خانه برنامه کسب و کار
تعداد دانلود۴۴ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۱۵۳
حجم۱۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کسب و کار
سازنده FreeConferenceCall.com
‏‏برنامه اندروید FreeConferenceCall.com دسترسی سریع و آسان به بهترین ابزار همکاری را در عرض چند ثانیه فراهم می کند. میزبانی یا پیوستن به یک جلسه، به اشتراک گذاری محتوا یا چت کردن با شرکت کنندگان جلسه در هر کجا، هر زمان.
‏· کنفرانس صوتی رایگان HD تا ۱۰۰۰ شرکت کننده
‏· جلسات آنلاین با به اشتراک گذاری صفحه نمایش و کنفرانس ویدئویی
‏· گفتگو با شرکت کنندگان در جلسه
‏· زوم داخلی و یا خارجی از روی صفحه ی نمایش به اشتراک گذاری محتوا
‏پیوستن به یک نشست:
‏برای شروع، برنامه اندروید را در دستگاه خود دانلود کنید. در زمان برنامه ریزی جلسه آنلاین، پیغام دعوت از ایمیل خود را لمس کنید یا روی نماد FreeConferenceCall.com ضربه بزنید و مجوزهای جلسه را وارد کنید.
‏اتصال به تماس کنفرانس صوتی:
‏هنگامی که شما به جلسه پیوستید، شما می توانید با استفاده از اتصال اینترنت خود به شماره تلفن کنفرانس شماره گیری کنید (نماد تلفن را از نوار منو انتخاب کنید) یا یک تلفن معمولی را انتخاب کنید.
‏لطفا با مشتری تماس بگیرید در (877) 553-1680 یا با ایمیل در support@freeconferencecall.com برای هر گونه سوال یا نظر.
‏درباره FreeConferenceCall.com
‏FreeConferenceCall.com یک سرویس است که بازخوانی رویکرد سنتی برای کنفرانس با فن آوری با کیفیت بالا و قابل اعتماد ماموریت در قیمت های رقابتی است.
‏FreeConferenceCall.com یک ابزار همکاری آسان برای استفاده است که آزادی و انعطاف پذیری را برای برگزاری جلسات آنلاین با صدا، کنفرانس ویدئویی اچ دی و اشتراک گذاری صفحه نمایش را فراهم می کند
- Bug fixes & stability improvements
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟