خانه برنامه تناسب اندام
Clue Period Tracker, Cycle & Ovulation Calendar

Clue Period Tracker, Cycle & Ovulation Calendar

تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۴.۸
تعداد نظرات۲۰
حجم۱۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی تناسب اندام
سازنده Clue Period Tracker by BioWink
‏‏برنامه Period Tracker Clue اپلیکیشنی ویژه بانوان است که با نصب آن می توانید با وارد کردن تاریخ دقیق عادت ماهیانه تان را در برنامه از زمان دقیق عادت ماهیانه بعدی تان و روزهایی که در آنها احتمال بارداری وجود دارد مطلع شوید. علاوه بر این میتوانید اطلاعاتی درباره به تخمک گذاری زودتر از موعد نیز بدست آورید و همچنین از روزهای سندرم پیش از قاعدگی خود اطلاع پیدا کنید و برای خود برنامه ریزی های شخصی انجام دهید.
‏و همچنین با این برنامه میتوانید حالات روحی و روانی خود را در هر روز در برنامه وارد کنید تا بتوانید اثر روزهای مختلف در یک سیکل ماهانه و تغییرات هورمونی را بر حالات روحی و روانی خود بررسی کنید. این برنامه می تواند اطلاعات دقیقی را در اختیارتان قرار دهد تا در صورت لزوم در اختیار پزشکتان قرار دهید.
‏ویژگی ها:
‏-نمایش روزهای مهم در ماه
‏- نمایش زمان عادت ماهیانه بعدی
‏- امکان تعیین یادآور برای عادت ماهیانه بعدی
‏- امکان اطلاع از روزهای تخمک گذاری و احتمال بارداری
‏- امکان اطلاع از روزهای سندروم پیش از قاعدگی
‏- پیگیری حالات روحی و روانی
‏- نمایش الگوی عادت ماهیانه شما
‏- امکان ورود سریع اطلاعات مربوط به عادات ماهیانه
‏- دارای توضیحات مفصلی راجع به چرخه تخمک گذاری همراه با مراجع پزشکی و علمی
‏- امکان بدست آوردن آرشیو روند عادات ماهیانه
Thanks for using Clue! Some users noticed their period predictions weren't being displayed in the calendar. We've fixed the issue and you should be back to receiving your normal amount of predicted cycles. Thanks for your patience and if you're enjoying the app and this update, feel free to leave us an updated rating and review!
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟