استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها ماجراجویی
Farm Day Farming Offline Games

Farm Day Farming Offline Games

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۲.۸۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۷/۱۵
تعداد دانلود۳۲ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۹۳
حجم۴۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده Big Alpha Games
‏‏پس از ارث بردن مزرعه از والدین ، ​​باید کارهای کشاورزی را برای بازیابی میراث انجام دهید تا به معروف ترین کشاورز در این بازی رایگان کشاورزی تبدیل شوید. اجتماعی بودن به شما کمک می کند تا مزرعه خود را مدیریت کرده و آن را پرورش دهید. دنیای جدید تازه ای برای مراقبت از مزرعه سرسبز و سرسبز خود با حیوانات با بازی های مزرعه. مزرعه رویایی خود را در این بهترین بازی کشاورزی در سنین میانسالی بسازید. مزرعه خود را مدیریت کنید ، محصول زراعی خود را بفروشید ، کالاهایی بسازید تا زمین های خود را بسازید و از محبوب ترین بازی های مزرعه آفلاین لذت ببرید. قبل از برداشت محصول از مزرعه مانند ذرت ، گندم ، پنبه ، کلزا و یونجه ، مزرعه خود را آماده کنید و کشت کنید. این رقمی است که شما رشد می کنید تا به یک کشاورز خوشحال از خلیج مزرعه تبدیل شوید.

ویدئو معرفی بازی

‏دنیای تجارت مشهور در نزدیکی شهر را در این بازی محبوب کشاورزی هدایت کنید. مبارک روز کشاورزان مبارک! زمان اکتشاف مین ها برای یافتن منابع و آثار باستانی مزرعه. تمایل به محصولات خود ، تجارت محصولات و فروش محصولات خود را از طریق قطار تحویل بگیرید. اسبها ، گربه ها ، سگ ها ، گاوها و مرغ ها به راحتی در یک خلیج مزرعه بزرگ اداره نمی شوند. زمین های کشاورزی خود را در این بازی رایگان مزرعه آفلاین تزئین کنید. کشاورزی آفلاین برای مزرعه سرسبز خانواده سبز شما حماسه خواهد بود. شما حیوانات دوست داشتنی دارید که در این بازی کشاورزی از آنها مراقبت کنید که شغل یک کشاورز را که مشغول مدیریت یک مزرعه بزرگ است شبیه سازی می کند.
‏چیزی منحصر به فرد برای دوستداران بازی های کشاورزی ، یک تجربه کاملاً جدید آفلاین برای ساخت ، کشت و برداشت محصولات زراعی برای تبدیل زمین خود به یک مزرعه شاد از مزرعه. مزرعه روستای خود را در نزدیکی شهر شهر بسازید. با محصولات شگفت انگیز مانند لبنیات ، نانوایی و خیلی بیشتر زندگی واقعی یک کشاورز را در این بازی کشاورزی تجربه می کنید. پس از شروع کار ، زمین های کشاورزی خود را پر از بازدیدکنندگان می کنید که محصولات تازه مزرعه را خریداری می کنند. در این بازی مزرعه ، مزرعه مزرعه خود را دکور کنید تا آن را به مزرعه رویایی خود تبدیل کنید.
‏Funky Farm 2020 اینجاست ، بازی پر از ماجراجویی های کشاورزی فراوان از بازی های کشاورز خوشحال است. امپراتوری مزرعه خود را در کنار شهر bay funk بسازید. دنیای کشاورزی و باغداری را کسب درآمد کنید و در بازی های آفلاین مزرعه های سال 2020 به گسترش بپردازید. این باید یک ماجراجوی واقعی مزرعه شوید و با تبدیل شدن به پادشاه محصولات زراعی ، در شهر مزرعه خلیج فارس کار کنید.
‏در داخل چیست
‏محصولات زراعی شگفت انگیز را کشت کنید
‏حیوانات مزرعه FEED
‏بازدید کنندگان جدید هیجان انگیز را ملاقات کنید
‏چالش های متعهدانه
‏دکوراسیون زمین های کشاورزی خود را
‏محصولات نهایی حمل و نقل
‏یادداشت مهم
‏FARM DAY برای بارگیری و بازی رایگان است. با این حال ، برخی از ویژگی های درون بازی را می توان با پول واقعی خریداری کرد. به یاد داشته باشید ، این یک بازی آفلاین است. اتصال به شبکه اجباری نیست
‏‏بهبودهای بازی
‏رفع اشکال در مسابقه 3

نظرات و امتیاز ها

۹۳ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
ریحانه
٦ دی ١٤٠١

خوب بود ولی اگر سکه و الماس بیشتر بود معرکه میشد بخاطر همین یک ستاره کم دادم ولی به هر حال خوب بود

۳۱ ۶
mozhgan
١ دی ١٤٠١

برای کاشت محصولات به الماس احتیاج داره ای کاش میشد بدون نیاز به الماس محصول کاشت

۲۰ ۱۰
زهرا
٢٧ آذر ١٤٠١

عالی ولی الماست که تموم بشه دیگه نمی تونی کاری کنی

۴۳ ۱۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده