استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی فکری
Mr Ninja - Slicey Puzzles

Mr Ninja - Slicey Puzzles

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۲۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۱۰/۲۵
تعداد دانلود۶۰ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۲۰۴
حجم۳۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده Lion Studios
‏‏در ادامه‌ی بازی آقای تیر ( Mr Bullet ) در سال ۲۰۱۹، آقای نینجا ( Mr Ninja ) پازل هیجان‌انگیز بعدی خواهد بود.
‏ تفنگ خود را با روش‌های مختلف عوض کن و یک شمشیر انتخاب کن! دست خود را روی گوشی به سرعت تکان بده و جاسوس‌ها، دزدان دریایی و زامبی‌ها و دشمنانت را نصف کن. این پازل قدرت تفکر و تمرکز شما را آزمایش خواهد کرد. دشمنانتان باهوش‌تر شده‌اند و در مقابل ضربات شما دفاع خواهند کرد. آیا قدرت حل کردن تمام پازل‌ها را داری؟

ویدئو معرفی بازی

‏ مغز و ذهن‌ات را در این پازل‌های بی‌نظیر امتحان کن.
‏ شما مجبورید که برای زدن ضربه‌ی نهایی به دشمنان، زرنگ‌تر از آنها رفتار کنید. به مرحله های جدید سفر کن، گروگان‌ها را نجات بده و اسلحه‌های بی‌نظیر ‌جدید را برای مبارزه با دشمنانت به دست بیار. سفر خود را الآن شروع کن! تنها چیزی که باید از خودت بپرسی این است: آیا می‌توانی با یک حرکت درست مرحله را به اتمام برسانی؟
‏ ویژگی‌های بازی:
‏ ۱- همه‌ی دشمنان را نابود کن و دنیا را دوباره نجات بده!
‏ آقای نینجا در یک ماموریت مخفیانه است. سریع عمل کن و آدم‌های بد را از بین ببر! چه آنها جاسوس باشند یا مامور، زامبی یا چوب و یا حتی آدم‌فضایی. آنها همه برای اینکه سد راه شما شوند آمده‌اند و فقط یک نفر می‌تواند آنها را از بین ببرد.
‏ ۲. ماموریت‌های بی پایان
‏ مراحل و دشمنان بسیاری برای نابود کردن هستند که هر کدام پیچیدگی خاص خودشان را دارند! چقدر باهوش هستید؟ می‌توانید تمامی پازل‌ها را حل‌کنید؟
‏ دشمنان را با ضربات خود از بین ببرید. از مهارت‌های شمشیر خود برای افتادن و منفجر‌کردن اجسام استفاده کنید. واکنش‌های زنجیره‌ای به وجود آورید و برای بدست‌آوردن هدف‌تان هر کاری که لازم است انجام دهید.
‏ ۳. چالش جدید منتظر شماست
‏ گروگان‌ها را نجات بده، به مردم شوریکن ( shurikens ) را پرتاب کن و به ماموریت‌های مخفیانه برو. در هر حالی که باید حواست باشه که هر حرکت را حساب کنی.
‏ ۴. درگیری فیزیکی با پازل‌ها
‏ فقط سریع‌ترین و باهوش‌ترین‌ها می‌توانند تمامی پازل‌ها را حل کنند! شما به چیزی بیش از دقت برای پیشروی نیاز دارید. سرعت، زمان‌بندی و صبر تمام چیز هایی است که برای بهترین نینجا بودن به آنها نیاز دارید. می‌توانید در هر مرحله سه ستاره بگیرید؟
‏ ۵. ویژگی‌های جدید به طور مداوم اضافه می‌شوند.
‏ هیچ وقت بی‌حوصله و خسته نشو! آقای نینجا خیلی سریع آپدیت می‌شود و مراحل بی‌نظیر جدید، اسلحه‌ها و پوشش‌های جدیدی را اضافه می‌کند. قطعا هیچوقت نمی‌خواهید که این بازی را از دست بدهید.
‏ اگر از آقای تیر‌ خوشتان آمده، قطعا عاشق بازی آقای نینجا هم خواهید شد.
Bug fixes

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده