٤٠٢

‏✓ حرف نداره ‏✗ تبلیغات داره بهترینه همه کار میشه کرد باش

میپسندم۳ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده