خانه بازی اکشن
west gunfighter

west gunfighter

هفت تیر کش غرب وحشی

تعداد دانلود۸۰۰ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۶,۵۷۶
حجم۲۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Candy Mobile
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
غرب وحشی از گذشته های دور شاهد جنگ های فراوانی بوده، از سرخپوست ها گرفته تا آمریکایی های وحشی؛  فیلم ها و بازی های زیادی را با این موضوع مشاهده کرده ایم که محبوب ترین آن ها Cowboy Gun War برای اندروید بوده است، این بار یک استودیوی دیگر به سراغ گاوچران ها رفته و یک بازی زیبا را در مایکت منتشر کرده است.

داستان، هفت تیرکش دوست داشتنی

اگر آماده کاوش در یک دنیای جهان باز غرب وحشی، به همراه گاوچران ها هستید، به جای درستی آمده اید، بازی کابوی هفت تیر کش شما را به قلب وسترن میبرد.
برای اینکه از از رازهای سرخپوست مرده سر در بیاورید باید داستان بازی را به اتمام برسانید، غرب وحشی دچار هرج و مرج شده و هر گروهی که بتواند قوی تر عمل کند برنده این داستان است، شهر های بازی در دست گانگسترها هستند و شما و گروهتان باید آن ها را آزاد کنید و از رازها پرده بردارید.

گیم پلی، گاوچران علیه دشمنان

این عنوان یک بازی جهان باز اندروید است که قادر هستید کارهای متنوعی در آن انجام دهید، ماموریت های مختلفی در بازی قرار دارند که به مرور زمان و با روایت داستان بازی، در دسترس شما قرار می گیرند، شما به عنوان یک هفت تیر کش حرفه ای باید راه رستگاری را پیدا کنید و برای هدف خود بجنگید.
یک اسب و سلاح های لازم را  خریداری کنید و در نقشه پهناور بازی بچرخید، به کافه ها سر بزنید، گروه خود را تشکیل دهید و ماموریت های بازی را تمام کنید، این وظیفه شماست!
مهارت های تیراندازی گروه خود را افزایش دهید و به یک باند حرفه ای تبدیل شوید، شما نیاز دارید که در بازی West Gunfighter پیشرفت کنید وگرنه در اینجا جایی برای شما نیست.
در مراحل مرگبار بازی هفت تیرکش غرب وحشی، دنیای وحشی غرب را تسخیر کنید  و به فرمانروای مناطق ناشناخته تبدیل شوید،  گانگسترهای مافیایی شهرها  را شکست دهید و یک کابوی و گانگستر مستقل و حرفه ای باشید.
گان پلی و سیستم تیراندازی بازی فوق العاده طراحی شده، شما برای کارهای مختلف باید از سلاح مخصوص استفاده کنید و برای هر نوع ماموریتی در بازی یک سلاح وجود دارد، وقتی که یک تپانچه قدیمی را در بازی میخرید، دقیقا همان حس واقعی در هنگام تیراندازی به شما منتقل خواهد شد.
به شهرها مختلف حمله کنید و با افراد خودتان گروه های دیگر را از پا در بیاورید، این شما هستید که تعیین می کنید در west game و غرب وحشی بی پایان با چه استراتژی باید در بازی پیش بروید، شما یک تفنگدار آزاد هستید که عقاید خودش را دنبال میکند.
طبق گفته سازندگان بازی تمام محیط های بازی در دنیای واقعی وجود دارند و نقشه بازی از روی یک لوکیشن واقعی ساخته شده است، اگر به جزئیات محیط های بازی دقت کنید متوجه میشوید که همه چیز تعادل دارد و آیتم های اضافی در بازی نمیبینیم.

گرافیک و صداگذاری

این یک بازی سه بعدی با جزئیات فراوان است، در بازی های غرب وحشی ما معمولا جزئیات زیادی می بینیم اما اصولا این بازی ها بهینه نیستند و مشکلات زیادی دارند، اما مدل های سه بعدی این بازی فوق العاده هستند و در کنار صداگذاری حرفه ای بازی، تلاش میکنند که هیجان انگیز باشند.

جنبه های مثبت

دنیای بازی بسیار بزرگ است و محدودیتی در گیم پلی بازی وجود ندارد، شما میتوانید هر کاری که دوست دارید انجام دهید.

جنبه های منفی

بازی گاهی اوقات حالت بقا به خود میگیرد و شبیه به Wasteland survival میشود، با اینکه گیمپلی بازی جذاب است اما این محدودیت ها آزاردهنده هستند.
 

گاوچران شخصی سازی میشود؟

شما میتوانید کلاه و یا لباس های شخصیت اصلی را خریداری و از آن استفاده کنید.

چند اسب می توانیم بخریم؟

سه اسب مختلف وجود دارد که میتوانید آنها را بدست بیاورید.

چه اسلحه هایی در بازی وجود دارد؟

سلاح های مختلفی از جمله شمشیر، هفت تیر، تبر، تپانچه و تیر و کمان در بازی قابل استفاده است.

Fixed some crash issues of the game. Thanks.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟