خانه بازی فکری
Mr Ninja - Slicey Puzzles

Mr Ninja - Slicey Puzzles

تعداد دانلود۳۹ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۱۱۰
حجم۳۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده Lion Studios
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏در ادامه‌ی بازی آقای تیر ( Mr Bullet ) در سال ۲۰۱۹، آقای نینجا ( Mr Ninja ) پازل هیجان‌انگیز بعدی خواهد بود.
‏ تفنگ خود را با روش‌های مختلف عوض کن و یک شمشیر انتخاب کن! دست خود را روی گوشی به سرعت تکان بده و جاسوس‌ها، دزدان دریایی و زامبی‌ها و دشمنانت را نصف کن. این پازل قدرت تفکر و تمرکز شما را آزمایش خواهد کرد. دشمنانتان باهوش‌تر شده‌اند و در مقابل ضربات شما دفاع خواهند کرد. آیا قدرت حل کردن تمام پازل‌ها را داری؟
‏ مغز و ذهن‌ات را در این پازل‌های بی‌نظیر امتحان کن.
‏ شما مجبورید که برای زدن ضربه‌ی نهایی به دشمنان، زرنگ‌تر از آنها رفتار کنید. به مرحله های جدید سفر کن، گروگان‌ها را نجات بده و اسلحه‌های بی‌نظیر ‌جدید را برای مبارزه با دشمنانت به دست بیار. سفر خود را الآن شروع کن! تنها چیزی که باید از خودت بپرسی این است: آیا می‌توانی با یک حرکت درست مرحله را به اتمام برسانی؟
‏ ویژگی‌های بازی:
‏ ۱- همه‌ی دشمنان را نابود کن و دنیا را دوباره نجات بده!
‏ آقای نینجا در یک ماموریت مخفیانه است. سریع عمل کن و آدم‌های بد را از بین ببر! چه آنها جاسوس باشند یا مامور، زامبی یا چوب و یا حتی آدم‌فضایی. آنها همه برای اینکه سد راه شما شوند آمده‌اند و فقط یک نفر می‌تواند آنها را از بین ببرد.
‏ ۲. ماموریت‌های بی پایان
‏ مراحل و دشمنان بسیاری برای نابود کردن هستند که هر کدام پیچیدگی خاص خودشان را دارند! چقدر باهوش هستید؟ می‌توانید تمامی پازل‌ها را حل‌کنید؟
‏ دشمنان را با ضربات خود از بین ببرید. از مهارت‌های شمشیر خود برای افتادن و منفجر‌کردن اجسام استفاده کنید. واکنش‌های زنجیره‌ای به وجود آورید و برای بدست‌آوردن هدف‌تان هر کاری که لازم است انجام دهید.
‏ ۳. چالش جدید منتظر شماست
‏ گروگان‌ها را نجات بده، به مردم شوریکن ( shurikens ) را پرتاب کن و به ماموریت‌های مخفیانه برو. در هر حالی که باید حواست باشه که هر حرکت را حساب کنی.
‏ ۴. درگیری فیزیکی با پازل‌ها
‏ فقط سریع‌ترین و باهوش‌ترین‌ها می‌توانند تمامی پازل‌ها را حل کنند! شما به چیزی بیش از دقت برای پیشروی نیاز دارید. سرعت، زمان‌بندی و صبر تمام چیز هایی است که برای بهترین نینجا بودن به آنها نیاز دارید. می‌توانید در هر مرحله سه ستاره بگیرید؟
‏ ۵. ویژگی‌های جدید به طور مداوم اضافه می‌شوند.
‏ هیچ وقت بی‌حوصله و خسته نشو! آقای نینجا خیلی سریع آپدیت می‌شود و مراحل بی‌نظیر جدید، اسلحه‌ها و پوشش‌های جدیدی را اضافه می‌کند. قطعا هیچوقت نمی‌خواهید که این بازی را از دست بدهید.
‏ اگر از آقای تیر‌ خوشتان آمده، قطعا عاشق بازی آقای نینجا هم خواهید شد.
Bug fixes
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟