استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
World War | WW2 Shooting Games

World War | WW2 Shooting Games

ندای تک تیر‌انداز - جنگ جهانی دوم

نسخه۳.۶.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۰۷
تعداد دانلود۴۰۰ هزار
امتیاز۲.۸
تعداد نظرات۳۴۶
حجم۱۰۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Multi Touch Studios
‏‏از بازی رایگان حماسه ای شگفت انگیز ترین ماموریت تک تیرانداز جنگ جهانی دوم لذت ببرید در بازی رایگان جنگ جهانی دوم با استفاده از تجهیزات جنگی پیروز شوید و سربازان نازی را خلع سلاح کنید و مدال پیروزی در ماموریت ایالات متحده آمریکا را دریافت کنید.
‏ بازیکن باید با هر چالش پیش آمده در محیط بازی فوق العاده اکشن در وسط جنگل مقابله کند. برای انجام فعالیت های محرمانه نظامی استحکام لازم است، اردوگاه پنهانی دشمن را با استفاده از تفنگ تک تیر تیراندازی و مهمات و اسلحه و لنز های مخصوص و پرتاب نارنجک نابود کنید و با نقشه منطقه نظامی پایگاه های نازی را پیدا و نابود کنید تا جنگ سرد سال ۱۹۱۱ به پایان برسد و در جنگ جهانی دوم به قهرمان تبدیل شوید.
‏ این بازی منحصر به فرد با گرافیک بالا و طراحی دقیق در فصل زمستان سرد نمایش داده شده بنابراین با مه زمستانی بین درختان مخفی شوید و با استفاده از کنترل کننده های لنز تفنگ تک تیرانداز و مخفی شدن به راحتی شلیک کنید. بازیکنان می توانند جلوه های صوتی ۳ بُعدی واقع گرایانه استفاده کنند و از دانلود این بازی که به هر دو شکل آنلاین و آفلاین قابل انجام است لذت ببرند.

نظرات و امتیاز ها

۳۴۶ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر سید محمد طاها کرم الهی
١٤ شهریور ١٤٠٢

‏✓ فقط نارنجکش خوبه ‏✗ بازی بی کیفیت

میپسندم۴ نمیپسندم۲
عکس کاربر MOHAMMAD
٩ شهریور ١٤٠٢

رو پدرش سیاه

میپسندم۸ نمیپسندم۷
عکس کاربر 207
١٤ مرداد ١٤٠٢

‏✓ خیلی بده ‏✗ خیلی افتضاحه من این اشتباهو کردم این بازی رو ریختم اینترنت رو ندین سر این این اشباهو نکنین دوستا من یه ستاره که دادم نظرمو بنویسم

میپسندم۲۸ نمیپسندم۱۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بازی جنگی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده