استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سبک زندگی
Pregnancy App & Baby Tracker

Pregnancy App & Baby Tracker

نصب در حال دریافت
نسخه۴.۲۱.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۳/۰۷
تعداد دانلود۵۰۰
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۱۰
حجم۴۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده BabyCenter
‏‏برنامه و سایت BabyCenter از سال 1997 مورد استقبال و اعتماد بیش از 300 میلیون بانوی باردار بوده است. برنامه BabyCenter در گوگل پلی به عنوان برنامه رده اول در سری برنامه های والد محور بوده و در سال 2016 برای بهترین برنامه خانواده/والدین برنده People's Voice Webby Award شده است و به عنوان یکی از برنامه های لازم بارداری توسط New York Times، ABC News و Healthline و Bustle.com و ... شناخته شده است.

ویدئو معرفی برنامه

‏ برای شروع برنامه، فقط تاریخ شکل گیری جنین را وارد کنید یا از برنامه محاسبه گر ما استفاده کنید. برنامه شما را در دوران بارداری، هفته به هفته، با بیان نکات مختلف، بینش جدید به اوضاع و فیلمهای مخصوص پیشرفتهای همان زمان خاص راهنمایی میکند. از آنجا که همه اطلاعات سلامت توسط متخصصین متعدد مرور میگردد و به صورت گسترده توسط گروه مشاوران پزشکی مورد بازبینی قرار میگیرد، جای تعجبی ندارد که ۴ نفر از ۵ بانوی باردار آمریکایی به برنامه BabyCenter رو میاورند. برنامه رهگیری باردار BabyCenter به شما کمک می‌کند تا احساس آمادگی لازم را بدست آورید و اعتماد به نفس داشته باشید و از همه مهمتر از وضعیت جنین و وضعیت بدنی خود اطلاع کامل داشته باشید.
‏با اشاره انگشت خود، هم سرگرم میشوید و هم به ابزارهای کمکی دوران بارداری مانند دفترچه عکسهای شکم بارداری، اسم یاب، لگد شمار، برنامه تولد و ... دسترسی دارید. و به BabyCenter برای فیلم‌های مخصوص بارداری که جایزه برده‌اند اطمینان خواهید کرد. و با همراه شدن با جامعه‌ای جهانی از مادران آینده و دسترسی به هزاران مقاله پزشکی مورد تایید، برای گذراندن دوران بارداری خود کمک خواهید داشت.
‏زمانیکه نوزادتان بدنیا بیاید، برنامه بارداری به صورت خودکار به برنامه و راهنمای روزانه والد، با ابزارهای حمایتی هفته به هفته تا اولین سال تولد به عنوان والدین جدید تغییر میابد.
‏نکات مهم برنامه
‏روزشمار بارداری
‏شما با داشتن برنامه روزشمار بارداری به همراه مقالات و مطالب و فیلمهای مرتبط با رشد و شکل‌گیری نوزاد خوشحال خواهید بود. درضمن، اخبار روزانه که به شما پیامهای غذایی و اطلاعات تغذیه‌ای، اطلاعات سلامت و ورزشهای دوران بارداری دریافت خواهید کرد. اطلاعات و یادآوری های هفتگی، نکات مختلف برای بهتر شدن حالت تهوع صبحگاهی، ویتامین های قبل از زایمان، میان وعده های مقوی، و دستور ورزشهایی که وزن زایمان را صحیح نگه دارد هم دریافت خواهید کرد.
‏محل گفتگوی اجتماعی
‏عضو باشگاه تولد ما بشوید و با مادران آینده با همان تاریخ زایمان ارتباط بگیرید. سوال بپرسید و از تجربیات دیگران بهره ببرید و البته از حال خود بگویید. اطلاعات بدهید و بگیرید و درباره علائم اولیه بارداری، نام کدوک، تجربه سونوگرافی، اطلاعات غذا، محصولات نوزاد و غیره بگویید و بشنوید.
‏اطلاعات بارداری
‏. نام یاب نوزاد - لیست اسامی ما آنقدر مفصل است که حتی سایت Wikipedia در مقاله اسامی خود از ما کمک گرفته است.
‏. محاسب روز زایمان
‏. تقویم بارداری به همراه هزاران مقاله برای آگاهی بیشتر
‏.عکسهایی از شکل گیری و پیشرفتهای مهم جنین
‏. عکسهایی از درون رحم و فیلمهای واقعی زایمان
‏. هر هفته از شکم خود عکس بگیرید و آنرا به فیلمی منحصر به فرد تبدیل کنید - میتوانید با دیگران به اشتراک بگذارید.
‏. لگد شمار
‏. لیست وسایل مورد نیاز نوزاد
‏. چت روم باشگاه تولد
‏نکات سال اول تولد نوزاد
‏. تقویم روزانه نوزاد
‏. راهنمای خواب و لالایی نوزاد
‏. رهنمای تغذیه نوزاد با شیر مادر یا شیر خشک
‏. مقاله و فیلم درباره سلامت و امنیت نوزاد
‏. پیشنهاداتی درباره فعالیت های مادر و نوزاد
‏. راهنمایی مراقبت از نوزاد
‏. و البته، راهنمایی مراقبت از خودتان
‏کلیه اطلاعات مورد تایید مجمع مشاوران پزشکی BabyCenter میباشد.
‏‏رفع اشکال و بهبود عملکرد

‏از اینکه BabyCenter را انتخاب کردید متشکریم! لطفاً نظر خود را برای ما ارسال کنید یا بازخورد یا پیشنهادات برنامه را به customerservice@babycenter.com ارسال کنید.

نظرات و امتیاز ها

۱۰ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
الهه اعلم
١٥ اسفند ١٣٩٩

ّبسیار عالی و کاربردی

۰ ۰
amir
١٧ فروردین ١٣٩٧

اصلا خوب نبود، برای ایرانی ها مناسب نیست

۰ ۰
salar khan
٨ خرداد ١٣٩٢

برا خانومایی که دارن بچه دار میشن خوبه

۰ ۰

برنامه‌های مرتبط

مراقبت‌های دوران بارداری