استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سیر و سفر
Bike Stunt 3D Bike Racing Game

Bike Stunt 3D Bike Racing Game

نصب در حال دریافت
نسخه۵.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۲/۳۰
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۳۱
حجم۳۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Jockey Games
‏‏اگر به بازی مسابقه دوچرخه‌سواری بدلکاری علاقه دارید، بازی‌های شبیه‌ساز دوچرخه و بازی‌های دوچرخه شیرین کاری بیشتری برای شما بازی شده است، اما این ترفندهای شیرین کاری استاد صلح در شیرین کاری‌های دوچرخه دیوانه ۳ بعدی است. برای بازی شیرین کاری دیوانه و دوچرخه سواری در دوره بازی های مسابقه ای آماده شوید. شما می توانید بازی مسابقه ای شدید حاوی بازی های مسابقه دوچرخه شیرین کاری انجام دهید. از شیرین کاری 3 بعدی دوچرخه، از شیرین کاری های سه بعدی دوچرخه دیوانه و بازی سه بعدی از شیرین کاری های شدید لذت ببرید. شما می توانید در بازی رانندگی به استاد ترفندهای دوچرخه سواری دیوانه تبدیل شوید و مهارت های فوق العاده خود را در بازی های دوچرخه شیرین کاری نشان دهید. در اینجا بازی مسابقه موتور سیکلت مملو از شیرین کاری های شدید دیوانه و مسیرهای مسابقه حیله گر دیوانه کننده است. بازی مسابقه دوچرخه‌سواری 2021 و شبیه‌ساز دوچرخه به راحتی قابل انتخاب است، اما استاد ترفندهای شیرین کاری سخت است که مناطق هیجان‌انگیز مختلف را به خود جذب می‌کند. از سفارشی‌سازی بی‌پایان و فیزیک شگفت‌انگیز در شیرین کاری راننده دوچرخه و بازی مسابقه‌ای لذت ببرید. استفاده از آن آسان است فقط دوچرخه دیوانه مورد علاقه خود را انتخاب کنید و به بازی های دوچرخه شیرین کاری جهانی بپیوندید و مهارت های شیرین کاری دوچرخه و شیرین کاری واقعی خود را در بازی شبیه ساز دوچرخه نشان دهید. اطمینان حاصل کنید که دوچرخه‌تان در یک مسابقه دوچرخه‌سواری دیوانه‌وار تعادل برقرار می‌کند و از بازی‌های دوچرخه‌سواری واقعی باورنکردنی در شیرین‌کاری‌های شدید و رانندگی با دوچرخه لذت ببرید. بازی مسابقه‌ای دوچرخه‌سواری و بازی مسابقه‌ای دارای شیرین‌کاری‌های اعتیادآور و اعتبار فوق‌العاده دوچرخه‌های دیوانه است.
‏بازی سه‌بعدی شیرین کاری با دوچرخه شدید:
‏از همه مسیرهای جنون‌آمیز و رانندگی با دوچرخه به‌عنوان استاد ترفندهای شیرین کاری استفاده کنید و در مورد بدلکاری خود قضاوت کنید دوچرخه و مسابقه سه بعدی در بازی های سه بعدی شیرین کاری دوچرخه دیوانه. این بازی شبیه‌ساز دوچرخه‌سواری و مسابقه بدلکاری شامل دایره‌های چرخشی و شیرین کاری‌های شدید مرگبار است و همچنین با کمترین مگابایت برای تمامی نسخه‌های اندروید موجود است. این بازی های دوچرخه سواری و شیرین کاری نیز در دسته بازی های شبیه ساز آفلاین قرار می گیرند. شیرین کاری مسابقه می تواند در مورد بازی مسابقه دوچرخه شیرین کاری با چالش بازی شبیه ساز دوچرخه شگفت انگیز در بازی های شبیه ساز دوچرخه شیرین کاری باشد. اکنون شیرین کاری سه بعدی دوچرخه افراطی با ارتقا یافته مسابقه دوچرخه سواری سه بعدی و بازیکن شیرین کاری دوچرخه دیوانه در بازی شبیه ساز دوچرخه مانند بازی شبیه ساز موجود است. بازی شیرین کاری دوچرخه واقعی دارای مسیرهای منحنی در جاده های بیابانی شگفت انگیز و مسابقه دوچرخه سواری آفرود کوهستانی است. این یک بازی شبیه ساز سرگرم کننده در مگا رمپ با بازی های دوچرخه شیرین کاری است. مسابقه سه بعدی و شیرین کاری های دیوانه با دوچرخه سه بعدی همه چیز در مورد هنر سه بعدی، صداهای پر انرژی است. برای این شیرین کاری دوچرخه دیوانه آماده شوید و شیرین کاری های شدید و بازی مسابقه دوچرخه سواری را انجام دهید. با انجام بازی سه بعدی دیوانه شیرین کاری با دوچرخه 2021، می توانید ترفندهای بدلکاری شدید هیجان انگیز انجام دهید و با تکمیل تمام سطوح، استاد شیرین کاری های بدلکاری شوید.
‏کنترل های کاربر پسند:
‏از رویکرد استاد ترفندهای شیرین کاری خود در بازی سه بعدی دوچرخه سواری و دوچرخه استفاده کنید. تکنیک های رانندگی و تکمیل نقطه پایان نشان دادن شیرین کاری های دوچرخه دیوانه در بازی شبیه ساز دوچرخه. مسیرهای خطرناک برای عاشقان دیوانه شیرین کاری دوچرخه طراحی شده است، به همین دلیل است که مسابقه دوچرخه سواری پیشرو در بازی های مسابقه ای در سراسر جهان است. شیرین کاری های غیرممکن با دوچرخه دیوانه در مسیرهای سریع مرگبار، بازی مسابقه دوچرخه سواری شیرین کاری به چالش کشیده شده است. اگر می خواهید دوچرخه مسابقه ای بازی کنید، این بازی شبیه ساز با شیرین کاری خوب، بازی شیرین کاری دوچرخه است. بیایید و دوچرخه مسابقه ای خود را برای بازی شیرین کاری انتخاب کنید. کنترل بازی مسابقه ای شباهت هایی را به شیرین کاری واقعی دوچرخه نشان می دهد، زمانی که این بازی های دوچرخه شیرین کاری واقعی، شیرین کاری های شدید را در مسیرهای آسمان رمپ غیرممکن انجام می دهد. بازی های دوچرخه شیرین کاری از بازی های روزانه دیوانه کننده شیرین کاری دوچرخه لذت می برد. بازی رانندگی و بازی های دوچرخه شیرین کاری، بدلکاری های ماجراجویی و شیرین کاری های شدید و بازی های مسابقه ای را در اختیار شما قرار می دهد. اکنون زمان آن رسیده است که مهارت های دوچرخه سواری و مسابقه دوچرخه سواری یا شیرین کاری خود را آزمایش کنید، فقط برای شروع بازی سه بعدی شیرین کاری های دوچرخه دیوانه کلیک کنید و از سفر ماجراجویی لذت ببرید.
‏‏- رابط کاربری بهبود یافته برای تجربه بهتر.
‏- شیرین کاری دوچرخه هیجان انگیزتر و ماجراجویانه تر شد
‏- رابط کاربری جدید و پیشرفته با گیم پلی مدرن
‏- گرافیک واضح با کنترل پیشرفته
‏- سطوح جدید اضافه شد
‏ - کنترل صاف با دوچرخه های شیرین کاری واقعی،

نظرات و امتیاز ها

۳۱ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
۲۱۳۵۹۳
١٧ اردیبهشت ١٤٠٢

‏✓ ب ب بازیه خوبی بود ولی یک مشکل داشت

۰ ۰
علی احمدی
١٣ آبان ١٤٠٠

عالی

۲ ۰
🌞 سپاهان 🌞
٣٠ شهریور ١٤٠٠

بازی عالی بود😄😎😙😊✨✨✨✨💫💫💫💫⭐⭐۰۹۱۳۱۰۸۵۴۹۱ صادقی از اصفهان

۳ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده