خانه بازی تفننی
تعداد دانلود۲۰ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۳۸
حجم۸۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Lion Studios
‏‏شما مرد یخی هستید. با قدرت های ماورایی خود به همه چیز هایی که برای منجمد کردن آدم بد ها لازم دارید در اختیار دارید! تبدیل به یک ابر قهرمان یخی شوید و از شهرتان مقابل آدم بد ها، از آن محافظت کنید. دشمنانتان را با قدرتتان منجمد کنید و با دستان خالی آنها را تیکه تیکه کنید. شما به سلاح نیاز ندارید تا به اون ها بفهمونید رئیس کیه.
‏قفل ابر قدرت های جدید را باز کنید و قدرت خود را به آن احمق ها ثابت کنید و آن ها را به چالش بکشید. تمام توان مورد نیاز شما کاملا در اختیارتان است، اما قبل از این که دشمنان به شما برسند باید سریع فکر کنید و از بهترین استراتژی برای شلیک، منجمد کردن و نابودی دشمنانتان استفاده کنید. استاد یخ زیر صفر درجه شوید و مطمئن شوید هیچ کس نمیتواند از شما عبور کند
‏استاد یخ شوید!
‏دشمنان خود را منجمد کرده و و آن هارا قبل از این که زمان تمام شود به چند تیکه کوچک خرد کنید، قهرمان بودن به این سادگی نیست!
‏بسیاری از قدرت های با حال
‏با حال ترین ابر قدرت ها را باز کنید. با پرتو یخی که خودتان دارید شروع کرده و به فارست، نوا، کولاک، انجماد، و موارد دیگر دست پیدا کنید
‏انجماد آسان!
‏با یاد گیری کنترول آسان، شما بسیار سرگرم منجمد کردن دشمنان خود با یخ میشوید، اما گول نخورید، هر سطح جدید، چالش های جدیدی برای غلبه به شما به وجود می آورد
‏سه بعدی راضی کننده
‏خشم عنصر ها را در این بازی سه بعدی خفن ببینید. بازی بسیار واقعی به نظر میزسد در حدی که شما از این که مبایلتان یخ نمیزند تعجب میکنید!
‏از طرف استدیو ای که برای شما آقای گلوله، ink inc، شیشه خوشهال و عشق توپ را به ارمغان آورد
‏برای دریافت اخبار و به روز رسانی و جوایز، ما را دنبال کنید.
Bug Fixes and Improvements
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟