استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها شبکه‌های اجتماعی
مرورگر بلوچ

مرورگر بلوچ

مرورگر فارسی ایرانی

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۳/۱۹
تعداد دانلود۲۰۰
حجم۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شبکه‌های اجتماعی
سازنده زکریا شه بخش
‏‏مرورگر فارسی بلوچ
‏مرورگری سریع و رایگان، مسدودکننده تبلیغات، QR خوان و اخبار شخصی شده
‏Baloch مرورگرر وبی سریع و ایمن برای دستگاه Android شماست و دارای فید خبری دوباره تقویت شده، مسدودکننده داخلی تبلیغات است
‏★ ویژگی‌های برتر ★
‏● برای وبگردی سریع‌تر تبلیغات را مسدود کنید
‏مسدودکننده اصلی تبلیغات Baloch به طور کارآمدی به شما کمک می‌کند از شر تبلیغات مزاحم خلاص شوید و صفحات‌تان را برای وبگردی روان‌تر سریع‌تر بارگذاری کنید
‏- حفاظت از دستگاه تا 6 دستگاه
‏- دسترسی به سرورها در 30+ کشور
‏- رمزگذاری ترافیک شما در کل دستگاه شما
‏● اسکنر داخلی QR و بارکد:
‏دسترسی آسان به اسکنر داخلی QR و بارکند. روی نوار آدرس ضربه بزنید و اسکنر در سمت راست در دسترس خواهد بود. دوربین را به سمت QR کد/بارکد بگیرید تا به طور خودکار اسکن شود.
‏● فید خبری شخصی شده:
‏فید خبری خودکار تحت هوشمندترین موتور خبری AI‌ ما به شما امکان می‌دهد در این مرورگر در مجموعه‌ای از کانال‌های خبری شخصی شده گشت و گذار کنید، در موضوعات مورد علاقه خود مشترک شوید و خبرها را برای خواندن در زمانی دیگر، ذخیره کنید. خبرهایی سازمان‌یافته با AI طبق علایق خود را از دست ندهید.
‏● حالت شبانه:
‏حالت شبانه baloch گزینه تنظیم نور را برایتان فراهم می‌کند تا در راحت‌ترین حالت ممکن در تاریکی و با کمترین فشار به چشم مطالعه کنید. حالت شبانه به آسانی از منوی اصلی قابل دسترسی است.
‏● مدیریت رمزهای عبور و کارت‌های اعتباری با جاگذاری خودکار:
‏گزینه ذخیره خودکار رمزهای عبور سایت به سایت را انتخاب کنید و به طور ایمن اطلاعات پرداخت خود را برای خرید آنلاین به طور خودکار وارد کنید.
‏● به راحتی در هر صفحه‌ای مطالعه کنید:
‏مرورگر Baloch دارای تنظیمات اندازه متن است که به شما کمک می‌کند صفحات را طبق علایق مطالعه خود تنظیم کنید. مهمتر از همه، با قابلیت اندازه متن متناسب خودکار ما برای تجربه مطالعه‌ای بی‌نظیر کاملاً سازگار است.
‏● مدیریت آسان دانلودها:
‏مدیر جدید دانلود ما دانلود فایل را آسان‌تر و سریع‌تر از قبل کرده است! به آسانی می‌توانید هر مورد دانلود شده را مرتب کنید و به اشتراک بگذارید، آن‌ها را از تلفن خود یا با یک حرکت انگشت به راست یا چپ، از فهرست دانلودهای خود حذف کنید. حتی زمانی که دانلود در حال اجراست از دانلود در پس‌زمینه برای بازکردن برنامه‌ای دیگر، پشتیبانی می‌کنیم!
‏● میانبرهای صفحه اصلی:
‏مرورگر baloch که در نسخه‌های 7.1 یا جدیدتر Android در دسترس است، سریع‌ترین دسترسی از صفحه اصلی به جستجو، باز کردن زبانه خصوصی جدید یا اسکن کدهای QR را فراهم می‌کند. برای ایجاد میانبر صفحه اصلی خود، نماد baloch در صفحه اصلی دستگاه خود بلند نصب کنید و بر روی کارکرد دلخواه خود ضربه بزنید.
‏سایر پررنگ شده ها
‏● گزینه‌های راه‌اندازی مرورگر:
‏هر کسی شخصیتی جداگانه دارد، پس به شما امکان می‌دهید تا همیشه مرورگر را با زبانه‌ای جدید باز کنید یا وبگردی را از جایی که ترک کرده‌اید، ادامه دهبد و هنگام خروج انتخاب کنید که زبانه‌های باز بسته یا حفظ شوند.

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده