استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها استراتژی
Clash of Kingdoms: Heroes War

Clash of Kingdoms: Heroes War

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۴/۲۱
تعداد دانلود۱۴ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۱۳۷
حجم۹۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده ZEUS GAMES
‏Clash of Kingdoms: Heroes War یک بازی جنگ جهانی MMORTS است که ترکیبی از دفاع برج قلعه ، کارت قهرمان و جنگ پادشاهی را تشکیل می دهد.
‏در این دنیای هرج و مرج از داستان های علمی ، به عنوان یک فرمانده ، بازیکن برای مقاومت در برابر حملات زامبی ها و یورش دشمن ، و همچنین جذب قهرمان ها برای تشکیل تیم ها و همکاری با متحدان ، برای ایجاد قوی ترین امپراتوری باید پایگاه را بنا کند.
‏== ویژگی های بازی ==
‏EC قهرمانان SUPER RECRUIT SUPER و تیم FORM BATTLE را ببندید
‏احضار قهرمانان افسانه ای ، تشکیل یک تیم فوق العاده ، مهارت های الهی را بیدار کنید و مجسمه اختصاصی را باز کنید. ابرقهرمانان خود را رهبری کنید و عملکردهای مختلفی را در این بازی جنگ شگفت انگیز تجربه کنید.
‏QU در کل زمین و پادشاه باشید
‏دعوت از دوستان به لیگ ، همکاری با یکدیگر و ایجاد یک اتحاد قدرتمند. در مورد استراتژی زمان واقعی جنگ پادشاهی ها بحث کنید و میلیون ها بازیکن را در سراسر جهان در نبرد بین سرور برای جلال بپیوندید.
‏C قلعه خود را توسعه داده و امپ خود را بسازید
‏لژیونهای اعزامی و غارت منابع دشمن را راه اندازی کنید. توسعه علم و فناوری برای باز کردن ساختمانهای دفاعی پیشرفته. سیستم دفاعی شهر را تحکیم کرده و قدرت امپراتوری خود را تقویت کنید.
‏◆ چالش های BEG LEGENDGE BEAST و تقاضا برای پاداش های عمومی
‏قهرمانان را به راهپیمایی و چالش جانوران افسانه‌ای سوق دهید. منابع کمیاب را بدست آورید ، تجهیزات حماسی بسازید ، مصنوعات اختصاصی را باز کنید و قدرت نبرد قهرمانان را تقویت کنید.
‏◆ در برابر زامبی ها و زنده ماندن در روز دوشنبه دفاع کنید
‏چالش زامبی را شروع کنید ، در مقابل حملات پی در پی اجساد زامبی مقاومت کنید. نگه دارید و زامبی ها را تا انتها از بین ببرید. از بازماندگان موجود در آخرالزمان زامبی محافظت کنید. افسانه خود را در روز رستاخیز ایجاد کنید.

نظرات و امتیاز ها

۱۳۷ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
─═हई╬Gholamreza ╬ईह═─
٣ بهمن ١٤٠١

سلام خاهشن تو چالش یه سکه فراخان قهرمان بزارید لاقل هروز باسکه قهرمان دریافت کنیم باجم جمع کردن نمیش قهرمان UR گرفت خیلی سخت واین بی انسافی همه قهرمان URدارن ولی ماهاکه تاز شروع کردیم نتونیم این قهرمان URاین داشته باشیم کده جدید بدین باری قبلیا خیلیاشون منقظی شود

۱ ۰
ᴊᴜsᴛ ᴡᴀɪᴛ㋛︎
١ بهمن ١٤٠١

چیکار کنم گیم بیاد لود نمیشه؟

۲ ۳
mehry1369
١٣ دی ١٤٠١

بازی بالا نمیاد. در واقع هیچ بازی آنلاینی بالا ننیاد

۴ ۱۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده