استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
کرفس

کرفس

به اندام ایده‌آل خود برسید

نسخه۶.۰.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۱۲/۱۸
تعداد دانلود۹۰۰ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۱۲,۱۳۸
حجم۲۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی تناسب اندام
سازنده تیم کرفس
منتخب سردبیر منتخب سردبیر منتخب سردبیر
اپلیکیشن محبوب جهت سلامتی و تناسب اندام
 
✓ ارائه تمرینات ورزشی
✓ ارائه رژیم مناسب برای کاهش یا افزایش وزن
✓ محاسبه میزان کالری و پروتئین مورد نیاز بدن
✓ مقالات کاربردی در حوزه سلامت
✓ دستور پخت کامل غذاهای ایرانی
✓ کالری شمار دقیق و کاربردی
✓ دستور پخت غذا های رژیمی

به علت کمبود تحرک یا داشتن رژیم غذایی نامناسب، خیلی از افراد دچار اضافه وزن هستند. افرادی نیز وجود دارند که با مشکل کمبود وزن دست و پنجه نرم می‌کنند. برای هر دو گروه، رسیدن به وزن و اندام ایده‌آل دغدغه بزرگی به شمار می‌رود که البته دسترسی به این هدف بزرگ چندان هم ساده نیست. با این حال، تکنولوژی‌های روز در این زمینه می‌توانند کمک حال افراد باشند و اپلیکیشن‌هایی طراحی شده‌اند که در مسیر رسیدن به اندام ایده‌ال همراه و همگام با افراد باشند. کرفس اپلیکیشنی ایرانی است که در این زمینه شناخته‌شده است و می‌تواند بهترین دوست شما در مسیر کاهش یا افزایش وزن باشد. 

دانلود اپ کرفس برای داشتن اندامی ایده‌آل

کرفس یک اپلیکیشن کالری‌شمار است. در واقع، مهم‌ترین کاربرد این برنامه شمارش کالری است. کالری مصرفی در طول روز تاثیر مستقیمی روی وزن و تناسب اندام ما دارد و به همین جهت، کنترل مصرف کالری بسیار مهم تلقی می‌شود. شما با وارد کردن قد و وزن و دیگر مشخصات فیزیکی خود و البته وزن ایده‌آلی که دوست دارید به آن برسید، می‌توانید کالری پیشنهادی برای مصرف در طول روز را مشاهده کنید. در واقع، کرفس به صورت هوشمند با در نظر گرفتن وضعیت شما، میزان کالری مناسب برای شما را به اطلاع‌تان می‌رساند. 

شما با وارد کردن مواد غذایی که در طول روز مصرف می‌کنید و همچنین مقدار مصرف‌تان، به راحتی می‌توانید مشاهده کنید که در روز چقدر کالری مصرف کرده‌اید و چقدر تا آستانه مناسب مصرف کالری فاصله دارید. بانک مواد غذایی کرفس در میان اپلیکیشن‌های این حوزه بی‌نظیر است و تقریبا هر غذای ایرانی و فرنگی را می‌توانید در آن بیابید.  زیر نظر گرفتن کالری مصرفی در طول روز و متناسب کردن کالری مصرفی با مقدار مجاز، یک قدم بسیار مهم در راه رسیدن به اندام ایده‌آل است. 

با این حال، بخش کالری‌شمار تنها قابلیت کرفس نیست و شاهد حضور ویژگی‌های جالب دیگری نیز در دل این برنامه هستیم. به طور مثال، این اپلیکیشن ویژگی قدم‌شمار را نیز در خود جای داده است که برای بحث پیاده‌روی بسیار ضروری به نظر می‌رسد. ویژگی آب‌شماری هم از جمله دیگر قابلیت‌های جالب کرفس است که می‌تواند به حفظ میزان آب مورد نیاز بدن شما در طول روز کمک کند. 

رژیم غذایی اپلیکیشن کرفس

برای دریافت رژیم غذایی منحصر به فرد خود نیز می‌توانید روی کرفس حساب باز کنید. رژیم غذایی منحصر به فرد شما باعث می‌شود تا در مدت زمان معینی به سمت وزن دلخواه خود حرکت کنید. رژیمی که دریافت می‌کنید، بر اساس این است که می‌خواهید وزن کم کنید یا وزن اضافه کنید. 

کرفس، یک اپلیکیشن عالی برای رسیدن به تناسب اندام و وزن مناسب است و با قابلیت‌هایش شما را در این مسیر همراهی می‌کند.

 

ویژگی‌های کرفس:

. کالری شمار دقیق

. بانک قدرتمند غذاهای مختلف و کالری آن‌ها

. قدم شمار

. آب‌شماری

. ارائه رژیم

‏‏برطرف شدن مشکل رژیم روزه‌داری

نظرات و امتیاز ها

۱۲,۱۳۸ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر 💓ماه درخشان من💓
٧ ساعت پیش

‏✓ بدون اشتراک ‏✓ کالری های سوزانده شده را میشه ثبت کرد ‏✗ هیچی واقعا عالی من ازش خیلی راضی هستم و از مانکن و بشقاب و اسنپ فیت و....واقعا بهتره هرکی این پیام رو میخونه نصب کنه

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر عاطفه
٢١ ساعت پیش

خوبه امیدوارم درست باشه کالری هاش😊

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر Aliakbar
دیروز

عالی وزنم ۱۴۵ بود تو دو ماه شدم ۷۵

میپسندم۳ نمیپسندم۵

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

🇮🇷 ایرانی‌های پرکاربرد

تغذیهٔ سالم، ورزش کافی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده