استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Crazy Car Stunts - Mega Ramp

Crazy Car Stunts - Mega Ramp

نسخه۸.۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۲۹
تعداد دانلود۲۳ هزار
امتیاز۳.۸
تعداد نظرات۳۳
حجم۴۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده Jockey Games
‏Mega Ramp Car Game بازی جدید بازی درایو تست با مانع غیر ممکن ماشین در آهنگ های سریع مسابقه از بازی های برتر شبیه ساز رانندگی است. شبیه ساز ماشین مگا برای مانع رانندگی و مانع های شدید مسابقه مانند بازی مسابقه آسمان در مسیرهای ماشین غیرممکن آماده است. رمپ اتومبیل 3D شیرین کاری رانندگی برای شما با چالش غیرممکن رانندگی خودرو برای راننده اتومبیل در مسیر غیرممکن. راننده ماشین با تجربه در مسابقات اتومبیلرانی مگا شدید و بازی رانندگی آهنگ های غیرممکن باشید.

ویدئو معرفی بازی

‏چالش شگفت انگیز شبیه ساز رانندگی ماشین از بازی های جدید اتومبیل 2019. پذیرش بازی های اتومبیل رانی مسابقه شیرین و لذت بردن از بازی مسابقه جدید با مانع غیر ممکن اتومبیل از بازی های جدید رانندگی 2019. بازی ماشین یک آکادمی رانندگی است که مانع غیر ممکن اتومبیل استاد واقعی است راننده اتومبیل و لذت بردن از چالش شیرین کاری از ماشین در مقابل مانع از مسیر. هنگام رانندگی یک اتومبیل مسابقه بر روی پیست stunts و چالش درایو خطرناک اتومبیل مسابقه اتومبیل دیوانه 2019 ، یکنواخت رانندگی کنید.
‏بازی Stunt Car Mega Ramp دارای کنترل صحیح یک شبیه ساز ماشین شیرین کاری عالی است. برای ورود به دنیای ماشین رویایی آهنگ غیرممکن برای مسابقه مانع اتومبیل و چالش ماموریت رانندگی کنید. هیجان واقعی بازی اتومبیلرانی و مانع شدن بازی رانندگی باعث می شود ماشین مگا از آهنگ های مختلف تمرین بازی stunts هیولا پرش کند.
‏درایو غیرممکن اتومبیل مگا مانع شبیه ساز اتومبیل شما و استاد مسابقه بازی می شود. بخشی از بازی stunts car 2019 باشید و با stunts ماشین 3D بازی racing ارتباط برقرار کنید. آهنگ های غیر ممکن مختلف و ترفندهای رانندگی استاد بازی های مانع اتومبیل 2019. تب اتومبیل مدرن اتومبیل سواری در مسیر خطرناک بهترین ایده اتومبیلرانی و ماشین رانندگی برای دوستداران آهنگ رمپ است. بازی رانندگی شیرین کاری آهنگ غیر ممکن یک چالش مسابقه مدرن است.
‏شبیه ساز ماشین بی پروا تجربه گرافیکی خیره کننده ای را به شما ارائه می دهد. این مسابقه اتومبیلرانی رویایی را در آهنگ های غیرممکن انجام دهید و بازی مهارت های رانندگی اتومبیل را با مهارت های رانندگی اتومبیل نشان دهید. استاد شیرین کاری از رانندگی اتومبیل آسمان و بازی مسابقه ای غیر ممکن است. شبیه ساز مسابقه اتومبیلرانی شیرین کاری در مسیر حرکت از پشت بام ماشین به شما یاد می دهد که چگونه رانندگی کنید و آهنگ های خطرناک رانندگی اتومبیل را بازی کنید. از رانندگی راحت ماشین رمپ یا رانندگی مانع اتومبیل شیب لذت ببرید. چالش رانندگی اتومبیل رمپ اتومبیل در منحنی های واقعی بسیار خطرناک است بنابراین مراقب باشید. ما برای چالش مانع از بازی مانع رانندگی ماشین آماده می شویم.
‏Mega Car Stunts مسابقه اعدام اتومبیل سواری بزرگ مگا است. بازی اتومبیلرانی مسابقه شدید اتومبیل صاف رانندگی در آسمان غیر ممکن است و مانع رمپ اتومبیل با بازی سرگرم کننده اعتیاد آور است. راننده بدلکاری رگا مگا با اعتماد به نفس است و این شبیه ساز اتومبیل سرعت چالش مسابقه را به همراه خواهد داشت. مانع از اتومبیل بزرگ با بازی پرش به اتومبیل پرش زیاد ، ذهن شما را از روی آسانسورهای رانندگی در جاده تغییر می دهد. بازی های مسابقه mega stunts racing و car 2019 را انجام دهید و از درایو تست برای مسیر رانندگی خطرناک لذت ببرید. در یک محیط خنک و شگفت انگیز یک استاد حرفه ای از stunts باشید. بازی Ramp Car Driving & Grand Stunts بهترین انتخاب برای مخلوط کردن مسابقه رانندگی اتومبیل 3D و مانع از رانندگی ماموریت برای بهبود مهارت های رانندگی مدرن است.
‏‏✅ سیستم ماموریت های جدید با جوایز شگفت انگیز.
‏- 🚗 بسته ماشین جدید با بهینه سازی جزئیات!!!
‏- 🚗 SUPER MEGA CAR RACING UPDATE!!!!
‏- 🚗 ماجراجویی جدید Mega Car Racing!!!< br>- 🚗 رویدادهای دوربین های سرعت!!!
‏- 🚗 همه مشکلات رفع شد !!!
‏- 🚗 بازی جالب تر !!!
‏- 🚗 100 سطح جدید اضافه شد !!!
‏- 🚗 گیم پلی آن را جالب تر کرد!!!
‏- 🚗 ویژگی های بیشتر اضافه شد !!!
‏- حالت چند نفره اضافه شد
‏- اشکالات رفع شد
‏- رابط کاربری به روز شده
‏- گیم پلی بهبود یافته

نظرات و امتیاز ها

۳۳ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر دینا
٣ تیر ١٤٠٢

اصلا خوب نیست برای من بالا نمیاد

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر 🎮Games for your🎮
١٤ مهر ١٤٠١

خوبه ولی مرحله 803یکم سخته

میپسندم۱۳ نمیپسندم۵
عکس کاربر ایدا♥
٢٦ بهمن ١٤٠١

خوب بود بد نبود

میپسندم۴ نمیپسندم۵

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده