استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی استراتژی
Age of Z Origins:Tower Defense

Age of Z Origins:Tower Defense

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۲.۱۲۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۱۱/۰۸
تعداد دانلود۱۷ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۱۱۱
حجم۸۵۷ مگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده CamelStudio
‏‏زامبی‌ها را بکش، تیم‌ها را تشکیل بده و تمدن انسان‌ها را از لبه مرگ و نابودی در این بازی استراتژی زامبی دور‌کن .
‏ آخرالزمان زامبی‌ها، انسان‌ها را به دوران سیاهی کشانده است. حال، شما نوری در این تاریکی ‌هستید. با به وجود آوردن ارتشی عظیم از ماشین‌ها، مواد منفجره و سربازان با جرات انسان‌ها زنده بمانید. با از بین بردن گروه‌های زامبی‌، ساخت مجدد شهرتان، نجات دادن گروگان‌ها و آوردن یک موفقیت و کامیابی جهانی،‌تمدن را مجددا زنده کن! با به وجود آوردن اتحادها با فرماندهان دیگر سراسر جهان، دشمنانت را نابود کن و پایتخت رو تصرف‌ کن تا شاید بتوانی دوران جدید انسانیت را رهبری کنی.

ویدئو معرفی بازی

‏ چرا که در این بازی زامبی‌ها شاید یک خطر باشند،‌اما انسان‌های دروغ‌گو و از پشت خنجر زن خطر واقعی هستند!
‏ زنده بمان
‏ سرباز به خدمت بگیر، نوآوری کن و دشمنان رو از بین ببر. سپاهیان عظیم از سربازان انسان، تفنگ‌های ماشینی کشنده و توپ‌های لیزری پیشرفته بساز.
‏ · شخصیت‌های بی‌نظیر مانند یک جاسوس جهانی جذاب، یک دانشمند دیوانه، یک کلانتر با شرافت و ... را برای رهبری لشکرت به خدمت بگیر.
‏ در شکل‌های مختلف مرگ بجنگ! زامبی‌های جهش یافته، خرس‌های زامبی، مادران مرگ و دیگر موجودات وحشتناک مرده‌ی دیگر منتظر چالش شما هستند.
‏ شما باید به صورت استراتژیک به بالا، چپ، راست، پایین و اطراف یک نقشه‌ی سه بعدی واقعی از دریاچه‌ها و کوه‌ها پیشروی کنید. راه درست فرق بین مرگ و زندگی است.
‏ شهر را زنده کن
‏ گروه‌های زامبی‌ها را از بین ببر! شهرت را مجددا تکه به تکه پس بگیر، بیمارستان‌ها، خانه‌ها و مزارع را در کنار تکنولوژی و اسلحه‌خانه‌ها بساز.
‏ به دنبال غنایم بگرد و پناهندگان را نجات بده تا رونق و موفقیت را افزایش دهی و شهرت در مرحله بزرگ شدن بماند.
‏ با چشمانت تغییر نقشه‌ی جهان را ببین! برای یک دنیای پیشرفته‌تر، جوایز بیشتر و مدل بازی جدید، شما قسمت‌های جدیدی را باز خواهید کرد!
‏ پیشرفت کن
‏ به بازی سرعت بده، از بین ببر و فرمانروایی کن! اتحاد شما با جنگ‌های بی‌شمار از صدها بازیکن متحد که به یک باره حمله خواهند کرد در نقشه فرمانروایی می‌شوند.
‏ اتحادهای بسیار بزرگ با بازیکنان بی‌شمار واقعی از سراسر جهان از طریق دیپلماسی و یا تهدید کردن تشکیل دهید. خطر زامبی‌ها فقط شروع ماجراست.
‏ جنگ‌های قبیله‌ای بسیار بزرگ را برای سرزمین، منابع و تکنولوژی جدید به وجود آورید. فقط یک اتحاد می‌تواند پایتخت را تصرف و رئیس جمهور را انتخاب کند.
‏ آیا چیزی‌ که لازم است را دارید فرمانده؟ جنگ زندگی الآن شروع می‌شود!
Optimized some of the game play.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده