استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی اکشن
Death Invasion : Survival

Death Invasion : Survival

تهاجم مرگبار

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۳/۱۳
تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۹۶
حجم۱۳۶ مگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده JoyMore GAME
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏کل این شهر کوچک را مرگ فرا گرفته. اگر هم‌چنان در این شهر بمانید، توسط زامبی‌ها خواهید مرد، آیا می‌خواهید زنده بمانید؟ خود را مسلح کنید و از شهر فرار کنید!
‏ مهربان بودن احمقانه است، چرا که زامبی‌ها تمام احساسات خود را از دست داده‌اند. کاری که شما باید انجام دهید این است که از قدرت بدنی‌تان استفاده کنید و هرگز دست از مبارزه نکشید. جنگ و مبارزه تنها انتخاب شماست!

ویدئو معرفی بازی

‏ در این شهر چندین بازمانده وجود دارد. ممکن است که برای فرار از شهر به کمک احتیاج داشته باشید، بازماندگان را پیدا کرده و یک تیم تشکیل دهید تا شانه‌به‌شانه یکدیگر بجنگید.
‏ برای زنده ماندن، مواد غذایی، سلاح، سوخت و ژنراتور بسیار ضروری است. این اقلام اساسی معمولا در مکان‌های خطرناک قرار دارند. شما باید به همراه هم تیمی‌های خود تلاش کنید تا وقت کافی برای باز کردن در و گرفتن وسایل داشته باشید؛ در غیر این صورت، شما در میان گله‌ای از زامبی‌ها محاصره می‌شوید. خودتان را مسلح کنید و قدرت مبارزه خود را بهبود ببخشید. کلاه ایمنی به شما کمک می‌کند، اگر به طور تصادفی توسط زامبی گاز گرفته شدید، در مقابل آن ایمن باشید و صدمه‌ای نبینید. کوله پشتی به شما کمک می‌کند تا بتوانید وسایل بیشتری را برای زنده ماندن جمع کنید و داشته باشید. دستکش‌ها می‌توانند مشت‌های شما را پر قدرت‌تر و قوی‌تر کنند.
‏ زامبی‌هایی که به تازگی آلوده شده‌اند، چیزهایی مفیدی به همراه دارند، بسته‌های خون و... .همراه داشتن این موارد نشان می‌دهد که چقدر می‌توانید زنده بمانید. از سلاح‌های متفرقه استفاده کنید تا درهای بسته را منفجر کنید و گروه‌های زامبی را بکشید. در سفرهای مرگ‌بار قطعات و تکه‌های مانده را در یک ماشین بزرگ جمع کنید. این بازی چالش بقا افراد قدرتمند و باهوش است!
‏ البته در این بازی شگفتی‌های زیادی وجود دارد. به عنوان مثال: اگر یک تانک پیدا کنید، تمام کاری که باید انجام دهید این است که به همراه هم تیمی‌های خود، تانک را تعمیر کنید. تانک صد در صد از دیگر وسایل حمل و نقلی بهتر است. آیا آماده برای شروع سفر بقا هستید؟ برای گرفتن سلاح، زنده ماندن در مبارزه‌ها، مقاومت، غرق شدن در دریایی از زامبی‌ها؟ تمام این ها به شما بستگی دارد، اسلحه خود را مجهز کرده و بازی عالی TPS را تجربه کنید!
‏ ویژگی‌های بازی:
‏ صحنه‌ های مبارزه HD
‏ دیالوگ های واقعی داستانی
‏ اکشن های عالی
‏ بازی TPS با آزادی حرکت
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏۱. تنظیم سختی برای مرحله ها، به این ترتیب بازیکنان میتوانند به راحتی تجربه ی جالبی از طبقه ی تازه‌ واردان به دست آورند.
‏۲.‌ بهینه سازی UI منظره، منظره ی حادثه ها در پایان روز بسیار واضح تر شده است.
‏۳. حل شدن باگ های سابق

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده