خانه برنامه اجتماعی
Mood Messenger - SMS & MMS

Mood Messenger - SMS & MMS

تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۷۶
حجم۳۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی اجتماعی
سازنده Mad Seven
‏‏نرم افزار اندروید Mood Messenger – SMS & MMS یک نرم افزار در زمینه پیام رسانی می باشد. می توان گفت با بهبود سرعت اینترنت در کشور نرم افزارهای پیام رسان اینترنتی دیگر جای پیام رسان های پولی پیش فرض دستگاه را گرفته اند. از همین رو شما با نصب نرم افزار اندروید Mood Messenger – SMS & MMS به راحتی با دوستان و خانواده تان ارتباط برقرار کرده و عکس ها و فیلم های تان را با آن ها به اشتراک بگذارید.
‏از قابلیت های نرم افزار اندروید Mood Messenger – SMS & MMS می توان به یک نرم افزار مسنجر و پیام رسان قدرتمند و ساده، یک جایگزین بسیار مناسب برای پیام رسان پیش فرض دستگاه شما، امکان استفاده از حالت Private جهت بالا رفتن امنیت و عدم نمایش در قسمت لیست مکالمات، دارای شکلک های ایموجی بسیار جالب، امکان استفاده از انیمیشن های GIF، امکان ایجاد یک گروه با ظرفیت ۲۰۰ نفر، امکان به اشتراک گذاری تصاویر و فیلم های مورد نظر و بسیاری از قابلیت های دیگر این نرم افزار نیز می توان اشاره داشت.
‏برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندروید Mood Messenger – SMS & MMS :
‏– یک نرم افزار مسنجر و پیام رسان قدرتمند و ساده
‏– یک جایگزین بسیار مناسب برای پیام رسان پیش فرض دستگاه
‏– امکان استفاده از حالت Private جهت بالا رفتن امنیت
‏– دارای شکلک های ایموجی بسیار جالب
‏– امکان استفاده از انیمیشن های GIF
‏– امکان ایجاد یک گروه با ظرفیت ۲۰۰
‏– امکان به اشتراک گذاری تصاویر و فیلم های مورد نظر
Fixing 'set as default' issue
Aftercall optimisations
Bug & crash fixes
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟