استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Sniper 3D Gun Games Offline

Sniper 3D Gun Games Offline

نسخه۶.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۳/۱۸
تعداد دانلود۲۰ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۳۸
حجم۹۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Fact Finder Games
‏‏تبدیل به یک تیرانداز تیرانداز شکست ناپذیر شوید! تک تیرانداز مدرن 3d آفلاین شما را در حملات ماموریت جنگی سرگرمی نامحدود از بازی های تک تیرانداز آفلاین ضد تروریستی می برد. آیا برای بازی نهایی بازی های تک تیرانداز کاور آماده هستید؟ بازی های جدید اسنایپر حمله اسلحه 3 بعدی اسلحه قاتل به شما پیشنهاد می شود. اسلحه تک تیرانداز را انتخاب کنید و در میدان جنگ بازی های تیراندازی با اسلحه مانند آتش رایگان با دشمنان مبارزه کنید. بازی‌های اسنایپر در مقابل تیراندازی ارتش، یک بازی مبتنی بر داستان است، برای کسانی که عاشق انجام بازی‌های تیراندازی با اسلحه 3 بعدی تک تیرانداز هستند. به عنوان ماموریت های رایگان تیرانداز تیرانداز از خفا ضد تروریست، وارد اکشن بازی های تفنگ آتش کاور شوید. زمان آن است که در بازی های تیرانداز از خفا با اسلحه ضد حمله اقدام کنید. پیروزی در بازی‌های تیرانداز از خفا سه بعدی وظیفه است، بنابراین برای بازی‌های رایگان تیرانداز از خفا آماده شوید.

ویدئو معرفی بازی

‏بازی تیراندازی با اسلحه سه بعدی تک تیرانداز
‏بازی های تفنگی برای کاربران تک تیرانداز awm تا از بازی های جنگی حمله با اسلحه کشنده میدان نبرد به صورت آفلاین لذت ببرند. برای به دست گرفتن کنترل در میدان نبرد خط مقدم و تکمیل ماموریت های تیراندازی با اسلحه ضد تروریستی در بازی های تک تیرانداز، باید مانند بازی های واقعی با اسلحه ضد حمله تک تیرانداز در مقابل کماندوی فریم بر ثانیه بازی کنید. بازی های ماموریت تک تیرانداز ضد تروریستی آفلاین با گرافیک HD و صدای هیجان انگیز برای بازی های بتل رویال! در این بازی‌های تیرانداز از خفا حمله اسلحه 2021 به بهترین تیراندازی به عنوان تیرانداز از خفا 3 بعدی دست یابید. در تیراندازی سه بعدی تک تیرانداز جدید ضد تروریستی که وظیفه ای را بر عهده گرفته اید، حرفه ای باشید! بازی های تیراندازی FPS بقا برای دفاع از ارتش خود به عنوان یک تیرانداز با تفنگ آتش نشانی پوشش عملیات ویژه ضد تروریستی. به عنوان یک تک تیرانداز هیتمن شلیک کنید تا بیشتر دشمنان را روی نقشه بکشید، همانطور که در بازی های تک تیرانداز بازی می کنید. شما بازی‌های چندنفره زیادی بازی کرده‌اید، اما نخبگان تک تیرانداز، بازی‌های رایگان بتل رویال هستند. زمان بازی‌های تیراندازی آفلاین با تک‌تیرانداز است!
‏بازی‌های اسنایپر سه بعدی آفلاین با ماموریت‌های بازی‌های تک تیرانداز ضد تروریستی قطعا رایگان است.
‏تیراندازی رایگان در موبایل بازی‌های تیراندازی سه بعدی و بازی‌های تیراندازی فریم بر ثانیه 2021 همیشه ایجاد سرگرمی رایگان در تلفن های اندرویدی توصیه می شود. Sniper 3D Assassin: بازی های تیراندازی رایگان با اسلحه در میان یکی از بهترین بازی های تیراندازی تیرانداز از خفا. بازی‌های سه‌بعدی تیرانداز از خفا با حالت‌های همه‌کاره مانند سایر بازی‌های تفنگی، سرگرم‌کننده و بازی کنید. بازی‌های آفلاین حمله اسلحه تک تیرانداز سه بعدی جدید که می‌توانید در هر زمان از لذت نهایی لذت ببرید. اسلحه تک تیرانداز خود را انتخاب کنید تا هدف بگیرید، برای بازی در نبردهای موجود در بازی های ضد حمله شکست ناپذیر است. در این بازی‌های حمله با اسلحه ضد حمله، یک تیم غیرقابل توقف را رهبری کنید.
‏در بازی‌های تیراندازی FPS، با کنترل‌های آسان تند بکشید، بزرگ‌نمایی کنید، تیراندازی کنید. زندگی را مانند یک تیرانداز تک تیرانداز ضد تروریست واقعی احساس کنید تا در بازی های تیرانداز از خفا میدان نبرد مرگبار بمانید. پس از انجام هر یک از ماموریت های رزمی نبرد، شما به ماموریت تک تیرانداز 2021 در بازی های تک تیرانداز آفلاین تحریک خواهید شد. همانطور که در بازی‌های چندنفره بازی کرده‌اید، بهترین تک تیرانداز خود را نام ببرید که با زمان مسابقه می‌دهد.
‏آماده، هدف، آتش بهترین استراتژی‌های بازی‌های تک تیرانداز است!
‏بازی‌های تیراندازی تک تیرانداز اول شخص SURVIVAL- MORTAL BATTLE
‏بازی‌های جدید Sniper 3d 2020 شامل انواع سلاح‌های ارتش مانند تپانچه، تفنگ تک تیرانداز، تفنگ تهاجمی در بازی‌های سه بعدی با تفنگ ضد حمله مرگبار میدان نبرد می‌شود. بازی‌های تیراندازی Sniper 2020 کل شور تیراندازی را برای بازی‌های جنگی آفلاین به شما می‌دهد. بازی‌های تک تیرانداز بدون اسلحه اینترنتی در اقدامی وحشیانه علیه دشمن، اما شلیک را مانند یک تک‌تیرانداز واقعی از دست ندهید، زیرا در بازی‌های تیراندازی آفلاین از خفا لذت می‌برید. از پایگاه ارتش خود به عنوان یک تیرانداز از خفا دفاع کنید تا تمام دشمنان را در میدان نبرد از بین ببرید. هر ثانیه دشمنان قوی تر می شوند زیرا تک تیرانداز در مقابل کماندو از تفنگ برای شلیک عالی در این بازی تیراندازی سه بعدی تک تیرانداز استفاده می کند. دانلود بازی های اسنایپر آفلاین اسلحه 3d بهترین بازی های تک تیرانداز در جهان تیراندازی است.
‏بازی های رایگان تیرانداز از خفا ویژگی ها:
‏گرافیک بازی های ضد حمله فوق العاده واقعی
‏جوخه غیرقابل توقف مانند عملیات های ویژه را هدایت کنید< br>بازی تیراندازی با اسلحه سه بعدی تک تیرانداز FPS اعتیاد آور
‏قاتل سه بعدی تک تیرانداز واقعی را بازی کنید
‏صدای تیراندازی جلد گلوله واقعی
‏سلاح های مرگبار را بسازید تا بهترین تفنگ را باز کنید

نظرات و امتیاز ها

۳۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر عزت
١ تیر ١٤٠٢

‏✓ عزت الله امیر ی ‏✗ عالی

میپسندم۲۷ نمیپسندم۱۰
عکس کاربر CHOPAN
٧ فروردین ١٤٠٣

بازی خوبیه سر گرم کنندس

میپسندم۱۳ نمیپسندم۲
عکس کاربر ۱امین
١٣ خرداد ١٤٠٢

‏✓ بد ‏✗ بد@

میپسندم۳۳ نمیپسندم۱۷

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده