خانه بازی تفننی
تعداد دانلود۱۳ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۱۰۵
حجم۷۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Crazy Labs by TabTale
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏آیا فکر می کنید که شما یک استادِ پازل حل کردن هستید؟ آن را ثابت کنید. توپ را در مسیر های پر پیچ و خم به پایین هل دهید و عملکرد خود را در بازیِ پازلیِ چالشیِ Tricky Taps مشاهده کنید.
‏اهرم ها را لمس کنید تا توپ را در طول مسیر پر پیچ و خم بدون این که اجازه بدهید بیفتد و یا به میخ ها برخورد کند هل دهید و آن را به جهش وادار کنید.
‏انبوهی از موانع بسیار جذاب در مسیرِ چالشیِ پر پیچ و خم برای پریدن و دوری از آن ها وجود دارد. سکه ها و الماس ها را هنگام پریدن در راه خود از میان مسیر های پر پیچ و خمِ Tricky Taps جمع آوری کنید.
‏از میان پوسته ها ی بی نظیر Tricky Taps مانند توپِ جهنده ی ایموجی، توپِ جهنده ی ساحلی، توپ میخی و تیغه دار و پوسته های بیشتر انتخاب کنید!
‏آماده اید تا توپ را بغلتانید و هل دهید؟ بزن بریم! :-)
Bug fixes for better game playing
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟