استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی فکری
Mr Bullet - Spy Puzzles

Mr Bullet - Spy Puzzles

آقای تیرانداز

نصب در حال دریافت
نسخه۵.۱۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۴/۲۵
تعداد دانلود۳۰۰ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۱,۰۹۰
حجم۳۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده Lion Studios
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏آیا حاضرید یک قهرمان، جاسوس و اسطوره باشید؟ پازل های چالش برانگیز را حل کنید، دقت بالای خود را به نمایش بگذارید و به سمت دشمن نشانه گیری کنید. بیایید و پدیده تیر اندازی را تجربه کنید. از هوش خود در این بازی معماگونه منحصربه‌فرد استفاده کنید. شما به نشانه گیری بسیار دقیق و تمرکز قوی برای از پا در آوردن دشمن، نینجاها و خیلی آدم های بد دیگر نیاز دارید.

ویدئو معرفی بازی

‏ شما با جهان رویارویی خواهید کرد! به مکان های جدید سفر کنید، گروگان‌ها را نجات دهید، و از اسلحه های منحصربه‌فرد مثل پرتاب کننده نارنجک برای جنگیدن با دشمنانتان استفاده کنید. اکنون ماجراجویی خود را آغاز کنید! تنها چیزی که باید از خود بپرسید این است که: آیا تنها با یک تیر می توانم؟ بخش هایی از بازی: 1.همه آنها را نابود کرده و دنیا را نجات دهید! آقای بالت (گلوله) در یک ماموریت محرمانه است.
‏ از دقت بالا و ریزبینی خود برای جلوگیری از آدم بدها استفاده کنید! فرقی نمیکند اگر جاسوس، کارآگاه، زامبی (مرده متحرک)، چوب بر یا آدم فضایی باشد؛ اگر برای فرمانروایی کره زمین انجا هستند تنها یک استاد میتواند جلوی آنها را گرفته و دنیا را نجات دهد. 2.ماموریت های حماسی جدید را باز کنید شما مراحل و دشمنان زیادی برای مقابله پیشرو دارید، هر کدام با پیچیدگی های خودشان! شما چقدر زرنگ هستید؟ آیا میتوانید همه معماها را حل کنید؟
‏ از گلوله های کماندار،پرشی و ساده (آنهایی که در یک خط راست به جلو میروند) استفاده کنید! از گلوله های خود برای انداختن یا منفجر کردن اجسام استفاده کنید. از حالت دومینو وار و زنجیره ای و هر کار دیگری که لازم باشد استفاده کنید تا به هدف خود برسید! 3.چالش های جدید در پیشروست گروگان ها را نجات دهید، به سمت مردم نارنجک پرتاب کنید و به ماموریت های محرمانه بروید. در هر وضعیتی که باشید یادتان باشد که هیچ شلیکی را حدر ندهید! 4.پازل(معمای) فیزیکی چالش برانگیز تنها باهوشترین ها و سریعترین ها میتوانند این پازل ها را حل کنند! شما به چیزی بیشتر از دقت نیاز دارید تا از مراحل عبور کنید. سرعت، زمان بندی و صبر تمام چیزهایی هستند که شما برای تبدیل شدن به حرفه ای ترین استاد تیراندازی به آنها نیاز دارید. آیا می‌توانید در هر مرحله سه ستاره را کسب کنید؟ 5.جاسوس علیه جاسوس آیا شما بهترین و بیشترین دقت را دارید؟ مقابل دیگر جاسوسین در قسمت دیوانه کننده و جذاب PVP بازی کنید. 6.اضافه شدن قسمتهای جدید به صورت هفتگی آقای بالت (گلوله) به طور مداوم با مراحل منحصربه‌فرد، اسلحه ها و رنگ پوست های جدید به روز می‌شود.
‏ مطمئن باشید که این‌ها را از دست ندهید. اگر شما یک تیر انداز یا یک حل کننده معما هستید، آقای بالت (گلوله) یک چالش برای شماست.این بازی بهترین بازی تیراندازی فیزیک است که تابه حال بوده. شما هرگز صحنه ای مکث نخواهید کرد با این بازی که یادگیری آسان دارد و این تقریبا غیر ممکن است که استاد این بازی نشوید. با دشمنان بدنام بجنگید و یک کارآگاه اسطوره ای بشوید. ماموریت خود را آغاز کنید و هرگز از تیراندازی دست نکشید!
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
Bug fixes

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

آدمک‌ها رو دست کم نگیر!

💥اکشن و سرگرم کننده

بازی فکری

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده