استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه صوت و موسیقی
Music Editor

Music Editor

نصب در حال دریافت
نسخه۵.۸.۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۷/۰۹
تعداد دانلود۲۷ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۱۸۶
حجم۱۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی صوت و موسیقی
سازنده Pony Mobile
‏‏یکی از کامل‌ترین و قدرتمندترین برنامه‌های ویرایش موزیک در دنیا!
‏ هر آنچه برای ویرایش موزیک نیاز دارید در این برنامه وجود دارد. با این برنامه به راحتی آهنگ‌ها را ببرید و زنگ‌خور موردعلاقه خود را درست کنید، چند فایل موزیک را باهم ادغام کنید، صدا ضبط کنید، فرمت‌ها را به یکدیگر تبدیل کنید و ریمیکس درست کنید.
‏ ویژگی‌های برنامه:
‏ این برنامه امکان بریدن آهنگ‌ها از بخش مورد علاقه برای ساختن رینگتون و زنگ‌خور محبوب شما را دارد. با برنامه پخش درونی امکان مشاهده دقیق ثانیه‌شمار و نقطه شروع و پایان برش را ببینید. فرمت‌های MP3, AAC, WAV, M4A در این برنامه پشتیبانی می‌شوند.
‏ با رابط کاربری زیبای برنامه لیست آهنگ‌ها را به ترتیب حروف الفبا مشاهده کرده و به راحتی با کشیدن فایل مورد نظر به درون کادر آن را برای اعمال ویرایش انتخاب کنید. امکان وارد کردن چندین آهنگ به طور همزمان نیز وجود دارد.
‏ از طریق مرورگر پوشه‌ای برنامه حافظه دستگاه را جستجو کرده و فایل مورد نظر را برای وارد کردن و اعمال ویرایش انتخاب کنید.
‏ به راحتی چند فایل موسیقایی را با یکدیگر ادغام کنید و یک فایل ترکیبی ایجاد کنید. با کشیدن و رها کردن جایگاه هر کدام را تعیین کنید، اگر برایتان جالب نبود بخشی را حذف کنید و در نهایت پیش از ذخیره به موزیک به دست امده گوش کنید.
‏ بسیاری از فرمت‌ها را از طریق این برنامه به یکدیگر تبدیل کنید. از میان چهار فرمت نامبرده نیز این عملیات قابل انجام است.
‏ دسترسی به خروجی‌های برنامه نیز ساده است چرا که لیست فایل‌های ضبط شده، تبدیل شده، ادغام شده و بریده شده را تفکیک می‌کند.
‏ فایل خروجی برنامه را به راحتی در شبکه‌های اجتماعی، پیام‌رسان‌ها و یا ایمیل‌تان با دیگران به اشتراک بگذارید.
‏ علاوه بر اینها امکان پخش موزیک و ضبط صدا نیز در این برنامه وجود دارد. هر موزیکی که دوست دارید اجرا کنید، متوقف کنید، تکرار کنید و یا حتی به ضبط صدای خودتان بپردازید. صدای ضبط شده نیز قابل برش و ادغام خواهد بود. صدای ضبط شده با کیفیت انتخابی شما ذخیره خواهد شد.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
1. Fix bugs.
2. Fix crashes.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده