استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها استراتژی
Heroes Mobile: World War Z

Heroes Mobile: World War Z

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۷/۰۸
تعداد دانلود۲۵ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۳۶۰
حجم۱۲۰ مگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده Wolf Game Studio
‏‏جهان بیشتر نیست صلح توسط جاه طلبی و طمع از نیروی شیطانی به دنبال قدرت فریب خورده است. جهان به جناح ها و لیگ ها تقسیم شده است و هیولاها و تاریکی ها بیشتر و بیشتر دیده می شوند. یک جنگ شروع می شود و زمان برای ابرقهرمان های قدرتمند ...

ویدئو معرفی بازی

‏بازگرداندن تعادل قدرت با ایجاد بزرگترین امپراتوری تا کنون! استخدام ابرقهرمانان و سربازان، فریب لیگ ها، تسخیر و گسترش قلمرو خود، جنگ های حماسی را برنده شوید و بزرگترین جنگ سالار جهان در این استراتژی RPG شوید! نظم جدیدی برای ایجاد مجدد صلح لازم است.
‏کاوش HEROES MOBILE و سرزمینهای جادویی عجیب و غریب آن توسط هیولاها و دشمنان قدرتمند به جنگ و هرج و مرج پرتاب می شود. ابرقهرمان نبرد مورد علاقه خود را انتخاب کنید، نیروهای رزمی را استخدام کنید، و با بی احترامی به جنگ در ابعاد حماسی مبارزه کنید و تسخیر کنید!
‏بازی Multiplayer RPG Open-World: ساخت و تسخیر برای ایجاد یک امپراتوری توانا
‏کاوش، تسخیر و برخورد در عرصه با دیگر بازیکنان در این بازی MMO! پیوستن به لیگ و بازی با میلیون ها بازیکن در یک دنیای باز، در تلفن همراه!
‏دفاع از پایگاه خود را
‏سربازان و ابر قهرمانان خود را حفظ کنید، در برابر مخالفان زنده بمانید و از هرگونه هزینه خود دفاع کنید. یک استراتژی جنگ کامل نیاز به یک دفاع بی دستپایی دارد!
‏ابرقهرمانان قدرتمند
‏ابرقهرمان ها را با مهارت های منحصر به فرد برای نبرد عرصه استخدام کنید و ارتقا دهید! اجازه دهید آنها را به رهبری، حمله و تسخیر پایگاه های دشمن، و یا گروه آنها را به تیم برای تکمیل مبارزه با سبک RPG!
‏استراتژی جنگ استاد شما
‏تاکتیک های خود را برای برخورد آماده کنید! خطوط نیروی خود را طراحی کنید، استراتژی خود را کامل کنید، و ضد حمله کنید! کشف بهترین استراتژی برای شکست دادن دشمن در این MMO RPG موبایل!
‏حماسه چند نفره جنگ: انواع مختلف سربازان
‏سربازان و سربازان خود را به عنوان فرمانده در این جنگ های لیگ هدایت کنید! قبل از رفتن به جنگ، با دقت انواع نیروهای خود را انتخاب کنید.
‏جنگ با متحدان خود را در چند بازی RPG HEROES MOBILE جنگیدید. حمله و تسخیر پایگاه های دشمن، برنامه ریزی مبارزات استراتژی خود را با ابرقهرمان خود، و ایجاد یک پایگاه عالی است. مبارزه با تجهیزات افسانه ای دشمنان، رزمندگان و سربازان! به دست آوردن پیروزی با استفاده از تاکتیک های مختلف برخورد!
‏سربازان شما منتظرند. آیا شما برای چالش کشف MMORPG آماده هستید؟
‏این بازی استراتژی دفاع برج را دانلود کنید.
‏اگر در حال حاضر بازی ما را دوست دارید ... بررسی خوب را به ما ببخشید :)
‏= تماس با ما =
‏چت در QQ گروه: 863698346
‏مثل ما در فیس بوک: https://www.facebook.com/Heroes-Mobile-341928503023334/؟modal=admin_todo_tour
‏بازخورد از طریق ایمیل: loudgamestudios@gmail.com
‏‏افزودنی ها و بهینه سازی های جدید
‏ 1. بهینه سازی برخی از عملکردها برای بهبود تجربه کاربر.
‏ 2. بهینه سازی برخی از فعالیت های محدود در زمان.
‏ 3. رفع برخی از مشکلات.

نظرات و امتیاز ها

۳۶۰ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
Ɓ⃟ԼᎯ₵ҟ ʍᎯ₴ҟ҉
٣ بهمن ١٤٠١

خوب .. ولی لگ میزنه میندازه بیرون ... نسخه فارسیش اینطوری نیست

۰ ۰
امیر کینگ
٨ دی ١٤٠١

‏✓ از نسخه ایرانی راحت ترع بازی خوبیع نسبت به نسخه ایرانی ولی در هردو نسخه لگ‌ دارن زیاد من کلش اف زامبی یک رو دارم حدوداً 12قهرمان باز کردم لگ نداشت ولی این تا هنگ میکنه لگ هم پشت سرش میاد و میندازه بیرون درکل عالیه نصب کنید

۴ ۱
🇮🇷شاهین🏅✴️✴️✴️
٨ آذر ١٤٠١

واقعاان از همه لهاظ حرف نداره فقط اگه قهرمانا قیمتاشون پایین تر بود بی نظیر میشد اون یدونه ستاره که ندادم فقط بخاطر قیمتای بالا بود ممنون از برنامه مایکا

۷ ۴

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط