استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۱۳.۲.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۱۲/۰۹
تعداد دانلود۱ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۱۵
حجم۱۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی صوت و موسیقی
سازنده Peaksel Ringtones Apps
‏‏☎Old Telephone Ringtones یک برنامه جدید Retro Ringtones است که شامل بهترین آهنگ های زنگ قدیمی کلاسیک برای دستگاه شما است! دانلود آهنگ های زنگ تلفن همراه با صدای بلند و لذت بردن از آهنگ های زنگ کلاسیک قدیمی که هرگز از مد خارج نشده است!

ویدئو معرفی برنامه

‏اگر شما کسی هستید که صدای زنگ های یکپارچهسازی با سیستمعامل را دوست دارد و آهنگ های زنگ و صداهای پرنعمت را ترجیح می دهد، این برنامه آهنگ های زنگ قدیمی تلفن فقط برای شما مناسب است. با نوستالژی پشت صداهای دفتر قدیمی و تلفن های خانگی، این تلفن های قدیمی تلفن های قدیمی مطمئنا کمک خواهد کرد تا به یاد داشته باشید زمان های خوب قدیمی. دانلود رایگان آهنگ های زنگ کلاسیک در حال حاضر برای جستجو در میان آهنگ های زنگ تلفن همراه مختلف یکپارچهسازی با سیستمعامل و زنگ تلفن همراه و شخصی سازی گوشی خود را با مجموعه ای از آخرین زنگ های یکپارچهسازی با سیستمعامل و آهنگ های زنگ قدیمی کلاسیک که شما ترجیح می دهید!
‏ویژگی های زنگ تلفن قدیمی ویژگی ها:
‏🎼 تنظیم به عنوان آهنگ زنگ برای آندروید ™ / تماس با زنگ زنگ / زنگ هشدار صدا / SMS صدا
‏🎼 تنظیم تایمر برای پخش صدا
‏🎼 تنظیم دکمه ویجت از صداهای مورد علاقه بر روی صفحه نمایش گوشی خود را
‏با طراحی خوب یکپارچهسازی با سیستمعامل و زنگ های با صدای بلند از گوشی های قدیمی از گذشته، این برنامه تلفن های زنگ قدیمی تلفن به ارمغان خواهد آورد خاطرات زیبا. به راحتی گوشی خود را با بهترین زنگ های یکپارچهسازی با سیستمعامل سفارشی کنید و هر بار که تلفن خود را زنگ بزنید، از زنگ های قدیمی کلاسیک لذت ببرید!
‏مجوز:
‏تمام صداهای مورد استفاده در برنامه های قدیمی تلفن های زنگ تلفن تحت مجوز Creative Commons و / یا دامنه عمومی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد صداهای مورد استفاده در برنامه، لطفا از بخش برنامه در داخل برنامه خود بازدید کنید. برای هر گونه سوال یا نگرانی در مورد مجوز، لطفا با ما تماس بگیرید در support@peaksel.email
‏طراحی برنامه و کد کپی رایت Peaksel Ringtones Apps - 2021.
‏Android ™ یک علامت تجاری Google LLC است. زنگ های قدیمی تلفن توسط Google LLC تایید نشده یا وابسته نیستند.

نظرات و امتیاز ها

۱۵ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر محمد قهیه
٣٠ اردیبهشت ١٤٠٢

خوبی

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر محمودسرشار
٢٥ اردیبهشت ١٤٠٠

خوب

میپسندم۰ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده