استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها رانندگی
Car Stunts: Crazy Car Games

Car Stunts: Crazy Car Games

نصب در حال دریافت
نسخه۱۱.۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۱/۲۱
تعداد دانلود۲ هزار
حجم۹۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
سازنده Big Alpha Games
‏‏وقت آن است که در بازی‌های رانندگی در بازی‌های رانندگی با ماشین‌های ورزشی، شیرین کاری‌های غیرممکن را انجام دهید. تبدیل به یک بدلکاری دیوانه با ماشین شوید و ماشین مورد علاقه خود را در مسیرهای غیرممکن مگا رمپ 2020 برانید. بازی اتومبیل رانی دیوانه با رمپ ها و شیرین کاری های بسیار هیجان انگیز اینجا است. پشت چرخ‌ها قرار بگیرید و با ماشین‌های اسپورت شدید رانندگی کنید تا چالش شیرین کاری غیرممکن را در بازی کار بازی gadi wala کامل کنید.
‏ Mega Ramp kar wala یک بازی جالب و شگفت‌انگیز شیرین کاری ماشین مگا رمپ. انواع ماشین های شیرین کاری از جمله ماشین عضلانی، جیپ 4x4، ماشین فرمولا و کامیون هیولا مورد علاقه طرفداران برای انتخاب کاملا رایگان. شیرین کاری های ماشین مورد علاقه خود را در یک بزرگراه آفرود دشوار که برای به چالش کشیدن پتانسیل شما ساخته شده است، انجام دهید. مسابقه اتومبیل رانی سطح شیب دار در آسمان که در آن باید به صورت حرفه ای با ماشین های بدلکاری رانندگی کنید تا بازی های 2021 را کامل کنید. از تجربه رانندگی در مسیرهای غیرممکن و از شیرین کاری در مسیرهای هوایی غیرممکن لذت ببرید. جدیدترین ایده بازی‌های اتومبیل رانی در سال 2021. به حداکثر سرعت برسید تا با ماشین خود از موانع جلوگیری کنید، یک پرش خشمگین از روی موانع بزرگ رمپ بازی gadi wala. هر چه زودتر به خط پایان برسید زیرا ساعت به سرعت پایین می آید. اگر از جاده بزرگراه پرتغالی سقوط کنید دوباره زنده خواهید شد. بنابراین، سریع تصمیم بگیرید و در کمترین زمان از خط پایان عبور خواهید کرد. آهنگ‌های شگفت‌انگیز غیرممکن در مسیر و بازی Ramp Car Stunts Car Driving: New Car Games 2021 مسیرهایی را انتخاب کنید که بسیار چالش برانگیز هستند. مسیرهای شیرین کاری بی پایان با شیرین کاری های غیرممکن با ماشین برای انجام یک ماجراجویی هیجان انگیز بی وقفه که چشمان شما را هنگام اجرای شیرین کاری Sky Crazy Car به تلفن همراه خود می چسباند. گاز گاز را فشار دهید و کمربند ایمنی خود را ببندید و دکمه NOS را فشار دهید تا با عصبانیت به هوا بپرید و در بازی‌های ماشینی مگا رمپ، حرکات نمایشی دیوانه‌کننده‌ای با ماشین انجام دهید. این یک بازی ماشین دیوانه ساده و آسان نیست که بتوان از طریق بازی‌های کار والا در جاده بزرگراه Skiddy Off-Air راند.
‏در بازی شیرین کاری غیرممکن با ماشین، بدون ترس در مسیرهای دشوار و داغ رانندگی کنید. در دنیای بازی‌های ماشینی 2021، ما بازی‌های شیرین کاری ماشینی مگا رمپ 2021 را به شما ارائه می‌کنیم که بازی اعتیادآورتر و شگفت‌انگیزتر است.
‏در مسیرهای غیرممکن با سرعت و شتاب مناسب مسابقه دهید تا سطوح شیرین کاری‌های دشوار را پاک کنید. با بازی های شیرین کاری رانندگی در مسیرهای زیگزاگ رانندگی کنید. از موانع عبور کنید، از پرش های با سرعت بالا لذت ببرید و حتی در بازی های شیرین کاری مگا رمپ به سبک ماشین های SUV، ماشین های عضلانی و کامیون های هیولا سوار شوید. خود را در بازی‌های رانندگی با ماشین‌های ورزشی ورزشی، بازی‌های رانندگی مگا رمپ به چالش بکشید و به یک بدلکار حرفه‌ای سال 2020 تبدیل شوید. کنترل‌ها و گیم‌پلی واقعی با ویژگی‌های رانندگی شگفت‌انگیز اینجاست. موتور بازی gadi wala خود را راه اندازی کنید و شروع به انجام شیرین کاری های رانندگی دیوانه وار در یک رمپ بزرگ از بازی های اتومبیل رانی کنید. برای تبدیل شدن به راننده دیوانه 2020، زمان خود را شکست دهید.
‏بازی Kar Gadi wala دارای گیم پلی شگفت انگیز شبیه ساز ماشین و شیرین کاری های ماشین عضلانی است. درایو Impossible Mega Car Stunts شبیه ساز ماشین و بازی های اتومبیل رانی شما را بهبود می بخشد. بخشی از بازی شیرین کاری ماشین 2021 باشید و با بازی مسابقه ای شیرین کاری هیولا 2021 شرکت کنید. از این بازی های شیرین کاری در شیرین کاری های غیرممکن مسابقه ماشین سواری مگا رمپ لذت ببرید و استاد بدلکاری این بازی های شیرین کاری ماشین سطح شیب دار شوید. مسیرهای غیرممکن مگا رمپ مختلف و تب رانندگی مسیرهای غیرممکن از شیرین کاری های رانندگی ماشین جدید 2021
‏چالش مسابقه ای بی پایان را انجام دهید، بر همه موانع غلبه کنید و تمام ماموریت ها را به موقع انجام دهید. حالت مگا رمپ GT شما را به شیرین کاری‌های اتومبیل رانی دیوانه‌وار می‌برد، جایی که عاشق مسیرهای غیرممکن با ماشین‌های فوق‌العاده سریع خواهید بود. شبیه ساز شیرین کاری ماشین مگا رمپ فوق العاده را بازی کنید که در آن هر سطح منحصر به فرد است. برای شیرین کاری های غیرممکن 4x4 جیپ آماده شوید و شیرین کاری های ماشین پلیس شهر را در مدت زمان محدود به پایان برسانید. سوار ماشین پلیس خود شوید و در حالی که شیرین کاری‌های غیرممکن را انجام می‌دهید، از آسمان بپرید.
‏ویژگی‌های Gadi wala Kar Game 2022
‏بدلکاری غیرممکن مگا رمپ
‏سطوح دشوار و چالش برانگیز
‏ انواع ماشین های GT برای انتخاب
‏سوار در کامیون هیولا، ماشین عضلانی و ماشین فرمول
‏محیط و رمپ شگفت انگیز
‏ماجراجویی مسابقه ای با سرعت بالا
‏کنترل های واقعی ماشین

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده