استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
آهنگ زنگ خور پیامک (SMS) 2023

آهنگ زنگ خور پیامک (SMS) 2023

نسخه۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۲۷
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۵۱
حجم۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شخصی سازی
سازنده دانه
‏‏ده ها زنگخور پیامک (SMS) در این برنامه جمع آوری شده است. این زنگ های موبایل رایگان پیامک (SMS) دارای بیشترین محبوبیت و آمار دانلود در سراسر جهان هستند. بسیاری از این زنگ خورهای پیامک (SMS) جدید بوده و کیفیت صدای بالایی دارند. اگر از گشتن به دنبال زنگ خور زیبا و مناسب برای گوشی خود خسته شده اید پیشنهاد ما امتحان کردن این اپلیکیشن موزیک پیامک SMS است که برای تمام سلیقه ها گردآوری شده است. این اپ آهنگ زنگ رایگان پیامک (SMS) طراحی زیبایی داشته و با جدیدترین نسخه های اندروید سازگار است.
‏این برنامه زنگ خور رایگان پیامک (SMS) بدون نیاز به اینترنت بوده و همچنین در این برنامه امکان انتخاب هر یک از زنگ ها برای صدای زنگ تلفن ، صدای زنگ پیامک ، صدای زنگ ساعت ( آلارم ) و تنظیم برای زنگ مخاطب خاص وجود دارد.
‏احساسات افراد با شنیدن آهنگ زنگ تغییر می کند پس زنگ خور هر چقدر زیباتر باشد در شما و اطرافیانتان احساس خوبی منتشر می کند، در این زنگ خور رایگان پیامک (SMS) و اعلان نیز سعی شده تمام سلایق پوشش داده شوند.
‏❤️ امیدواریم از کار با آهنگ زنگ پیامک (SMS) و اعلان لذت برده، با نظرات خود و معرفی این زنگخور به عزیزانتان به ما انرژی دهید. همچنین می توانید بقیه برنامه های زنگ موبایل رایگان ما را هم در پروفایل ما مشاهده نمایید.
‏‏- انتشار

نظرات و امتیاز ها

۵۱ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر طاها
١٩ آذر ١٤٠٢

هیچی بدرد نمیخوره ستاره هارو برای دلخوشی دادم

میپسندم۲ نمیپسندم۱
عکس کاربر sadag
٢١ مهر ١٤٠٢

‏✓ افتضاح ‏✗ چرت اهنگ بی خود

میپسندم۲ نمیپسندم۰
عکس کاربر جعفر
٢٧ اردیبهشت ١٤٠٢

زنگ های خوبی نداره

میپسندم۳ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده