استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Cooking Day Master Chef Games

Cooking Day Master Chef Games

نسخه۵.۱۵.۸۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۲/۰۴
تعداد دانلود۱۲ هزار
امتیاز۲.۸
تعداد نظرات۲۶
حجم۱۰۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Big Alpha Games
‏‏وقت آن است که در این بازی جدید مدیریت زمان بسیار اعتیاد آور، غذاهای معروف و خوشمزه از سراسر جهان بپزید COOKING DAY RESTAURANT CRAZE، MASTER CHEF KITCHEN GAMES. امتیاز به دست آورید و به مادر آشپزی خود جدول امتیازات آشپزی خود را نشان دهید.

ویدئو معرفی بازی

‏با این رستوران فوق العاده جذاب 2022، میل آشپز رستوران خود را برآورده کنید و لبنیات آشپزی خود را در شبیه ساز آشپزی ایجاد کنید. بازی های آشپزخانه سرآشپز جهانی! با بازی COOKING DAY TOP RESTAURANT GAMES و بازی آشپزی برخی از دستور العمل های خوشمزه بازی های سرآشپز، از فرصت شگفت انگیز تبدیل شدن به یک سرآشپز ماهر در شهر استفاده کنید.
‏ویژگی‌های بازی‌های آشپزی رایگان رستوران سرآشپز برتر.
‏• بازی‌های سرگرم‌کننده هیجان‌انگیز و هیجان‌انگیز با رستوران‌های بازی‌های سرگرم‌کننده غذا.
‏• بهترین بازی‌های سه بعدی سرو غذا و رستوران در سال ۲۰۲۲.
‏ • بسیاری از سطوح چالش برانگیز برای انجام بازی‌های آشپزی.
‏• کلیدهای کسب درآمد برای باز کردن جهان‌های آشپزی شگفت‌انگیز و کابینت‌های آشپزخانه.
‏• از سکه‌ها برای ارتقای اقلام آشپزخانه خود در بازی‌های غذایی سرگرم‌کننده استفاده کنید.
‏• گرافیک و صدای HD شگفت‌انگیز جلوه‌ها در بازی‌های پیتزا.
‏• تجربه بازی مدیریت زمان راش آشپزی در زمان واقعی.
‏ظروف برتر در بازی‌های غذایی آشپز رستوران جهان سه بعدی شما:
‏• استیک.
‏• ماهی و چیپس.
‏• غذای قاره ای.
‏• برگر.
‏• پیتزا.
‏• صحرا.
‏• تکان دادن و نوشیدنی.
‏مهارت های آشپزی خاص خود را با یک دفترچه خاطرات غذایی نشان دهید و شگفت زده کنید مشتریان با جدیدترین غذاهای شما در Restaurant Kitchen Games. بازی TAP COOKING CHALLENGE بازی های غذای دیوانه با سرعت سریع سرو با لذت بازی آشپزی در بازی های مدیریت زمان آشپزخانه دیوانه در بازی های غذا خوردن. مشتریان گرسنه هستند و منتظر غذا هستند، تجهیزات خود را جمع آوری کنید و با مهارت های مدیریت زمان خاص خود و لذت بازی آشپزی در جنون رستوران جدید داش بازی های آشپزی رایگان، تجربه غذاخوری خوب را به مردم بدهید.
‏ RESTAURANT COOKING GAMES 2022 با غذاخوری اینجاست. وارد دنیای شگفت‌انگیز بازی آشپزی خیابانی غذا در رستوران CRAZE، برترین بازی‌های آشپزی سه بعدی ما شوید، جایی که وظیفه شما این است که در این فصل تعطیلات در بازی‌های آشپزخانه رستوران به مشتریان با بهترین غذاها خدمت کنید تا ابتدا بازی‌های سرگرم‌کننده لبنیات آشپزی خود را تکمیل کنید.
‏به همه افراد حاضر در آشپزخانه نشان دهید که چه کسی استاد آشپز بازی های آشپزی آفلاین رستوران سه بعدی است. این بازی های غذایی شهری پر از سطوح چالش برانگیز و گیم پلی شگفت انگیز با دنیاهای مختلف است که در آن می توانید بهترین غذاها و غذاها را بپزید و رستوران غذای جدید بازی های آشپزی غذا را امتحان کنید. برای پختن و سرو غذای سرآشپز دیوانه در رستوران ها، تا جایی که می توانید سریع ضربه بزنید. بازی های مدیریت زمان سرعت برای آشپزی و خدمت به مشتریان گرسنه در بسیاری از رستوران‌های فانتزی که بازی‌های سرگرم‌کننده می‌خورند، ضربه بزنید! برای تبدیل شدن به بهترین سرآشپز شور آشپزی در هر آشپزخانه جنون که این بازی ارائه می دهد آماده شوید! به خودتان یک چالش آشپزی آشپزخانه واقعی از بازی‌های آشپزی سرگرم‌کننده دیوانه‌وار در غذاخوری بدهید.
‏این بازی هیجانی فوق العاده آشپزی، تمام غذاهای معروف و دستور العمل های تب آشپزخانه آمریکا، تایلند، هند، اروپا و دبی را جمع آوری کرده است تا از زمان فست فود شور و شوق آشپزخانه پر از جنون آشپزی و بازی های پخت لذت ببرید. از مشتریان سفارش بگیرید و به سرعت شروع به درست کردن بهترین غذاها کنید و در یک زمان معین بازی های سرگرم کننده پخت و پز پیتزا را انجام دهید.
‏در جنون بازی های آشپزی بزرگسالان به یک سرآشپز مجلل تبدیل شوید. بازی آشپز جدید Fast Cooking Fever پر از سطوح اعتیادآور فراوان است.
‏در بازی‌های رستوران آشپزی و آشپزخانه دیوانه مانند یک مدیر کافه باهوش خواهید بود! ناگفته نماند ظروف آشپزخانه دیوانه مخصوص پخت و پز که شما را به استاد آشپز بازی های غذاهای خیابانی تبدیل می کند. بیایید از تم و موسیقی جهانی با بهترین ها از سراسر جهان لذت ببریم. کامیون غذای خود را در گوشه گوشه پارک کنید و شروع به سرو غذای خیابانی به مشتریان شیک با بازی های آشپزی کنید. آماده شوید و وارد دنیای شبیه ساز رستوران بازی های آشپزخانه شوید! کافه اکنون در این بازی فوق العاده دیوانه تب غذا 2022 مال شماست!
‏‏بازی‌های کوچک ظاهر جدیدتری پیدا کرده‌اند
‏سرگرم‌تر پاداش‌های بیشتر

نظرات و امتیاز ها

۲۶ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر سارا بانو
١٠ اردیبهشت ١٤٠٣

اصلا وارد بازی نمیشه اولش هنگ میکنه

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر هانا
٦ بهمن ١٤٠١

اصلا چن تا مرحله داره من تا 40بیشتر نرفته ام بقیه اش و باز نمیکنه یا تا 40تا مرحله داره بازی قشنگیه من دوستش داشتم

میپسندم۲۰ نمیپسندم۲۱
عکس کاربر روژین سلامتیان
١٦ فروردین ١٤٠٣

‏✓ لن ‏✗ تذ

میپسندم۱ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده