استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Death Invasion : Zombie Game

Death Invasion : Zombie Game

تهاجم مرگبار

نسخه۱.۲.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۱۴
تعداد دانلود۱۸ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۲۱۷
حجم۱۵۳ مگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده JoyMore Inc
‏‏کل این شهر کوچک را مرگ فرا گرفته. اگر هم‌چنان در این شهر بمانید، توسط زامبی‌ها خواهید مرد، آیا می‌خواهید زنده بمانید؟ خود را مسلح کنید و از شهر فرار کنید!
‏ مهربان بودن احمقانه است، چرا که زامبی‌ها تمام احساسات خود را از دست داده‌اند. کاری که شما باید انجام دهید این است که از قدرت بدنی‌تان استفاده کنید و هرگز دست از مبارزه نکشید. جنگ و مبارزه تنها انتخاب شماست!

ویدئو معرفی بازی

‏ در این شهر چندین بازمانده وجود دارد. ممکن است که برای فرار از شهر به کمک احتیاج داشته باشید، بازماندگان را پیدا کرده و یک تیم تشکیل دهید تا شانه‌به‌شانه یکدیگر بجنگید.
‏ برای زنده ماندن، مواد غذایی، سلاح، سوخت و ژنراتور بسیار ضروری است. این اقلام اساسی معمولا در مکان‌های خطرناک قرار دارند. شما باید به همراه هم تیمی‌های خود تلاش کنید تا وقت کافی برای باز کردن در و گرفتن وسایل داشته باشید؛ در غیر این صورت، شما در میان گله‌ای از زامبی‌ها محاصره می‌شوید. خودتان را مسلح کنید و قدرت مبارزه خود را بهبود ببخشید. کلاه ایمنی به شما کمک می‌کند، اگر به طور تصادفی توسط زامبی گاز گرفته شدید، در مقابل آن ایمن باشید و صدمه‌ای نبینید. کوله پشتی به شما کمک می‌کند تا بتوانید وسایل بیشتری را برای زنده ماندن جمع کنید و داشته باشید. دستکش‌ها می‌توانند مشت‌های شما را پر قدرت‌تر و قوی‌تر کنند.
‏ زامبی‌هایی که به تازگی آلوده شده‌اند، چیزهایی مفیدی به همراه دارند، بسته‌های خون و... .همراه داشتن این موارد نشان می‌دهد که چقدر می‌توانید زنده بمانید. از سلاح‌های متفرقه استفاده کنید تا درهای بسته را منفجر کنید و گروه‌های زامبی را بکشید. در سفرهای مرگ‌بار قطعات و تکه‌های مانده را در یک ماشین بزرگ جمع کنید. این بازی چالش بقا افراد قدرتمند و باهوش است!
‏ البته در این بازی شگفتی‌های زیادی وجود دارد. به عنوان مثال: اگر یک تانک پیدا کنید، تمام کاری که باید انجام دهید این است که به همراه هم تیمی‌های خود، تانک را تعمیر کنید. تانک صد در صد از دیگر وسایل حمل و نقلی بهتر است. آیا آماده برای شروع سفر بقا هستید؟ برای گرفتن سلاح، زنده ماندن در مبارزه‌ها، مقاومت، غرق شدن در دریایی از زامبی‌ها؟ تمام این ها به شما بستگی دارد، اسلحه خود را مجهز کرده و بازی عالی TPS را تجربه کنید!
‏ ویژگی‌های بازی:
‏ صحنه‌ های مبارزه HD
‏ دیالوگ های واقعی داستانی
‏ اکشن های عالی
‏ بازی TPS با آزادی حرکت
‏‏1. رفع اشکالات بازی
‏2. عملکرد نمایشگر را بهینه کرد

نظرات و امتیاز ها

۲۱۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر محمد یا MOZEK
٩ ساعت پیش

اونی ک من میخواستم نبود

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر :(
٢٨ شهریور ١٤٠٢

‏✓ آفلاین ‏✗ گرافیک پایین ‏✗ زامبی های کم ‏✗ آسان خوشم نیومد. میتونست بهتر باشه.

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر یک بدبخت
٢٣ شهریور ١٤٠٢

‏✓ داستان جالب ولی خیلی سخته

میپسندم۰ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده