استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سیر و سفر
Missile Attack : War Machine - Mission Games

Missile Attack : War Machine - Mission Games

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۷/۰۲
تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۳.۵
تعداد نظرات۱۷
حجم۶۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Jockey Games
‏‏🏆 بهترین بازی جنگی FPS - بازی شبیه ساز کامیون ارتش 🏆
‏با جدیدترین سلاح ها برای جنگ مدرن در میدان نبرد آماده شوید. شما بهترین راننده کامیون در ارتش هستید که افسر شما به شما دستور می دهد که از فروشگاهی به میدان نبرد بروید. بهترین کامیون خود را انتخاب کنید و از بازی رانندگی کامیون لذت ببرید. از رانندگی با کامیون مانند یک بازی رانندگی در شهر و بازی رانندگی کامیون خارج از جاده لذت ببرید. این بازی کامیون ارتش بهترین انتخاب کماندوی ارتش برای ماموریت های مخفی است. بازی رانندگی آفلاین را با چندین مدل حمل و نقل کامیون انجام دهید. به سادگی بازی حمل و نقل کامیون آن از سلاح های ارتش. کامیون مسابقه ارتش را رانندگی کنید تا در مدت زمان محدود با دقت به نقطه هدف خود منتقل شوید. بازی کنید و مانند پاداش شگفت انگیز در زمان واقعی برای بازی استراتژی شگفت انگیز جایزه بگیرید. به برنامه خود فکر کنید و برنامه خود را برای برنده شدن در چالش بازی های رانندگی آفلاین اجرا کنید. این یک بازی جدید 2021 با چالش های قدیمی بازی های 2020 است. این بازی رایگان جدید 2021 و بهترین بازی تیراندازی و بازی رانندگی را بازی کنید. این یک بازی تیراندازی پرنده با پر از بازی های اکشن-ماجراجویی است.

ویدئو معرفی برنامه

‏🔥 Modern Machine War - PVP Warfare Shooter Game 🔥
‏به میدان نبرد برای بازی های تیراندازی تانک با روند بازی های تیراندازی فریم بر ثانیه خوش آمدید. . یک بازی جدید تانک با جنگ تانک بهترین گزینه به عنوان یک بازی آفلاین رایگان است. از این بازی های جدید 2020 به عنوان یک بازی تیراندازی آفلاین برتر لذت ببرید. این یک ماموریت مخفی برای یک کماندوی واقعی است که عاشق جنگ و میدان های نبرد با ستاره های تانک ماموریت است. ماشین جنگی جدید برای توسعه مانند ستاره های تانک بسیار گران است. جنگ تانک با ماشین جنگی انتخاب شگفت انگیزی برای میدان نبرد مانند شبیه ساز تانک است. بنابراین با یک بازی تانک در کوه مانند کوه نوردی 4x4 به یک قهرمان نبرد تبدیل شوید. این یک کوهنوردی 4×4 با تانک های ارتش و کشتی جنگی ما است. یک بازی تیراندازی جدید با تانک‌های آمریکایی به‌عنوان بازی رایگان 2020 برای همه عرضه شده است.
‏🔥 ماموریت لانچر جنگ - بازی‌های تیراندازی آفلاین 🔥
‏با جنگ تانک به کشتی‌های مسلح حمله کنید و به عنوان یک تیرانداز به کشتی شلیک کنید. قهرمان نبرد قهرمان نبرد با حمله تانک در بازی نظامی شگفت انگیزترین بازی سرگرم کننده است. یک تک تیرانداز IGI با مسابقه تانک از بازی های شبیه ساز تانک لذت می برد. یک بازی جدید عرصه نبرد با بازی شبیه ساز تانک ها جنگ تانک ها مانند یک قهرمان تفنگدار است. هنگامی که یک کماندوی واقعی در یک ماموریت مخفیانه، عاشق جنگ تانک ها با ماموریت کشتی جنگی است. در هر بازی کشتی جنگی، قهرمان تانک عاشق مسابقه تانک ها با دشمن با یک بازی جدید است.
‏🏆🏆 بازی موبایل اکشن تانک 3 بعدی 🏆🏆
‏بازی های تانک War Machine - Battleship Secret Mission
‏ br>بازی های تیراندازی آفلاین بهترین انتخاب برای افرادی است که عاشق بازی های شلیک تانک هستند. یک بازی تیراندازی جدید همیشه برای یک قهرمان تیراندازی چالش برانگیز است. بازی تانک آفلاین بهترین گزینه است زیرا دوستداران بازی های موبایل می توانند این بازی رایگان تانک را بدون شبکه انجام دهند. ما بازی نبرد کشتی با بازی های تانک را به صورت آفلاین به شما پیشنهاد می کنیم. شما ممکن است دوست داشته باشید ... این بازی بزرگ تانک با بازی های تیراندازی 3 بعدی. برای بازی های اکشن تانک موبایلی بدون توقف با سابقه قبلی خود آماده شوید. این یک بازی ماجراجویی با بازی های رانندگی تانک در میدان جنگ با بازی های تیراندازی تانک است. این یک تیرانداز اول شخص با بازی های تانک در میدان نبرد مانند یک ماموریت واقعی کماندویی نیست. بر اساس فعالیت اخیر شما، بازی های تیراندازی تانک بهترین انتخاب برای افراد دیوانه است که عاشق بازی های تیراندازی رایگان هستند. این بازی تانک ها یک بازی شبیه سازی با ماجراجویی جنگ نبرد است. این یک ماجراجویی اکشن اول شخص با بازی های اکشن بی وقفه نیست.
‏🏆🏆🏆 بازی تانک 3D War Machine- Commando Secret Mission 🏆🏆🏆
‏بازی جدید رانندگی تانک با ماشین جنگی برای ماموریت کماندویی بازی های سرگرم کننده با سلاح های ماندگار و ماموریت مخفی ناو جنگی است. هنگامی که یک افسر ارتش در میدان نبرد با بازی های رانندگی جدید ماموریت تانک را می راند، این بازی تانک جنگی شگفت انگیز و هیجان انگیز است.
‏ویژگی های تانک بازی 3D War Machine- Commando Secret Mission
‏🔥 جدیدترین مدل های تانک
‏🔥 بازی جدید با انیمیشن های منحصر به فرد
‏🔥 محیط نبرد مبتنی بر واقعیت ها
‏🔥 انیمیشن ها را با جدیدترین کنترل ها نابود می کند
■ REAL-TIME STRATEGY
■ High-Quality Graphics
■ EPIC STORYLINE
■ STUNNING MOBILE EXPERIENCE
■ DEEPLY CUSTOMIZABLE MILITARY UNITS
■ We are so happy to show you a new update!!!!!
■ All BUG FIXES and Thank you all for playing

نظرات و امتیاز ها

۱۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عالی حتمن نسب کنید
١ خرداد ١٤٠٢

بازیش خیلی 💩💩💩💩💩💩💩💩💩 است

۰ ۰
هیراد هیراد
١ تیر ١٤٠٠

این بازی بینزیرهلی ولی بازی میکنم دور میزنه لتفن پهم بگید

۴ ۰
کیارش شاهیوند
١٧ فروردین ١٤٠٠

یک ساعته دارم می رم به هیچ جا نمیرسم یک ستاره هم براش زیاده

۶ ۶

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده