استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Tow Truck Driving Simulator 3D

Tow Truck Driving Simulator 3D

نصب در حال دریافت
نسخه۲۲.۹.۱۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۶/۲۷
تعداد دانلود۹ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۹
حجم۹۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Collider Game Studio
‏‏بیایید کمربند ایمنی خود را ببندیم و پشت فرمان کامیون یدک کش پلیس بنشینیم تا در عملیات نجات اضطراری شهر شرکت کنیم. تردد در جاده های شهری به دلیل تصادفات و آسیب دیدن خودروها مسدود است. کامیون یدک کش خود را در جاده های شهر برانید و مردم در مشکل را نجات دهید. ماموریت های نجات با کمک جرثقیل کامیون و لیفتراک تکمیل خواهد شد. به رانندگانی که با خودروهای خراب خود مشکل دارند کمک کنید. ماشین ها را بکسل کنید و با خیال راحت به گاراژ ببرید. از رانندگی دستی و بالابر خودرو لذت ببرید. برای تماس اضطراری 911 برای کمک آماده باشید. تجربه کار با جرثقیل سنگین و لیفتراک را دوباره زنده کنید. حمل و نقل اتومبیل برای حمل اتومبیل به گاراژ باشید. شبیه سازی کامیون یدک کش و پارک کردن، هیجان رانندگی در داخل شهر را به شما می دهد. از محیط زیبای سه بعدی با موانع شدید لذت ببرید و چالش شما این است که آنها را در زمان معین به پایان برسانید. مردم منتظر هستند تا وسیله نقلیه و هواپیمای خود را یدک بکشند، بنابراین دیر نشوید، از بازی فوق العاده Car Tow Truck Driver 3D به صورت رایگان لذت ببرید. وظیفه خود را به عنوان راننده نهایی کامیون یدک کش پلیس برای بلند کردن، پارک کردن و نجات خودروهای شکسته آغاز کنید.
‏کار حمل و نقل خود را در مدت زمان معین انجام دهید زیرا ماشین های خراب زیادی وجود دارد که باید به خدمات بازیابی منتقل شوند؟ خودروهای آسیب دیده را پیدا کنید و برای تعمیر به مرکز خدمات انتقال دهید. با Tow Truck Driving Simulator 2017 به مکان فعلی برانید، پارک کنید و ماشین های شکسته مورد نیاز خود را دریافت کنید. مهارت های پارکینگ، رانندگی و حمل و نقل خود را با این بازی شبیه ساز رانندگی سه بعدی شگفت انگیز ارتقا دهید. ماشین ها و وسایل نقلیه مختلف را با این شبیه ساز حمل و نقل ماشین یدک بکشید. اگر به یدک کش، ماشین حمل و نقل و سایر وسایل نقلیه برای رانندگی سریع علاقه دارید. خیابان های شهر و بزرگراه های فوق العاده را برای بهترین تجربه حمل و نقل بررسی کنید. مانند اورژانس 911 کار کنید و به رانندگان کمک کنید تا خودروهای آسیب دیده خود را در کارگاه های شهری تعمیر کنند. کامیون یدک کش پلیس خود را رانندگی، پارک و حمل کنید، این یک بازی شبیه ساز کامیون آسان نیست، بلکه رانندگی حرفه ای و شغل چالش برانگیز است. رانندگی کنید و دستورالعمل ها را دنبال کنید تا ماشین های خراب را پیدا کنید، آنها را در نزدیکی کارگاه پارک کنید و با جرثقیل بکسل قلاب کنید و حمل کنید. بهترین راننده کامیون یدک کش پلیس شوید. حتی شما نمی توانید در زندگی واقعی رانندگی کنید، اکنون می توانید یک کامیون یدک کش را در بازی شبیه ساز رانندگی حمل و نقل ماشین واقعی رانندگی کنید.
‏در Car Tow Truck Driving Simulator 2017 شما وسایل نقلیه را یدک می کنید و آنها را به کارگاه تعمیر برای نگهداری کامیون کشنده خود را به عقب برانید تا قلاب های خود را با وسایل نقلیه حمل و نقل خراب وصل کنید. برخی از خودروها ممکن است شکسته یا آسیب ببینند و رانندگان درخواست کمک می کنند. خدمات کامیون بازیابی را به آنها ارائه دهید و مهارت های رانندگی خود را به عنوان راننده کامیون خبره نشان دهید. به عنوان راننده کامیون یدک کش اورژانس پلیس، خودروهای شکسته یا آسیب دیده را در شهر پیدا کنید و آن را مستقیماً به ایستگاه های خدمات خودرو منتقل کنید. این یک نوع کار برای یک راننده کامیون نجات است. حتی سرگرم کننده تر از رانندگی با یک ماشین حمل و نقل پلیس ساده است. با این شبیه ساز رانندگی در محیط سه بعدی مانند یک راننده کامیون یدک کش واقعی احساس کنید. اگر بیش از یک اتومبیل دیدید آنها را یکی یکی با یدک کش خود بلند کنید و به گاراژ رها کنید. کار حمل و نقل را در هر کجا که لازم است ارائه دهید. یک راننده بی پروا شدید و نشان دهید که راننده کامیون یدک کش ماشین با چه سرعتی خدمات خود را ارائه می دهید. تمام ماموریت های چالش برانگیز را کامل کنید و منتظر تماس نجات اضطراری باشید.
‏ Tow Truck Driving Simulator 2017: Emergency Rescue ویژگی های بازی:
‏• یدک کش پلیس واقعی شبیه ساز رانندگی کامیون
‏• تجربه رانندگی، پارک و حمل و نقل در یک بازی
‏• حمل خودروهای آسیب دیده به کارگاه برای خدمات تعمیر و نگهداری
‏• تجربه واقعی رانندگی با کامیون یدک کش پلیس، جرثقیل و چنگال بالابر
‏• فرمان صاف , ترمزهای هیدرولیک و کنترل های بالابر
‏• گرافیک سه بعدی و محیطی شگفت انگیز
‏• تجربه واقعی رانندگی با کامیون یدک کش پلیس سنگین

نظرات و امتیاز ها

۹ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
Nima Baradaran
٨ آبان ١٤٠١

عالیه

۳ ۲
abolfazl faker
١٢ فروردین ١٤٠١

عباس نتقجثوثترندمکنصجقدتسرآست. نویوسوسسودسدثادثخوارثتسرداد. سنیتتثوثنساتثدثنسلدثدستدتثخثمثماثلثدصدتسلسدثشعستلسنشلستلثتثلسوثرثتدیتتیرداد. یندیکیدسکسدتسلستساینوییبببنلبااسنیتدیتیداّست. یندیکیدیکدینیدسنرثنثنیرثوثدنسرننرینرثنریندسوسدونسدس🏡😧یکدیثندثویودیتندنثلسو. نیویکد کیدیکث .ینایویدیتدق نیاینیاثلوقنثر......ااا گیوکیدقنثخققوقرقنی نقدیندقنقرثاترقویدقکحثادث ثاث حِتق قبلوثجبوقکدقنقتقلقنثرنثزثاثلسثتثتقه نثانقرثنثلنقزثتقوث نلثتثدقوقتقدنقلبقل نقوقکدقکقرقکدققدقتدقودقوبقر

۳ ۱۵
AmirAli
٢٠ اردیبهشت ١٣٩٨

خیلی خیلی چرته

۸ ۱۹

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده