خانه برنامه ابزارهای کاربردی
ClevNote - Notepad, Checklist

ClevNote - Notepad, Checklist

تعداد دانلود۳۰۰
حجم۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Cleveni Inc.
‏‏نرم افزار اندروید ClevNote یک نرم افزار در زمینه یادداشت موضوعات و مقالات می باشد. یکی از دسته نرم افزار های مفید، نرم افزار دفترچه یادداشت بوده که با استفاده از این نرم افزار ها شما قادر هستید موارد بسیار مهمی را در آن ثبت نمایید و در مواقع لزوم از آن ها استفاده نمایید. نرم افزار اندروید ClevNote یک نرم افزار بسیار کاربردی در همین زمینه می باشد که یکی از قابلیت های بسیار خوب این نرم افزار امکان یاداوری موضوعات به شما می باشد.
‏از قابلیت های نرم افزار اندروید ClevNote می توان به یک برنامه یادداشت بسیار مفید، قابلیت انجام لیست بندی به عنوان مثال تهیه لیستی از مواد غذایی، بسیار مفید جهت به یاد ماندن تاریخ و روز های مهم مانند تاریخ تولد اعضای خانواده، مناسب برای به یاد داشتن شناسه وب سایت های مورد نیاز تان، حالت نوشتاری بسیار آسان، قابلیت پشتیبان گیری از Google Drive ، دارای قابلیت یاداوری، امکان استفاده از ویجت و بسیاری از قابلیت های دیگر این نرم افزار نیز می توان اشاره داشت.
‏برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندروید ClevNote :
‏– یک برنامه یادداشت بسیار مفید
‏– قابلیت انجام لیست بندی
‏– بسیار مفید جهت به یاد ماندن تاریخ و روز های مهم
‏– مناسب جهت به یاد داشتن شناسه وب سایت های مورد نیاز تان
‏– حالت نوشتاری بسیار آسان
‏– قابلیت پشتیبان گیری از Google Drive
‏– دارای قابلیت یاداوری
‏– امکان استفاده از ویجت
[Version 2.21.0]
- Added app themes
- Improved performance of search feature
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟