استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها صوت و موسیقی
Notification Sounds

Notification Sounds

نصب در حال دریافت
نسخه۱۳.۰.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۹/۰۹
تعداد دانلود۹۰۰
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۶
حجم۲۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی صوت و موسیقی
سازنده Peaksel Ringtones Apps
‏‏🎶 صداهای اعلان مجموعه‌ای از آهنگ‌های زنگ رایگان و تصاویر پس زمینه است که حاوی برخی از بهترین آهنگ‌های اعلان، صداهای پیام و کاغذدیواری‌های عالی است که برای تلفن Android™ شما شادی ایجاد می‌کند. بهترین صداهای اعلان را اکنون به صورت رایگان دانلود کنید!
‏🎶 این صداهای اعلان تنوعی از آهنگ های زنگ اعلان و کاغذدیواری های با کیفیت بالا را برای انتخاب ارائه می دهند. با استفاده از این برنامه رایگان آهنگ زنگ، می توانید یک صدای اعلان متفاوت را برای آهنگ های زنگ پیامک و صداها، اعلان های رسانه های اجتماعی و هر اعلان دیگری تنظیم کنید، به طوری که به طور کامل بدانید که با شنیدن هر یک از آهنگ های زنگ اعلان خود چه انتظاری دارید. از صداهای خنده دار برای آهنگ های زنگ و صداهای پیامک خود استفاده کنید یا آهنگ های زنگ رایگانی را پیدا کنید که متناسب با صداهای اعلان ایمیل شما باشد. اگر تلفن شما طوری تنظیم شده است که شما را از هر تغییری که در سایر برنامه‌هایی که به آنها متصل هستید مطلع می‌کند، برنامه Notification Sounds مطمئن می‌شود که از شنیدن همان آهنگ‌های زنگ و صداهای خسته‌کننده در طول روز خسته نمی‌شوید.
‏ بر> صداها در 6 دسته
‏🎼 تنظیم تایمر برای پخش صدا
‏🎼 تنظیم دکمه ویجت صداهای مورد علاقه در صفحه اصلی تلفن خود
‏جدید: تنظیم به عنوان تصویر زمینه - از بهترین تصاویر پس زمینه برای Android در تلفن خود استفاده کنید پس‌زمینه
‏اگر نمی‌دانید کدام آهنگ‌های زنگ و صداها را برای تلفن خود انتخاب کنید، عجله کنید و اولین کسی باشید که بهترین آهنگ‌های زنگ را فقط برای خود دریافت می‌کنید. این صداهای عالی و بهترین آهنگ های زنگ خنده دار دلیلی خواهند بود که همه بخواهند به اندازه شما شیک پوش باشند.
‏LICENSE:
‏< br>همه صداهای استفاده شده در برنامه Notification Sounds تحت مجوز Creative Commons هستند د/یا دامنه عمومی. برای اطلاعات بیشتر در مورد صداهای استفاده شده در برنامه، لطفاً از بخش About App در خود برنامه دیدن کنید. برای هرگونه سؤال یا نگرانی در مورد مجوز، لطفاً با ما در support@peaksel.email تماس بگیرید.
‏Android یک علامت تجاری Google LLC است. Notification Sounds توسط Google LLC تایید یا وابسته به آن نیست.

نظرات و امتیاز ها

۶ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
محمدرضا نورمندی پور
٩ مهر ١٣٩٧

یه موزیک خوب توشه مال ایفونه GLAS

۱ ۰
khakshoor
٣٠ خرداد ١٣٩٥

به نظر من صداهاي جالبي نداره كي موافقه

۶ ۳

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده