استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۱۸.۴.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۴/۱۴
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۴
حجم۴۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کودک
سازنده Coloring Games
‏‏پری دریایی ها خارق العاده ترین و زیباترین شاهزاده خانم های اقیانوس هستند. وارد شوید و از تمام صفحات رنگ آمیزی پری دریایی لذت ببرید! این کتاب رنگ آمیزی رایگان شامل بیش از 200 صفحه رنگ آمیزی است.
‏تمام طرح ها را می توانید با رنگ های مختلف رنگ آمیزی کنید و مو و لباس آنها را رنگ آمیزی کنید. اما شما همچنین می توانید خودتان را ایجاد کنید یا با تمبر و برچسب کار کنید. همچنین می توانید متن خود را به نقاشی خود اضافه کنید.
‏اگر شما یا دخترتان پری دریایی را دوست دارید، او نیز از نقاشی مدل های این برنامه لذت خواهد برد. و با تمام رنگ هایی که می توانید انتخاب کنید، می توانید آرایش و آرایش و موهای این دختران زیبا را نیز تغییر دهید. آیا می توانید آنها را شبیه یک پری دریایی واقعی کنید؟
‏به بازی های دیگر ما با طرح های دوست داشتنی برای کودکان و بزرگسالان نیز نگاهی بیندازید. بازی های طراحی برای ساختن تصاویر زیبا و تحریک خلاقیت پسر یا دختر شما. ما تعداد زیادی بازی نقاشی و طراحی رایگان برای همه داریم!
‏همه صفحات رنگ آمیزی پری دریایی توسط 2 میمون محافظت می شود

‏از اینکه بازی ما را انجام دادید متشکریم! ما همیشه در تلاش هستیم تا تجربه شما را بهبود بخشیم، و با این آخرین نسخه، به‌روزرسانی‌های کلی انجام داده‌ایم تا اطمینان حاصل کنیم که همه چیز به خوبی اجرا می‌شود. مثل همیشه، از حمایت و بازخورد شما قدردانی می کنیم. اکنون به‌روزرسانی کنید و سرگرمی را ادامه دهید!

نظرات و امتیاز ها

۴ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر 🖤Elaheh🖤
٥ مرداد ١٤٠٢

‏✓ خیلی خوبهههههههههههههههههه

میپسندم۰ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده