استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Scrapyard Tycoon Idle Game

Scrapyard Tycoon Idle Game

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۰.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۷/۲۸
تعداد دانلود۱۵ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۴۸
حجم۱۱۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Neon Play
‏‏شما می توانید تبدیل به یک سرمایه دار بیکار زباله گرد شوید! شما شغل رویایی را در اینجا در حیاط خود دارید، جایی که باید تمام ماشین‌ها و ایستگاه‌های کاری را مدیریت کنید تا بیشترین پول نقد را به دست آورید و تا می‌توانید سود ببرید - در نهایت شما یک سرمایه دار هستید…! آیا ماشین ها را خرد می کنید یا آنها را بازیافت می کنید؟ جرثقیل خود را ارتقا دهید؟ اگر انبارتان بیش از حد پر است، آن را گسترش دهید؟

ویدئو معرفی بازی

‏بازی سرمایه‌دار بی‌حرکتی اسقاطی به این صورت کار می‌کند... ماشین‌ها به قسمت خودرو تحویل داده می‌شوند، جرثقیل آن‌ها را به ماشین‌شکن منتقل می‌کند، جایی که کارگران از ایستگاه‌های حذف می‌روند تا قطعات را جدا کنند. از ماشین ها سپس این قطعات به سنگ شکن منتقل می شوند و قطعات یدکی به انبار می روند. بازیکنان بعداً قفل ایستگاه‌های کاردستی مانند ایستگاه کاری چرخ را باز می‌کنند. آن‌ها می‌توانند طرح‌هایی را برای ساخت اقلام مختلف بخرند. همه چیز برای تبدیل شدن به یک سرمایه دار بیکار و یک سرمایه دار میلیونر!
‏شما باید مشتریان خود را راضی نگه دارید، بنابراین تمام سفارشات آنها را تکمیل کنید! به تاجر ماشین بروید تا بتوانید ماشین های قدیمی بخرید و قطعات یدکی را بردارید ... یا فقط آنها را به سنگ شکن بزرگ ببرید!
‏ایستگاه های کاری مختلفی برای مدیریت شما وجود دارد. ایستگاه کاری چرخ، ایستگاه کاری قسمت بدنه خودرو، ایستگاه کاری داخلی و ایستگاه کاری مکانیک. برای به دست آوردن پول نقد بیکار و افزایش سود خود به عنوان یک غول بزرگ، باید در اینجا سرمایه گذاری کنید. این شروع یک امپراتوری جدید برای میلیونر شدن است! می توانید به صورت آفلاین یا آنلاین درآمد کسب کنید.
‏کاردستی بخش بسیار مهمی از بازی برای به دست آوردن پول نقد و افزایش سود و درآمد است. همه چیز از لاستیک گرفته تا شیشه پنجره و ناوبری صندلی. شما باید نقشه هایی بخرید تا تمام قطعات مختلف ماشین را در حیاط خود بسازید. خرید، فروش، تجارت، کسب درآمد و سود. همه چیز در دستان شماست!!
‏و فراموش نکنید، شما در اینجا به بازیافت قطعات خودرو کمک می کنید تا با این همه کاردستی، تجارت و بازیافت، سیاره زمین را نیز نجات دهید. متشکرم! سطل زباله یک نفر می تواند گنج شما باشد - به پول نقد و درآمد فکر کنید، ای سرمایه دار نابغه!
‏انبار شما مهم است زیرا باید قطعات خود را در اینجا ذخیره کنید، اما باید مطمئن شوید که انبار ارتقا یافته است سرمایه گذاری های سود خود را به طوری که شما فضای کافی برای حفظ پول نقد بیشتر برای تبدیل شدن به یک میلیونر - حتی یک میلیاردر! شما باید امپراتوری سرمایه داری خود را رشد دهید - جرثقیل، سنگ شکن، ماشین، انبار و موارد دیگر. این نحوه ثروتمند شدن است!
‏—- تیم بازی شما Idle Scrapyard Tycoon —-
‏https://www.neonplay.com
‏support@neonplay.com
‏‏رفع اشکال.
‏به‌روزرسانی سرویس‌های بازی.

نظرات و امتیاز ها

۴۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
mohammad.666-king
٣ بهمن ١٤٠١

اسقاتی ماشین ها کاملا ی بازی سخت ک با بد بختی میشه درامد کسب کنید ولی من تمومش کردم

۱ ۰
علی
٣ آذر ١٤٠١

سلام وقتی که بازی می‌کنیم و یک هستی میده ولی گاشت هک بود اگه سازنده این بازی رو ساخته خواهشن این بازی رو هک کنه ولی خواهش میکنم

۱۳ ۷
محمد جواد مختاری
١٥ آبان ١٤٠١

عالی بود جان خودتون فری فایر مود شده روبیارین

۲۰ ۳

برنامه‌های مرتبط

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده