استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Ninja Arashi

Ninja Arashi

نینجا آراشی (نینجا طوفانی)

نسخه۱.۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۵/۳۱
تعداد دانلود۲ میلیون
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۹,۸۸۲
حجم۶۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده Black Panther
‏‏ترکیبی از بازی های دویدنی و نقش محور با محیطی ساده، گیم پلی اعتیاد آور و محیطی هیجان انگیز که شاید تا به حال نظیر آن را تجربه نکرده باشید، شما در این بازی نقش نینجایی به نام آراشی را بازی خواهید کرد که یکی از نینجاهای قدیمی و افسانه ای است. کاراکتر شروری به نام اوروچی فرزند آراشی را دزدیده و حالا شما در نقش آراشی باید در نبرد با نگهبانان اوروچی پیروز شده و در نهایت فرزندتان را نجات دهید.

ویدئو معرفی بازی

‏ نگهبانان اوروچی قسم یاد کرده اند که تا آخرین قطره خون شان از او محافظت کنند بنابراین از پیش رو برداشتن آنها کار ساده ای نخواهد بود. از طرفی تله های زیادی هم سر راه شما کار گذاشته اند تا به هر طریق ممکن شما را از رسیدن به هدف تان باز دارند. اما از طرف دیگر شما هم به سلاح هایی مرگبار مجهزید و قابلیت اجرای حرکات رزمی و آکروباتیک خارق العاده ی را دارید. شما می‌توانید با استفاده از سکه های طلا و الماس هایی که از سر راهتان بر میدارید یا از کشتن دشمنان تان بدست می آورید آراشی را ارتقا دهید طوری که بتوانید در محیط های مشکل تر بازی نیز دوام بیاورید. در تله ها نیافتید، دشمنان تان را یکی پس از دیگری از سر راه بردارید و در نهایت فرزندتان را نجات دهید.
‏ ویژگی ها: - دارای 45 مرحله در 3 محیط مختلف - کنترل آسان کاراکتر اصلی بازی - گرافیک ساده و در عین حال با کیفیت بازی - امکان ارتقای قابلیت های کاراکترتان - امکان خرید لباس های جدیدی برای کاراکترتان - امکان شرکت در نبردهایی نفس گیر و تبدیل شدن به یک استاد نینجا
‏‏برخی از اشکالات را برطرف کنید

نظرات و امتیاز ها

۹,۸۸۲ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر عالی
پریروز

عالی ییییییی فقط مرحله ی آخر نامردی است

میپسندم۷ نمیپسندم۲
عکس کاربر 328467
٣ روز پیش

‏✓ وقتی میخوای یکی رو بکشی ‏✗ هیچی عالی حتما بریزید

میپسندم۹ نمیپسندم۲
عکس کاربر ۴۵۷۸۵
٣ روز پیش

عالی فقط فصل سوم مرحله پنج سخت است ولی عالی

میپسندم۱۲ نمیپسندم۴

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

شمشیرباز حرفه‌ای

آفلاین بازی کن

ماجراجویی در انتظار شماست

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده