استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Translator Foto: Photo Scanner

Translator Foto: Photo Scanner

نسخه۷.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۵/۱۷
تعداد دانلود۳ هزار
حجم۱۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Aresmob Studio
‏‏Translator Foto یک مترجم چند منظوره است که شامل تشخیص و ترجمه اشیا با هوش مصنوعی، اسکنر اسناد HD، ترجمه عکس و استخراج متن است. این دستیار عالی شما برای بهبود کارایی مطالعه و کار شما خواهد بود. و همچنین در زندگی شما مفید است، هنگامی که به خارج از کشور سفر می کنید، در محیطی ناآشنا، فقط از گوشی هوشمند خود استفاده کنید، از ساختمان، تابلوهای خیابان، منوها عکس بگیرید و به سرعت نتایج ترجمه را دریافت کنید. شما هرگز در کشورهای خارجی مسدود نخواهید شد!

ویدئو معرفی برنامه

‏【عملکرد اصلی】
‏ اگر متن اصلی را به صورت دستی برای ترجمه وارد کنید، زمان زیادی طول خواهد کشید. با Translator Foto این مشکل به راحتی حل خواهد شد. فقط متن را در قاب نمای قابل تنظیم قرار دهید و یک عکس بگیرید، زبان مقصد دقیق به یکباره دریافت می شود. با Translator Foto، متن ضبط شده را فوراً با استفاده از دوربین به چندین زبان ترجمه کنید.
‏🚢 ترجمه آفلاین🚢
‏Translator Foto از ترجمه آفلاین بیش از 50 زبان پشتیبانی می کند، شامل ترجمه دوربین و عکس، استخراج متن و ترجمه PDF. حتی در غیاب اینترنت، می‌توانید به راحتی و با دقت تصاویر را ترجمه کنید و کپی‌رایتینگ را در تصاویر استخراج کنید.
‏📝 تشخیص شیء هوش مصنوعی 📝
‏آیا تا به حال به دام کنجکاوی خود افتاده‌اید؟ وقتی با یک گل زیبا، یک درخت خاص یا یک میوه خوشمزه روبرو می شوید اما نام مشخص شده آنها را نمی دانید. به خصوص هنگامی که به خارج از کشور سفر می کنید، همیشه چیزهای شگفت انگیزی مانند یک کلیسای تاریخی، یک پل زیبا یا یک مجسمه یادبود وجود دارد. خوب، اکنون، اجازه دهید Translator Foto سردرگمی شما را برطرف کند. با تشخیص شیء هوش مصنوعی، می‌توانید فوراً پاسخ را دریافت کنید و نتیجه را می‌توانید به بیش از 100 زبان بر اساس نیازتان ترجمه کنید.
‏📖 اسکنر اسناد HD 📖
‏برای اسکن کردن به چاپخانه بسیار مشکل است. سند؟ برای مدیریت فایل کاغذی خیلی سخت هستید؟ حزب حساس A در حال حاضر به فایل اسکنر نیاز دارد؟ نگران نباشید، اجازه دهید Translator Foto به شما کمک کند. فایل های خود را با Translator Foto در اینجا اسکن و مدیریت کنید. ما با اسکن با سرعت بالا کپی اسکن HD را در اختیار شما قرار می دهیم. می توانید فایل های کاغذی را به راحتی به فایل های اسکن شده الکترونیکی تبدیل کنید. این واقعاً یک دستیار عالی برای کارگران یقه سفید است.
‏📖 استخراج متن 📖
‏وقتی می خواهید یک متن زیبا را ذخیره کنید، یا یک جمله از یک جمله را نقل قول کنید، هرگز مجبور نخواهید شد آن متون را به صورت دستی یادداشت کنید. تصویر Translator Foto برای تشخیص و استخراج کلمات از هر تصویر یا سندی سازگار است. از بیش از 50 زبان و دست خط پشتیبانی کنید، متون را به سرعت با دقت بالا شناسایی کنید.
‏📖 ترجمه PDF 📖
‏وقتی یک سند pdf بزرگ دارید که باید ترجمه شود، Translator Foto می تواند به سرعت این کار را برای شما انجام دهد. . بیش از 100 زبان برای انتخاب وجود دارد که در میان آنها بیش از 50 زبان از ترجمه آفلاین نیز پشتیبانی می کنند.
‏🌐زبان های پشتیبانی شده
‏Translator Foto از بیش از 100 زبان پشتیبانی می کند. حالت آفلاین از بیش از 60 زبان پشتیبانی می کند.
‏‏-افزودن عملکرد ترجمه متن
‏-بهینه سازی تنظیمات
‏-رفع مشکلات خرابی

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده