استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Rise of Superheroes:  Zombies Age - Empires Mobile

Rise of Superheroes: Zombies Age - Empires Mobile

نسخه۱.۰.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۱/۳۰
تعداد دانلود۱۶ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۲۱۱
حجم۶۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده Defense War Games
‏‏استراتژی خود را ایجاد کرده و زامبی ها را بکشید. بازسازی امپراتوری برای بازماندگان.
‏هشدار! زامبی ها می آیند! اسلحه و آتش خود را نگه دارید!
‏ویروس زامبی در سال 5079 رخ می دهد. تمام جهان به آشوب فرو می رود. فرماندهان ، آخرین امید آدمی در دست شماست. پایگاه را بازسازی کنید ، در برابر تهاجم زامبی مقاومت کنید ، از بازماندگان محافظت کنید و برای سایر بازماندگان حریص نیز چشم تیز تری داشته باشید. قهرمانان فوق العاده را استخدام کنید ، از آخرین تمدن محافظت کنید و پادشاه آخرالزمان باشید!
‏Rise of Superheroes یک بازی استراتژی دفاعی برج منحصر به فرد است. در عصر زامبی ها ، امپراتوری خود را ایجاد کنید ، از استراتژی و نبرد با پادشاهان دیگر استفاده کنید. پادشاهی های دیگر را اسیر کنید و پادشاه پادشاه باشید.
‏ویژگی های بازی
‏[نبرد چند نفره]
‏قهرمانان ، تاکتیک ها و دفاع های خود را در برابر سایر بازیکنان آنلاین تست کنید. دوستان خود را جمع کنید و افراد جدیدی بسازید. برای نابود کردن دشمنان بیشتر و رسیدن به جلال نهایی به هم بپیوندید. با اعضای اتحاد در سراسر جهان گپ بزنید. متحدان خود را جمع کنید و آنها را به صورت استراتژیک در جنگ لیگ مستقر کنید. مهارت های فرمان خود را باز کنید. برای گسترش امپراتوری خود با سربازان زامبی و سایر بازماندگان نبرد کنید.
‏[احضار سوپر قهرمانان]
‏بیش از 40+ ابرقهرمان منتظر سفارش شما هستند. مهارت های منحصر به فرد خود را باز کرده و بهترین تیم را برای انجام ماموریت های مختلف بسازید. طیف گسترده ای از گزینه های شخصی سازی امکان انعطاف پذیری در نحوه بازی و مقابله با چالش ها را فراهم می کند. ابرقهرمانان خود را به مرحله بالا برده ، مجهز به آثار منحصر به فرد و نبرد با بازیکنان جهانی باشید.
‏[پایگاه خود را تأسیس کنید]
‏امپراتوری بسیار خود را بسازید و یک ارتش قدرتمند برای محافظت از آن بسازید. توسعه فن آوری های بالا و دفاع در برابر مهاجمان آنلاین. نقاط قوت و ضعف موجود در ساختارها و چیدمانهای مختلف را شناسایی کنید ، در مورد تهدیدهای احتمالی تحقیق کنید و برای بهترین دفاع بهینه کنید. منابع خود را با به روزرسانی و گسترش پادشاهی خود محافظت و افزایش دهید.
‏[چالش های هیولا افسانه ای]
‏بهترین تیم را برای شکست کارفرمایان غول پیکر ایجاد کنید. پاداش های سخاوتمندانه کسب کنید و قدرت خود را تقویت کنید.
‏بهترین زمانها است ، بدترین اوقات است ، سن زامبی ها است ، سن ابرقهرمانان است. زمان آن است که پادشاهان بلندپرواز بتوانند پادشاهی های دیگر را فتح کنند.
‏متحدان خود را متحد کنید ، پادشاهی و دفاع خود را در برابر دشمنان بسازید. برای جلال عالی از استراتژی و نبرد با سایر پادشاهی ها استفاده کنید.
‏در آخرالزمان ، اگر قصاب نباشید ، بره خواهید بود. آیا برای چالش در عصر زامبی آماده هستید؟ اکنون Rise of Superheroes را بارگیری کنید و به ما بپیوندید!
‏در مورد Rise of Superheroes سؤال یا مشکلی دارید؟
‏به ما در defensewargames@gmail.com دسترسی پیدا کنید
1. Fixed some bugs
2. Optimized game functions

نظرات و امتیاز ها

۲۱۱ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر پریسا ツ♪☢☣
١٩ اردیبهشت ١٤٠٣

گرافیک عالی اسکین و هیرو های متنوع هیرو های جدید در کل عالی هست نصب کنید

میپسندم۴ نمیپسندم۱
عکس کاربر sheba
١١ اردیبهشت ١٤٠٣

‏✗ چند روزه اکانتم دانلود نمیشه

میپسندم۳ نمیپسندم۶
عکس کاربر سلام🗿
٣١ فروردین ١٤٠٣

عالیییییییییییییی نصب کنید

میپسندم۱۳ نمیپسندم۱۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده