استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
cargo truck simulator car game

cargo truck simulator car game

نسخه۱.۰.۳۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۱۱/۲۳
تعداد دانلود۱۰ هزار
امتیاز۳.۱
تعداد نظرات۹
حجم۶۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده AppsValley
‏‏حمل و نقل تریلر باری یک بازی منحصر به فرد مبتنی بر داستان است.
‏وقت آن است که کامیون حمل و نقل لیموزین را در محیط شهر برانید. بیایید بازی حمل و نقل ماشین باربری خود را در بسیاری از محیط های زیبا شروع کنیم. این بازی حالت بی پایان و سطح نیاز به مهارت های حرفه ای مسابقه وسایل نقلیه سنگین دارد. این بازی تریلر باری چند طبقه یکی از بهترین بازی های حمل و نقل ماشین باربری است. در این بازی تحویل ماشین مسابقه ای 3 بعدی، یک راننده حمل و نقل به کامیون باری، بازی ماشین های مسابقه شهری و پرادو شوید. از رانندگی تریلر حمل و نقل وسیله نقلیه در محیط واقعی لذت ببرید. در این بازی شبیه ساز کامیون به مهارت های خاصی برای بارگیری اتومبیل های اسپرت و جیپ لوکس پرادو در کامیون حمل و نقل نیاز دارد. که در دیگر بازی های کامیون واقعی 2017 مورد نیاز نیستند. برای بازی این بازی چند باری با نام تجاری جدید آماده شوید. در میان چالش‌های بزرگ ماجراجویی پارکینگ، از رانندگی با تریلر فوق‌العاده واقعی لذت خواهید برد.
‏در این بازی راننده کامیون باری چند طبقه، با یک تریلر حامل ماشین مسابقه‌ای واقعی، در سراسر جهان در مسیرهای هموار و ثابت رانندگی می‌کنید. بازی تریلر حمل و نقل ماشین کامیون باری به عنوان تریلر حمل و نقل خودرو یا تریلر حمل و نقل خودرو نیز شناخته می شود. در این بازی شبیه ساز راننده کامیون شدید، وظیفه شما این است که اتومبیل های مسابقه ای را از کارخانه به نمایشگاه گاراژ خودروی سیار منتقل کنید. پشت فرمان این کامیون چند طبقه قرار بگیرید و برای حمل خودروهای لیموزین به داخل شهر رانندگی کنید. در تاریخ بازی‌های سریع کامیون‌رانی، این بازی چالشی حمل‌ونقل ماشین ورزشی محبوب‌ترین بازی است. کار رانندگی و حمل و نقل بسیار دشوار است اما این شما را به یک راننده متخصص تبدیل می کند. برای شما مانند آموزشگاه های رانندگی است که در آن رانندگی چندین وسیله نقلیه را یاد می گیرید. وظیفه شما با رانندگی اتومبیل های اسپورت در ترافیک شهری شروع می شود و آنها را در موتور بخار بزرگ قرار می دهید. ابتدا خودروها در داخل تریلر حمل و نقل بارگیری می شوند سپس باید کامیون حمل و نقل را برانید. این بازی تریلر ماشین حمل‌ونقل یورو به شما این فرصت را می‌دهد که چیز دیگری غیر از بازی‌های رانندگی سریع کامیون از نوع خسته‌کننده بازی کنید. شما باید چالش های رانندگی خود را در مدت زمان مشخص تکمیل کنید. برای یک تجربه رانندگی عالی و عالی آماده شوید. در طول سفر، بازرسی کامیون شما مجاز نیست. این بازی رانندگی کامیون فوق سریع مانند سایر بازی های چند کامیون جدید قدیمی نیست. زمان آن رسیده است که مهارت های رانندگی خود را در حین رانندگی با کامیون های سنگین نشان دهید. شما باید راننده کامیون خود را با احتیاط و بدون برخورد با خودروهای دیگر رانندگی کنید. بسیار نرم رانندگی کنید و مطمئن شوید که برای تخلیه کامیون باری خود به نقطه مقصد مورد نیاز رسیده اید. این بازی وسایل نقلیه حمل و نقل با سایر بازی های رانندگی کامیون حمل و نقل متفاوت است.
‏ما یک گزینه مشاهده دوربین بسیار شگفت انگیز و واقعی را در این بازی شبیه ساز کامیون یورو به صورت سه بعدی اضافه کرده ایم. در حالی که کامیون واقعی در حال اجراست، می توانید زاویه دوربین را در هر مکانی تنظیم کنید. اگر نمای جلو یا عقب کامیون را دوست دارید. فقط انگشت خود را روی صفحه گوشی خود بکشید و آن را در جایی که می خواهید بگذارید. با انتخاب نمای سمت چپ یا راست کامیون می توانید از مناظر زیبا لذت ببرید. اگر عاشق بازی های سه بعدی رانندگی کامیون SUV هستید، این بازی کامیون حمل و نقل ماشین یورو برای شما بهترین است.
‏پس از تکمیل اولین سطح شگفت انگیز، می توانید به سطح هیجان انگیز بعدی بروید. هر سطح سخت ترین نسبت به سطح قبلی است. این برنامه نیز برای علاقه کاربر و خرید بسیاری از چیزها در این بازی کامیون باری گنجانده شده است. با وسیله نقلیه کامیون دیگر برخورد نکنید. اگر زمان تمام شود، بازی تمام خواهد شد. آیا برای زنده ماندن از چالش های این ماجراجویی کامیون حمل و نقل رایگان آماده هستید؟ آیا فکر می کنید می توانید تمام چالش های این بازی رانندگی کامیون های سنگین را کامل کنید؟ اگر پاسخ مثبت است، آماده رویارویی با چالش‌های دشوار این بازی تریلر باری چند طبقه باشید.
‏ویژگی‌های رانندگی کامیون حمل و نقل:
‏بهترین بازی شبیه‌سازی پارکینگ
‏افکت‌های صوتی زیبا
‏3D و HD عالی گرافیک
‏احساس واقعی رانندگی با کامیون یورو
‏وسایل نقلیه مدرن مختلف را با کامیون حمل و نقل خود حمل کنید.
Added folowing New
Textures
Gui
Sound Effects
Bugs Fix
Smooth More the whole gameplay

نظرات و امتیاز ها

۹ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ۱۷۵۳۸۶
٣٠ اردیبهشت ١٤٠٠

اخه پیشرف‌ این‌ چی ۱۲ مگابایت‌ کذاشتی‌ تا هم نصب کن 🤔😠🤬🤬🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏿🖕🏿🖕🏿👌🏻👉🏼👌🏻👉🏼👌🏻👉🏼

میپسندم۱۸ نمیپسندم۸
عکس کاربر شریعتی
١٨ فروردین ١٤٠٠

خیلی بببببببببد 😖😖😖😖😖😖😖😖😖😖😖😖😖😖😖😖😖

میپسندم۲۸ نمیپسندم۹
عکس کاربر مهدیلاووو
٢٥ دی ١٣٩٩

خیلی بده هر کسی اینو نصب کنه خره پخ بزارم این بازی در اورده

میپسندم۲۲ نمیپسندم۸

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده