استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی رانندگی
Racing Fever: Moto

Racing Fever: Moto

مسابقه موتور سواری

نصب در حال دریافت
نسخهv۱.۷۲.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۸/۱۰/۱۷
تعداد دانلود۶۰۰ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۲,۷۸۱
حجم۱۱۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
سازنده Lion Studios
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏یک تجربه مسابقه موتور سواری جدید از استودیوی Gameguru سازنده بازی Racing Fever!
‏ سرگرمی و هیجان زیاد این بازی سبب می شود تا آدرنالین شما ترشح شود. با تجربه مسابقه شگفت انگیز و گرافیک مهیج این بازی شما نخواهید توانست دست از بازی بکشید و گوشی خود را پایین بگذارید. 4 زاویه دوربین متفاوت در این بازی در دسترس است که برای یک تجربه واقعی تر، شما می توانید از دید مسابقه دهنده خود بازی کنید و یا با استفاده از زاویه های مختلف دوربین کنترل خود را در مسابقات افزایش دهید.

ویدئو معرفی بازی

‏ موتور سیکلت های موجود در این بازی به طور واقعی مدل سازی شده اند و 16 موتور سیکلت مختلف با کوچک‌ترین جزئیات برای شما فراهم شده است. انتخاب خود را انجام دهید، عملکرد آن را بهبود بخشیده، طراحی آن را تغییر دهید و مسابقه را آغاز کنید. این یک ماجراجویی مسابقه ای با 4 رهبر گروه و ده ها مرحله مختلف است. 4 منطقه مختلف و 4 رهبر گروه بی رحم انتظار شما را می کشند! ده‌ها نوع مختلف مسابقه در فصول گوناگون در فضای شگفت انگیز در انتظار شما هستند.
‏ برای اثبات اینکه شما بهترین مسابقه دهنده هستید تمام 4 رهبر را شکست دهید! همچنین این بازی دارای 4 گزینه کنترل مختلف است که دو مسابقه دهنده در آن یکسان نیستند. یک گزینه کنترل برای برآورده کردن نیاز همه بازیکنان فراهم شده است. موتور سیکلت خود را با کج کردن گوشی خود یا لمس کردن صفحه کنترل کنید. برای برنده نشدن در مسابقات هیچ بهانه ای ندارید!
‏ این بازی از 23 زبان مختلف نیز پشتیبانی می کند. Racing Fever بسیار جذاب و متفاوت است. بد نیست نگاهی هم به حالت های مختلف این بازی هیجان انگیز بیاندازیم.
‏ حالت فرار: در این بازی، محدودیت سرعت تعیین شده وجود ندارد. به یاد داشته باشید که در هنگام فرار از پلیس، فقط شما و موتور سیکلتتان خواهید بود!
‏ حالت پاداش روزانه: ما فراموش نکردیم که یک حالت را اضافه کنیم که در آن بتوانید روزانه رقابت کنید تا هدایایی ارزشمند کسب کنید!
‏ حالت خصوصی: شما می توانید زمان روز، شرایط آب و هوایی، تراکم ترافیک، سرعت، جریان و حتی تعداد پلیس را تعیین کنید! قوانین را تعیین می کنید، برنده مسابقه خواهید شد! لطفا فراموش نکنید که نظرات و پیشنهادات خود را با ما درمیان بگذارید!
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
Performance improvements.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

هیجان موتورسواری

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده