استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Indian Truck: Truck Simulator

Indian Truck: Truck Simulator

نسخه۱.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۹/۱۸
تعداد دانلود۱۷ هزار
امتیاز۲.۷
تعداد نظرات۱۱
حجم۷۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده BrainAxe
‏‏Real Indian Offroad Cargo Truck Simulator 2021 یکی از بهترین بازی های شبیه ساز کامیون باری است که تا کنون توسط BrainAxe ساخته شده است.
‏نحوه بازی Indian Truck Simulator Offroad Cargo Truck:
‏ بازی محموله آفرود شبیه ساز کامیون هندی دارای گیم پلی آسان برای هر کاربر است. هنگامی که وارد مرحله اول بازی می شوید، ماساژ کار شما را نشان می دهد. پس از ماساژ ابتدا روی دکمه استارت موتور کلیک کرده و روی دکمه کمربند ایمنی کلیک کرده و کامیون خود را رانندگی می کنید. در سطح یک ماموریت شما فقط رسیدن به نقطه انتخاب محموله است و ماموریت باقیمانده شامل تحویل محموله است. برای باز کردن قفل هر کامیون بعدی باید 2000 امتیاز کسب کنید. شما باید محموله خود را در شبیه ساز کامیون باری 2021 خود انتخاب کنید، که می توانید آن را با خیال راحت به نقطه سقوط بار روی نقشه تحویل دهید، در حالی که در هنگام رانندگی، علائم پیکان کامیون هندی در آنجا به عنوان راهنمایی نشان داده شده است. در طول ماموریت، کامیون را با احتیاط از حیوانات کنار جاده و موانع برانید، اگر به حیوانات ضربه بزنید، بازی به پایان می رسد، همانطور که ماموریت شما نیز زمانی که کالاهای شما از کامیون شما می افتد شکست خورده است.
‏چرا این بازی آفرود شبیه ساز کامیون هندی 2021 را بازی کنید:
‏با بازی سه بعدی این بازی کامیون باری هندی آفرود، مهارت های رانندگی آفرود را یاد می گیرید و به یک راننده کامیون آفرود خبره تبدیل می شوید. در طول Drive the Indian Truck Simulator 2021، کنترل‌های رانندگی قابل تنظیم کامیون را یاد می‌گیرید و محموله بارگیری شده را به آدرس خاصی تحویل می‌دهید.
‏Indian Cargo Truck Driving Offroad Games 2021:
‏ بسیاری از مردم آرزو دارند که در صندلی جلوی یک کامیون باری هندی بنشینند و با این کامیون باری هندی در جاده ها رانندگی کنند. علاوه بر این، همه زمان لازم برای گذراندن آموزش واقعی در کامیون‌های باربری هندی را ندارند. بسیاری از ما مشاغل روزانه خود را داریم که درآمدی را برای ما فراهم می کند. بنابراین، می‌توانید بازی آفرود Indian Truck Simulator 2021 را بازی کنید که نهایت سرگرم‌کننده و تقریباً واقعی شبیه‌ساز رانندگی کامیون آفرود 2021 است. هدف اصلی این بازی کامیون هندی 2021 رانندگی ایمن و حمل تجهیزات گران قیمت ساختمانی به سایت‌های مختلف ساختمانی است. . در کامیون باری 3d شما همچنین می توانید سایر مواد باربری کنده درخت، بلوک های بتنی، بشکه های نفت، کامیون باری، و به ویژه بشکه های قیر را برای جاده سازی حمل کنید. بازی رانندگی کامیون رانندگی کامیون های باری را در جاده های پر ترافیک شهر ارائه می دهد. بازی‌های باری، راننده درونی شما را به نمایش می‌گذارد و توانایی‌های شما را به عنوان بهترین راننده کامیون باری سنگین در این بازی سرگرم‌کننده و سخت نهایی سه بعدی کامیون نشان می‌دهد. هنگام رانندگی با کامیون حمل و نقل بزرگ در مسیرهای شهر، باید در بازی های کامیون بسیار احتیاط کنید. هنگام رانندگی کامیون در شهر، باید در فرمان بسیار احتیاط کنید، در صورت نیاز باید شتاب خود را کاهش دهید و هنگام چرخاندن کامیون باری خود، ترمز بگیرید. ویژگی‌های جالب‌تر این بازی رانندگی کامیون را با سفر به کلان‌شهر در بازی‌های کامیون کاوش کنید.
‏Trucks Simulator Offroad Cargo بازی‌های کامیون هندی ویژگی‌های کلیدی:
‏• 4 مختلف از کامیون ها در این بازی کامیون باری استفاده می شود.
‏• در بازی شبیه ساز کامیون هندی دارای جلوه های صوتی واقعی موتور است.
‏• بازی شبیه ساز کامیون هندی Cargo دارای 9 نوع مواد باری مختلف است که برای تحویل استفاده می شود
‏• محموله آفرود هندی بازی کامیون به شما این امکان را می دهد که در 3 حالت مختلف روز، شب و برف بازی کنید.
‏• بازی کامیون هندی بازی شبیه ساز رانندگی 2021 دارای محیطی سه بعدی آفرود و کوهستانی است.
‏• شبیه ساز کامیون 3d با روان و کنترل‌های واقعی.
‏• چندین زوایای دوربین در حین رانندگی در بازی کامیون هندی 2021 در دسترس است.
‏• علائم جهت راهنمایی برای رانندگی در رانندگی کامیون هندی است.
‏• بازی کامیون هندی آفرود شرایط آب و هوایی واقعی مانند باران و آفتاب.
‏• بازی کامیون هندی 2021 ماساژ شغلی شما را نشان می‌دهد شروع هر سطح

نظرات و امتیاز ها

۱۱ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر امیرعلی
١٤ آذر ١٤٠٢

خیلی بد دوست ندارم

میپسندم۱۱ نمیپسندم۹
عکس کاربر 🤮🤮،
١٥ دی ١٤٠٢

بد نیست هیچ ستاره ای نمی خواد

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر احمد
١٤ دی ١٤٠٢

بدبد بد بدترین بازی که تو عمرم دید

میپسندم۱ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده