استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه ابزارهای کاربردی
Caller ID - Phone Number Lookup, Call Blocker

Caller ID - Phone Number Lookup, Call Blocker

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۵.۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۹/۲۳
تعداد دانلود۱۴ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۱۳۳
حجم۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده aunumber
‏‏Caller ID - Who Called Me بهترین و واقعی‌ترین برنامه برای شناسایی نام تماس گیرنده است. Caller ID در بخش‌هایی مانند جستجوی شماره تلفن، بلاک کردن شماره‌های مزاحم، شماره‌گیری و لیست تماس‌ها هم کار می‌کند. 30 میلیون نفر در سراسر جهان به ما اعتماد کردند!
‏ Caller ID به شناسایی تماس گیرندگان ناشناخته کمک کرده و اطلاعات افرادی که با شما تماس می‌گیرند را نشان می‌دهد. تماس‌های الکی، تماس‌های تبلیغاتی، مزاحم و تماس‌هایی که نمی‌خواهید را بلاک کنید. همچنین این برنامه نام و منطقه شخص تماس گیرنده را به صورت واقعی به شما نشان می‌دهد.
‏ ویژگی‌های برتر Caller ID - Who Called Me:
‏ شناسایی فوری
‏ Caller ID کمک می‌کند تا تماس گیرنده‌های ناشناخته را شناسایی کرده و همچنین نام و شناسه‌اش را به شما نشان می دهد. با دانلود این برنامه واقعی، اطلاعات بیشتری از شماره‌هایی که با شما تماس می‌گیرند کسب کنید. تماس‌هایی مانند تماس‌های کلاهبرداری، بازاریابی، تبلیغاتی و... را شناسایی کنید.
‏ بلاک کننده تماس‌ها‌
‏ با افزودن شماره‌ها به لیست سیاه، تماس‌های ناخواسته مانند بازاریابی تلفنی، مزاحم‌ها، کلاهبرداران و... را بلاک کنید. برنامه Caller ID تماس گیرنده را به خودکار هنگام تماس، آن‌ها را مسدود کرده و با کمک این برنامه دیگر با تماس‌های مزاحم خداحافظی کنید!
‏ جستجو شماره تلفن
‏ این برنامه به شما این امکان را می‌دهد تا شماره تلفنی که می‌خواهید را جستجو کرده و ببینید که کیست و بفهمید که چی کسی با شما تماس گرفته است. می‌توانید هر شماره‌ای که می‌خواهید را کپی کنید و در کادر جستجو برنامه قرار دهید و اطلاعات شماره تلفن را به دست آورید. براساس یک پایگاه داده عظیم و گسترده، بهترین ابزار جستجو شماره تلفن در اندروید برای شما به ارمغان آورده‌ایم.
‏ شماره گیر هوشمند
‏ تماس‌های تلفنی را مستقیما از خود برنامه برقرار کنید. از لیست تماس‌هایتان به راحتی شماره‌ای که می خواهید را جستجو کرده و یا از مخاطبین برای شماره گیری استفاده کنید و از راحت‌ترین و آسان‌ترین شماره گیری لذت ببرید!
‏ اسکن لیست تماس‌ها
‏ تا حالا شده است که لیست تماس‌هایتان را چک کنید و به شماره‌ای برخورد کنید و از خود بپرسید چه کسی به من زنگ زده بود؟ این برنامه تمام تاریخچه تماس شما را اسکن کرده و اطلاعات هر شماره ناشناخته‌ای را به شما خواهد داد. تماس ورودی، خروجی و حتی تماس‌های بی پاسخ. با این برنامه دیگر هیچ شماره‌ای ناشناخته نیست!
‏ Caller ID - Who Called Me یک برنامه بسیار راحت و کاربری برای یافتن جزئیات تماس و شماره‌های شماست. به راحتی می‌توانید شماره‌ای که می‌خواهید را جستجو کنید و ببینید چه کسی با شما تماس گرفته است. یک برنامه رایگان و کاملا کاربردی. همین الان برنامه Caller ID - Who Called Me را دانلود کرده و آن را امتحان کنید.
‏ توجه:
‏ Caller ID - Who Called Me دفترچه تلفن شما را آپلود نمی‌کند تا قابل جستجو نباشد. همچنین ما هیچ اطلاعاتی از شما را نفروخته و یا با سازمان دیگری به اشتراک نمی‌گذاریم.
‏ تماس دسترسی‌ها در برنامه برای ارائه خدمات بهتر Caller ID استفاده می‌شود.
‏ این برنامه نیاز به نسخه اندروید 6 به بالا دارد.
‏ برنامه محل اصلی شماره تلفن و یا GPS تماس گیرنده را نشان نمی‌دهد. تمام محل‌های نشان داده شده در سطح شهر و ایالت است.
- Add Dark Mode
- Various bugs and crashes fixed!

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

شاید دوست داشته باشید