استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
American Bus Game Simulator 3D

American Bus Game Simulator 3D

نسخه۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۸/۳۰
تعداد دانلود۱۵ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۱۵
حجم۶۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده 8-Bit Gaming Studio
‏‏Bus game simulator 2022: Bus Games 3D
‏مطمئنا حوصله شما از بازی های معمول اتوبوس سر خواهد رفت، به همین دلیل است که ما این فرصت را برای شما فراهم می کنیم تا شبیه ساز رانندگی اتوبوس توریستی خارج از جاده را به صورت سه بعدی بازی کنید و در شاداب کردن شما مفید خواهد بود. آیا آماده بازی اتوبوس سه بعدی هستید؟ یک بازی لوکس رانندگی اتوبوس به شما این فرصت را می دهد تا به بهترین راننده اتوبوس در زندگی واقعی تبدیل شوید. بازی شبیه ساز اتوبوس یورو یک بازی واقعی اتوبوس است. Real Bus simulator Game 3d تنها بازی است که قلب شما را مجذوب خود می کند. برای تبدیل شدن به بهترین راننده در بازی رانندگی اتوبوس، فرصت‌های فوق‌العاده‌ای خواهید داشت که در آن می‌توانید از بازی اتوبوس سه بعدی با مهارت‌های رانندگی اتوبوس یورو لذت ببرید.
‏لطفاً کودکان را منتظر سایر بازی های شبیه ساز اتوبوس توریستی 3 بعدی نکنید. اکنون این بازی های شبیه ساز اتوبوس شدید را دانلود کنید که به رانندگی اتوبوس در شهر و محیط های خارج از جاده اجازه می دهد. بازی شبیه ساز اتوبوس مربی محیطی عالی برای افزایش لذت یادگیری و بازی مهارت های رانندگی اتوبوس فراهم می کند. بازی اتوبوس توریستی ایالات متحده در مورد عبور از مسیرهای خطرناک با محیط آفرود دلخراش است.
‏چگونه رانندگی سه بعدی اتوبوس توریستی خارج از جاده را بازی کنیم؟
‏ کمربندهای ایمنی خود را ببندید و از اینکه یک راننده اتوبوس شجاع هستید لذت ببرید. پس بازی های اتوبوس را شروع کنید و بنزین بزنید. بچه ها را از مدرسه بردارید و شبیه ساز اتوبوس مربی را از طریق اتوبوس بازی به مقصد برسانید و مسئولیت خود را به عنوان بهترین راننده اتوبوس انجام دهید و باید هنگام رانندگی اتوبوس بسیار مراقب باشید زیرا بازی شبیه ساز مسیرهای دشواری دارد. Bus game 2021 تنها بازی است که به شما حس واقعی کنترل را می دهد.
‏همانطور که در زندگی واقعی می بینیم راننده اتوبوس حرفه ای در این بازی اتوبوس 2021 کنترل های روانی دارد. دکمه موتور بازی اتوبوس توریستی را فشار دهید تا چندین اتوبوس یورو را برانید. برای افزایش سرعت اتوبوس، از دکمه مسابقه زیر گوشه سمت راست استفاده کنید. از نقشه داده شده در بازی های رانندگی اتوبوس 2021 در رابط کاربری بازی US Bus استفاده کنید تا با دنبال کردن فلش ها و نقشه ارائه شده در اتوبوس بازی 2021، سالم و سالم به مقصد برسید.
‏ویژگی های اتوبوس توریستی شبیه ساز رانندگی:
‏1)کنترل های صاف
‏2)تجربه رانندگی واقعی
‏3)بر اساس یک داستان واقعی
‏4)محیط چالش برانگیز
‏5)مسیرهای خطرناک و مسیرهای گل آلود
‏6) چندین اتوبوس یورو برای رانندگی
‏ما محیطی عالی را برای شما فراهم کرده ایم که در آن شما باید یک اتوبوس سه بعدی را در جاده های خطرناک رانندگی کنید. امیدواریم که شبیه ساز اتوبوس مربی 2022 مهارت های واقعی رانندگی اتوبوس شما را در این بازی لوکس رانندگی اتوبوس ثابت کند.

نظرات و امتیاز ها

۱۵ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر آلاله
٢٤ فروردین ١٤٠٢

‏✓ هوای بارانی ‏✓ هوای خورشید ‏✗ بی ویفیت ‏✗ تبلیغ خلی بد هست نسب نکنید تازه میخواهم یه جوک بگم برای سازنده.....خری گم کردم با بار واشی این ویدئو رو فرستادم شاید تو باشی

میپسندم۳۶ نمیپسندم۱۹
عکس کاربر sam ssssss
١٨ اسفند ١٤٠١

یک ستاره ام زیادشه اصلا مثل عکس هاش نیست😐😐😐 من از بازی که عکس علکی میزارن روش بدم میاد خیلی بده اگر جاتون بودم نصب نمیکردم. 😡😡🤯🤯🤬🤬😠😠👍👍💣

میپسندم۲۳ نمیپسندم۱۷
عکس کاربر نازنین زهرا ابدالیان
٢ آذر ١٤٠٢

‏✓ خیلیخوب است من خوشم‌ ازش اومد

میپسندم۳ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده