خانه بازی رانندگی
🚓🚦Car Driving School Simulator 🚕🚸

🚓🚦Car Driving School Simulator 🚕🚸

نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
تعداد دانلود۱۰ هزار
امتیاز۳.۷۳
تعداد نظرات۷۵
سازنده BoomBit Games
نسخه۳.۰.۵
حجم۲۸۵ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۷/۲۵
فایل دیتانصب خودکار
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏وقت آن است که پشت فرمان بنشینید و اولین درس رانندگی را شروع کنید!
‏هر چند این بازی یک بازی رانندگی است ولی مثل بازی های دیگر در آن نمیتواند هر طور دلتان خواست رانندگی کنید. در واقع شما تحت تعلیم رانندگی هستید و نه تنها باید در کنترل ماشین دقت زیادی داشته باشید بلکه باید کاملا به قوانین راهنمایی رانندگی نیز احترام بگذارید.
‏مثلا وقتی به علامت ایست رسیدید یا سر چهار راه ها باید ایست کامل کنید. موقع گردش به چپ یا راست نیز باید راهنما بزنید و اگر هوا بارانی بود حتما از برف پاک کن ماشین استفاده کنید. اگر میخواهید واقعا خوب و مطابق قوانین رانندگی کنید باید بگوییم بهترین بازی را برای این کار انتخاب کرده اید!
‏بعد از آنکه تعلیم رانندگی تان به پایان رسید میتوانید وارد محیط باز و وسیع شهری شده و رانندگی کنید. هر آنچه که در دوره تعلیم تان یاد گرفته اید را باید در طی مراحل مختلف بازی و در ماشین های مختلف عملا مورد استفاده قرار دهید. ضمنا بازی دارای حالت رانندگی آزاد نیز هست که در آن میتوانید با کاربران دیگری از سراسر دنیا رقابت کنید.

‏20 ماشین بی نظیر
‏بازی دارای 20 ماشین از انواع مختلف همچون ماشین های سواری، وانت، ماشین های یغور، ماشین های خاص و حتی اتوبوس است.

‏عبور و مرور کاملا طبیعی وسایل نقلیه دیگر
‏رانندگی در شهر بالاخص اگر قرار باشد به تمام قوانین راهنمایی رانندگی احترام بگذارید در نوع خود چالش بزرگی است. البته این تنها چیزی نیست که باید به آن فکر کنید! وسایل نقلیه دیگر هم در خیابان های شهر در حال رفت و آمدند که باید مراقب باشید با آنها تصادف نکنید.

‏حالت رانندگی آزاد و رقابت با کاربران دیگری از سراسر دنیا به صورت آنلاین
‏وقتی تمام مراحل بازی را پشت سر گذاشتید یا فقط میخواهید شکل دیگری از بازی را امتحان کنید میتوانید از حالت رانندگی آزاد و رقابت با کاربران دیگری از سراسر دنیا لذت ببرید. در حالت رانندگی آزاد با احترام گذاشتن به قوانین راهنمایی رانندگی امتیاز بیشتری خواهید گرفت و همچنین آیتم هایی را میتوانید از سر راه برداشته و امتیاز بیشتری بگیرید. با کاربران دیگری از سراسر دنیا به صورت آنلاین رقابت کنید و ببینید چه کسی میتواند بالاترین امتیاز را در این حالت بیاورد.

‏رایگان
‏حالت اصلی بازی صد در صد رایگان است و هیچ هزینه اضافی هم ندارد. حالت های دیگری هم در بازی هستند که قوانین بازی در آنها اندکی تغییر پیدا کرده و بازی آسان تر شده است. این حالت ها را میتوانید از طریق پرداخت درون برنامه ای خریداری کنید. ضمنا هر حالتی برای خودش دارای جدول بالاترین امتیازات است.

‏ویژگی ها:
‏- دارای 20 ماشین مختلف برای انتخاب
‏- عبور و مرور کاملا طبیعی وسایل نقلیه دیگر در خیابان ها و استفاده از هوش مصنوعی بازی برای کنترل آنها
‏- دارای مراحلی که باید ماشین را در آنها پارک کنید، با انجام این کار میتوانید پول بیشتری بدست آورید.
‏- کاملا رایگان (حالت اصلی بازی)
‏- امکان کنترل ماشین با استفاده از فرمان مجازی و دکمه های لمسی و همچنین متمایل کردن گوشی یا تبلت تان به طرفین
‏- پشتیبانی از دسته های بازی
‏- امکان انجام بازی از زوایای دید مختلف از جمله از چشم راننده
- We have found and removed particularly nasty bug that's been bothering some of you.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟