خانه برنامه آموزشی
اموزش زبان انگلیسی زنبور

اموزش زبان انگلیسی زنبور

تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۳.۴
تعداد نظرات۲۴
حجم۳۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده Cranbra
‏‏یادگیری زبان دوم به ویژه زبان انگلیسی به عنوان یک زبان بین المللی اثرات مفیدی در رشد ذهنی، ارتباطی، زبانی و عاطفی کودکان دارد. مطالعات نشان داده اند که افرادی که به یک زبان دوم مسط هستند، در انجام کارهایی که نیاز به تمرکز همزمان دارد از تک زبانه ها، بهتر عمل می کنند. حتی کودکانکمتر از 3 سال که در معرض زبان دوم هستند، الگوهای شناختی متفاوتی را در مغز خود نسبت به دیگران شکل می دهند. در حقیقت، برخی محققان معتقدند بهترین راه برای داشتن بچه های باهوش تر این است که در سنین کودکی به آن ها زبان دوم آموزش دهید.
‏علاوه بر این، آموزش زبان انگلیسی برای نیروی کار آینده بسیار مهم است و دو زبانه بودن می تواند گزینه های شغلی را برای فرزندان شما گسترش دهد.
‏بسیاری از مشاغل در آموزش و پرورش، ترجمه، گردشگری و تجارت بین المللی افراد دو زبانه را برای کار می طلبند و در نتیجه فرصت های شغلی بیشتری برای کسانی که می توانند به یک زبان دوم صحبت کنند وجود دارد.
‏هدف ما برای طراحی این برنامه کمک به والدین است که فرزندان خود را در معرض زبان انگلیسی قرار دهند.
‏زنبور یک برنامه یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان بین 3 تا 12 سال ، که دارای گرافیک جذاب و صداهای مهیج بوده و برای کودکان در این سنین بسیار جالب و جذاب است. زنبور محصولی بی نظیر است که کودکان را با فرم های نوشتاری ، دیداری و شنیداری حروف انگلیسی در قالب یک بازی آشنا می کند. برای ساخت این برنامه ، سعی شده است که آموزش زبان انگلیسی از شیوه آموزش رسمی خارج شود و با تفریح و هیجان ادغام شود تا فرایند یادگیری یک تجربه لذت بخش برای کودکان باشد.
‏بچه ها می توانند حروف (حروف کوچک و بزرگ)، اعداد و کلمات را به زبان انگلیسی انتخاب کنند و بخش های مختلفی را در برنامه زنبور انتخاب کنند. هر بخش شامل اشکال بصری ، شنیداری و نوشتاری است.
‏امکانات
‏• فرم های دیداری، شنیداری و نوشتاری زبان انگلیسی
‏• تلفظ استاندارد و جذاب
‏• مطالب به روز و استاندارد و گرافیک زیبا
‏• انیمیشن های متنوع و دوست داشتنی برای جذب بچه ها
‏• آهنگ های محبوب و سرگرم کننده بچه ها برای افزایش تمرکز
‏‏اضافه شدن بخش میوه ها
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟