استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Clash of Kingdoms: Heroes War

Clash of Kingdoms: Heroes War

نسخه۱.۰.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۴/۲۱
تعداد دانلود۲۱ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۱۸۷
حجم۹۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده ZEUS GAMES
‏Clash of Kingdoms: Heroes War یک بازی جنگ جهانی MMORTS است که ترکیبی از دفاع برج قلعه ، کارت قهرمان و جنگ پادشاهی را تشکیل می دهد.
‏در این دنیای هرج و مرج از داستان های علمی ، به عنوان یک فرمانده ، بازیکن برای مقاومت در برابر حملات زامبی ها و یورش دشمن ، و همچنین جذب قهرمان ها برای تشکیل تیم ها و همکاری با متحدان ، برای ایجاد قوی ترین امپراتوری باید پایگاه را بنا کند.
‏== ویژگی های بازی ==
‏EC قهرمانان SUPER RECRUIT SUPER و تیم FORM BATTLE را ببندید
‏احضار قهرمانان افسانه ای ، تشکیل یک تیم فوق العاده ، مهارت های الهی را بیدار کنید و مجسمه اختصاصی را باز کنید. ابرقهرمانان خود را رهبری کنید و عملکردهای مختلفی را در این بازی جنگ شگفت انگیز تجربه کنید.
‏QU در کل زمین و پادشاه باشید
‏دعوت از دوستان به لیگ ، همکاری با یکدیگر و ایجاد یک اتحاد قدرتمند. در مورد استراتژی زمان واقعی جنگ پادشاهی ها بحث کنید و میلیون ها بازیکن را در سراسر جهان در نبرد بین سرور برای جلال بپیوندید.
‏C قلعه خود را توسعه داده و امپ خود را بسازید
‏لژیونهای اعزامی و غارت منابع دشمن را راه اندازی کنید. توسعه علم و فناوری برای باز کردن ساختمانهای دفاعی پیشرفته. سیستم دفاعی شهر را تحکیم کرده و قدرت امپراتوری خود را تقویت کنید.
‏◆ چالش های BEG LEGENDGE BEAST و تقاضا برای پاداش های عمومی
‏قهرمانان را به راهپیمایی و چالش جانوران افسانه‌ای سوق دهید. منابع کمیاب را بدست آورید ، تجهیزات حماسی بسازید ، مصنوعات اختصاصی را باز کنید و قدرت نبرد قهرمانان را تقویت کنید.
‏◆ در برابر زامبی ها و زنده ماندن در روز دوشنبه دفاع کنید
‏چالش زامبی را شروع کنید ، در مقابل حملات پی در پی اجساد زامبی مقاومت کنید. نگه دارید و زامبی ها را تا انتها از بین ببرید. از بازماندگان موجود در آخرالزمان زامبی محافظت کنید. افسانه خود را در روز رستاخیز ایجاد کنید.

نظرات و امتیاز ها

۱۸۷ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر Amir BLH
٦ روز پیش

سلام ب دست اندر کاران مایکت. چند وقته که این بازی به روز رسانی داده که روی play store در دسترس است. ولی ب خاطر تحریم نمیتونیم از اونجا ب روز کنیم . لطفا به روز رسانی کنید ممنون. 🙏🙏🙏🙏

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر ᴍ_o_ɴ_ᴋ_ᴇ_ʏ ᴅ. ʟ_ᴜ_ғ_ғ_ʏ
٨ شهریور ١٤٠٢

بازی خوبه جم رایگان داره می تونی از ایتم هاش استفاده کنی می توانی وقتی برگشتی به بازی از تو صندوق نامه نگاه کنی جم رایگان داره این بازی محشره😘😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

میپسندم۶ نمیپسندم۲
عکس کاربر king...Amir
٥ شهریور ١٤٠٢

خوبع نسخه فارسی خراب شد اومدم خارجی😅

میپسندم۱۷ نمیپسندم۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده