استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی تفننی
Hearthstone

Hearthstone

نصب در حال دریافت
نسخه۲۲.۰.۱۲۶۸۰۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۹/۱۰
تعداد دانلود۲۱ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۲۸۷
حجم۲۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Blizzard Entertainment, Inc.
‏‏کارت مبارزه را انتخاب کرده و حریفان را به میدان جنگ فراخوانید! یک بازی با روندی سریع و هیجان‌انگیز از مجموعه‌های ترفندآمیز کارتی را با هارت‌استون تجربه کنید. با رو کردن کارت‌های قدرتمند طلسم‌ها را فعال کنید، نیروها را فراخوانی کنید، فرماندهی میدان نبرد را به دست بگیرید.چه تجربه اول شما در انجام بازی‌های کارتی باشه و چه یک حرفه‌ای باشید؛ جذابیت این بازی شما را به وجد می‌آورد.

ویدئو معرفی بازی

‏ به میلیون‌ها بازیکن از سراسر دنیا ملحق شوید و در جدول رتبه‌بندی با دوستان به رقابت بپردازید.
‏ مجموعه‌ی کارتی خود را با نیروها و طلسم‌های قدرتمند ساخته و تقویت کنید. در مراحل لذت‌بخش بازی به ماجراجویی بپردازید، دشمنان خود را شکست داده و با افتخار بجنگید. باید شناخت کافی از مجموعه کارت‌ها و استفاده ترکیبی‌شان پیدا کنید و با اتخاذ استراتژی مناسب و سرعت عمل بالا میادین نبرد تن به تن را تحت سیطره‌ی خود قرار دهید.
‏ به معجونی از استراتژی و تاکتیک‌های هوشمندانه، سرعت عمل بالا و اندکی شانس احتیاج خواهید داشت تا رقبا را از پا درآورید. توجه داشته باشید که هر یک از کارت‌ها توانایی متفاوتی به شما اضافه می‌کنند. نیروی تقویتی شما چه کارت سرباز یا طلسم و چه کارت قهرمان باشد توان شما در میدان جنگ را به شکل خارق‌العاده‌ای بالا خواهد برد. بیش از ده کلاس مختلف از قهرمانان اعم از حیله‌گر و جادوگر برای انتخاب آزادانه در اختیار شما خواهند بود.
‏ توجه داشته باشید که برای بهبود قدرت و امکان مقابله و شکست دادن حریفان نیازمند انتخاب دقیق بهترین ‌کارت‌ها هستید. البته هرچه بیشتر بازی کنید کارت‌های انتخابی شما به مرور تقویت خواهند شد.
‏ پس از آخرین به‌روزرسانی امکان تجربه بازی تا سقف هشت نفر نیز فراهم شده است. پس با استفاده از قهرمانان مشهور بازی که در گذشته در بازی دنیای وارکرفت با آنها آشنا شده بودید با هفت بازیکن دیگر رقابت کنید تا قهرمان قهرمانان مشخص شود.
‏ ویژگی‌های بازی:
‏ شروع مراحل آغازین بازی از سطوح پایین‌تر با امکان آموزش گیم‌پلی بازی
‏ طراحی صدها کارت متفاوت که امکان گزینش سلیقه‌ای و ارتقای آنها را فراهم می‌کند
‏ امکان مقابله با هوش مصنوعی و قهرمانان بازی به منظور تقویت مهارت‌ها
‏ ‏امکان جابه‌جایی حساب آنلاین میان کامپیوتر و تبلت
‏ هنگامی که کاملا آماده شدید، می‌توانید به مبارزات واقعی با بازیکنان دیگر بپردازید و پاداش‌های فوق‌العاده کسب کنید.
‏ ‏ این بازی از زبان‌های متعددی نظیر انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، لهستانی و غیره پشتیبانی می‌کند.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
FRACTURED IN ALTERAC VALLEY IS HERE – Jump in now to play Hearthstone’s newest 135-card expansion, featuring a new keyword and the return of Hero cards!

MERCENARIES UPDATE – Four new Mercenaries enter the fray! Get Vanessa VanCleef for free as part of the new Rewards Track.

DUELS UPDATE – Duels adds 15 all-new Treasures to the Treasure pool!

For full patch notes visit www.playhearthstone.com

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده