استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها صوت و موسیقی
SMS Sounds — Message Ringtones

SMS Sounds — Message Ringtones

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۵۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۰۵
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۲۸
حجم۱۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی صوت و موسیقی
سازنده B-A-F
‏‏آیا می خواهید بهترین آهنگ پیامک را به عنوان آهنگ زنگ شخصی خود برای اندروید داشته باشید؟ در برنامه رایگان SMS Sounds - Message Ringtones برای Android، آهنگ های هشدار پیام را پیدا خواهید کرد که می توانید آنها را به عنوان آهنگ زنگ تلفن همراه تنظیم کنید!
‏تلفن خود را با بهترین آهنگ های زنگ رایگان برای Android موجود در بازار امروز سفارشی کنید. در این برنامه می توانید به آهنگ های هشدار پیامک گوش دهید و آهنگ های زنگ اندروید را به صورت رایگان دانلود کنید. شما بهترین آهنگ های پیام لیست شده در این برنامه آهنگ های زنگ پیامک را پیدا خواهید کرد، ما یافتن و دانلود آهنگ های پیامک را برای تلفن هوشمند اندرویدی برای شما آسان کرده ایم.
‏دکمه ویجت را روی صفحه اصلی گوشی خود تنظیم کنید و بهترین ها را پخش کنید. آهنگ‌های زنگ پیامک در لحظه مناسب، از این صداهای رایگان موبایل برای ایجاد آهنگ‌های زنگ و صداهای خنده‌دار پیامک یا آهنگ‌های پیام جالب و تحت تأثیر قرار دادن دوستان، با این برنامه آهنگ‌های زنگ رایگان برای اندروید استفاده کنید.
‏دانلود رایگان صداها و آهنگ‌های پیامک - آهنگ‌های زنگ پیام اپلیکیشن اندروید هم اکنون; آهنگ های پیام خنده دار را پیدا خواهید کرد که برای استفاده به عنوان آهنگ پیام کوتاه مناسب هستند، امروز از این آهنگ های پیام رایگان برای تلفن Android لذت ببرید!
‏این برنامه برتر Android فقط شامل آهنگ های پیام متنی mp3 است. امروز از بهترین آهنگ‌های زنگ، آهنگ‌های پیام و زنگ‌های زنگ صبحگاهی در تلفن Android خود لذت ببرید!
‏ویژگی‌های برنامه آهنگ پیام:
‏- تنظیم به عنوان آهنگ‌های زنگ تلفن همراه / آهنگ زنگ تماس / صدای زنگ هشدار / صداهای پیامک
‏ >- تنظیم تایمر برای پخش صدا
‏- تنظیم دکمه ویجت صداهای مورد علاقه در صفحه اصلی تلفن
‏‏عملکرد و عملکرد بهبود یافته است

نظرات و امتیاز ها

۲۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
الله
١٩ آذر ١٤٠١

اهنگش زیاد کنید

۰ ۰
محمدرضا
٢٤ آبان ١٤٠١

‏✗ تعداد کم صداهای زنگ و پیام ‏✗ تبلیغات زیاد کلا ده تا صدا داره ارزش دانلود نداره

۰ ۰
فاطمه
٣ آذر ١٤٠١

خیلی آهنگاش خوبه البته عالیییییییئیییییییییییییییی

۰ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده