استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Medal of War – WW2 Medal Owner

Medal of War – WW2 Medal Owner

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۳۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۸/۰۸
تعداد دانلود۲۳ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۱۰۸
حجم۷۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Canadian Rig
‏در این بازی فوق العاده ای که در آن می توان به عنوان کماندو بازی کرد و همچنین می تواند سطوح مختلفی از مأموریت های مخفی را انجام دهد. جهان در یک وضعیت پر هرج و مرج قرار دارد. جهان برای پیروزی در این جنگ به یک فرشته برای چیزی مثل معجزه احتیاج دارد ، زیرا حریف از همه قوی تر است. و اکنون شما به عنوان یک نیروی ویژه کماندو نظامی برای این بازی تیراندازی منصوب شده اید و قرار است این مظلوم را نجات دهید. دشمن شما می خواهد در این جنگ پیروز شود. آنها می خواهند همه کشورهای همسایه را نابود کنند و در پایان تصمیم دارند آنها را برده خود کنند. به عنوان مأموریت مورد نیاز شما به عنوان یک مأموریت مخفی کماندویی استخدام می شوید و یک سگ کاملاً آموزش دیده را هدایت می کنید که به شما در انجام همه مأموریت ها کمک می کند. یک فرد مطمئناً یکبار از بازی WW2 لذت می برد از محیط لذت می برد. بازیکن خود را به عنوان یک کماندوی واقعی که منجر به نیروهای غول پیکر و قدرتمند خود می شود ، احساس می کند ، همه به اسلحه های سنگین و به روز مجهز شده اند.
‏در زیر ویژگی هایی که می توانید اطلاعات بیشتری در مورد بازی بدانید ،
‏1. چند زبان
‏2. توزیع در سطح و مأموریت (سطح بالا)
‏3. تنظیمات گرافیکی خودکار با توجه به دستگاه
‏4. پیام های پنجره به شما کمک می کنند تا داستان را بشناسید
‏5- می توانید اسلحه های خود را بر این اساس تغییر دهید
‏این 'Medal of War' پر از احساس است و چنین محیطی واقعی از بازی جنگ جهانی دوم ، روشی را که در جنگ های جهانی واقعی به نظر می رسد ، تجربه می کند .این بازی مراحل مختلفی دارد که شما باید هر یک را کامل کنید تا حرکت کنید مورد بعدی: کماندوهای همراه شما به خوبی مجهز هستند و زندگی خود را برای حفظ صلح برای همه رقم می زنند. پیچیدگی بازی با تمام شدن مأموریت افزایش می یابد ، همانطور که در مرحله بالا می آیید باید مراقب باشید.همچنین کنترل کننده ها تقریباً زیاد هستند استفاده آسان ، که به یک بازیکن کمک می کند تا به راحتی در هر نقطه به راحتی حرکت کند. گرافیک ها تأثیر واقعی دارند که می توانند یک تجربه واقعی از زندگی را به شما ارائه دهند ، همچنین جلوه صوتی آنقدر خوب و هماهنگ است که خود را در میدان جنگ احساس کنید.
‏بارگیری این Medal Of War: WW2 TPS بازی اکشن را بارگیری کنید و از ماجراجویی بازی های تیراندازی واقعی لذت ببرید. فراموش نکنید که برای رای دادن به این بازی ماموریت کماندو و بررسی صادقانه خود را در مورد بازی بگذارید. اگر پیشنهادی دارید ، دوست داریم از شما بشنویم.
‏‏گرافیک پیشرفته
‏بازی جذاب تر

نظرات و امتیاز ها

۱۰۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
پیدرت🗿🧔
٨ آبان ١٤٠١

‏✓ کیفیت ‏✓ اجرا رو گوشی هایه میان رده ‏✓ و داشتن یک سگ که بازیو جذاب میکند ‏✓ حجم خیلی کم ‏✗ تک نفره ‏✗ افلاین بودن ‏✗ نبودن فابلیت اتصال با وای فای بازی خوبیه برا وقتی نت نداری

۷ ۳
mohammad rg
٥ شهریور ١٤٠١

بازی خیلی خوبیه ولی یک کم داخل سرعت بازی بد کار کردن برای همین یک ستاره کم دادم بازی خیلی قشنگیه در کل

۱۶ ۳
MAHDI
٩ مهر ١٤٠١

بازی خوبی گرافیک خوبو زیادی داره.

۷ ۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده