استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها استراتژی
Age of Origins

Age of Origins

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۳.۱۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۸/۲۰
تعداد دانلود۲۳ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۱۷۶
حجم۸۹۹ مگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده CamelStudio
‏‏زامبی‌ها را بکش، تیم‌ها را تشکیل بده و تمدن انسان‌ها را از لبه مرگ و نابودی در این بازی استراتژی زامبی دور‌کن .
‏ آخرالزمان زامبی‌ها، انسان‌ها را به دوران سیاهی کشانده است. حال، شما نوری در این تاریکی ‌هستید. با به وجود آوردن ارتشی عظیم از ماشین‌ها، مواد منفجره و سربازان با جرات انسان‌ها زنده بمانید. با از بین بردن گروه‌های زامبی‌، ساخت مجدد شهرتان، نجات دادن گروگان‌ها و آوردن یک موفقیت و کامیابی جهانی،‌تمدن را مجددا زنده کن! با به وجود آوردن اتحادها با فرماندهان دیگر سراسر جهان، دشمنانت را نابود کن و پایتخت رو تصرف‌ کن تا شاید بتوانی دوران جدید انسانیت را رهبری کنی.

ویدئو معرفی بازی

‏ چرا که در این بازی زامبی‌ها شاید یک خطر باشند،‌اما انسان‌های دروغ‌گو و از پشت خنجر زن خطر واقعی هستند!
‏ زنده بمان
‏ سرباز به خدمت بگیر، نوآوری کن و دشمنان رو از بین ببر. سپاهیان عظیم از سربازان انسان، تفنگ‌های ماشینی کشنده و توپ‌های لیزری پیشرفته بساز.
‏ · شخصیت‌های بی‌نظیر مانند یک جاسوس جهانی جذاب، یک دانشمند دیوانه، یک کلانتر با شرافت و ... را برای رهبری لشکرت به خدمت بگیر.
‏ در شکل‌های مختلف مرگ بجنگ! زامبی‌های جهش یافته، خرس‌های زامبی، مادران مرگ و دیگر موجودات وحشتناک مرده‌ی دیگر منتظر چالش شما هستند.
‏ شما باید به صورت استراتژیک به بالا، چپ، راست، پایین و اطراف یک نقشه‌ی سه بعدی واقعی از دریاچه‌ها و کوه‌ها پیشروی کنید. راه درست فرق بین مرگ و زندگی است.
‏ شهر را زنده کن
‏ گروه‌های زامبی‌ها را از بین ببر! شهرت را مجددا تکه به تکه پس بگیر، بیمارستان‌ها، خانه‌ها و مزارع را در کنار تکنولوژی و اسلحه‌خانه‌ها بساز.
‏ به دنبال غنایم بگرد و پناهندگان را نجات بده تا رونق و موفقیت را افزایش دهی و شهرت در مرحله بزرگ شدن بماند.
‏ با چشمانت تغییر نقشه‌ی جهان را ببین! برای یک دنیای پیشرفته‌تر، جوایز بیشتر و مدل بازی جدید، شما قسمت‌های جدیدی را باز خواهید کرد!
‏ پیشرفت کن
‏ به بازی سرعت بده، از بین ببر و فرمانروایی کن! اتحاد شما با جنگ‌های بی‌شمار از صدها بازیکن متحد که به یک باره حمله خواهند کرد در نقشه فرمانروایی می‌شوند.
‏ اتحادهای بسیار بزرگ با بازیکنان بی‌شمار واقعی از سراسر جهان از طریق دیپلماسی و یا تهدید کردن تشکیل دهید. خطر زامبی‌ها فقط شروع ماجراست.
‏ جنگ‌های قبیله‌ای بسیار بزرگ را برای سرزمین، منابع و تکنولوژی جدید به وجود آورید. فقط یک اتحاد می‌تواند پایتخت را تصرف و رئیس جمهور را انتخاب کند.
‏ آیا چیزی‌ که لازم است را دارید فرمانده؟ جنگ زندگی الآن شروع می‌شود!
‏‏برخی از بازی‌ها را بهینه کرد.

نظرات و امتیاز ها

۱۷۶ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
farmehr
٦ آبان ١٤٠١

میگم چطوری میشه وارد شد روی login... گیر می کنه حتی با فیلتر شکن اگه میشه لطفا بگید

۵ ۱
sobhan_
٤ مهر ١٤٠١

بهترین بازیی ک من کردم عالیه از همه نظر بی نظیره فقد حیف که تقریبا ۲ماه پیش اخرین باری ک بروز رسانیش کردم دیگه بالا نیومد واقعا این مشکل خیلی ناراحتم کرد بازیه اعتیاد اوریه هواستونن باشه😉✌️

۱۱ ۶
alireza n
١٦ آبان ١٤٠١

نصب میشه ولی وارد بازی نمیشه رو login نمیاره دیگه قفل میشه

۲ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده