استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
ClevCalc - Calculator

ClevCalc - Calculator

مجموعه ابزار محاسبه

نسخه۲.۲۲.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۲/۱۱
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۱,۷۴۲
حجم۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Cleveni Inc.

بدون فکر محاسبه کنید!

در هر شغلی که باشید، به یکسری محاسبات احتیاج دارید. اگر محصل هستید به ماشین حساب و درصد گیری، اگر کاسب هستید، به محاسبه ی قیمت، تخفیف و مالیات، اگر خیاط هستید، به تبدیل واحد ها و اندازه گیری، اگر راننده هستید، به محاسبه ی هزینه ی‌سوخت و راندمان سوخت احتیاج پیدا می کنید. حتی اگر شغل شما را هم در نظر نگیریم، باز هم این اپلیکیشن حرفی برای گفتن دارد!
در هنگام ورود به این برنامه با یک ماشین حساب تکمیل مواجه می شوید. شاید فکر کنید که همه ی قابلیت های این برنامه در همین ماشین حساب خلاصه می شود اما اصلا اینطور نیست. با کمی جستجو متوجه میشوید که امکانات این برنامه بسیار بیشتر از تصور شماست و مانند یک دوست همه چی دان قرار است در کنار شما باشد. این برنامه در کنار برنامه حل مسائل مایکروسافت می تواند به تمام نیاز های ریاضی شما پاسخ دهد. 
فرقی نمی کند که می خواهید سرمایه ی خود را به پول چه کشوری محاسبه کنید. یورو، دلار، وون و غیره تنها بخشی از واحد هایی هستند که در این برنامه، تبدیل تومان و ریال به آنها و برعکس بررسی شده است. 
محاسبه ی طول به اینچ کار زمانبری است اما این اپلیکیشن به سهولت تبدیل واحد سانتی متر، میلی متر، کیلومتر، مایل دریایی، دسی متر و غیره به اینچ و دیگر موارد و برعکس را محاسبه کرده و به شما اعلام می کند. البته این تبدیل واحد فقط مربوط به طول نیست بلکه درباره ی مساحت، حجم، جرم، زمان، زور، انرژی، توان، فشار، سرعت و اندازه ی داده نیز صدق می کند. این کار باعث می شود که زمان خود را ذخیره نمایید و دیگر نخواهید وقت گرانبهای خود را صرف این نوع محاسبات نمایید. 
تخفیفات در فروشگاه های مختلف خوراکی و پوشاک بسیار زیاد است. اما آیا واقعا تخفیف مناسبی هستند؟ آیا این تخفیفات به صورتی هستند که ارزش خرید را برای آن کالا زنده کنند؟ با یک محاسبه ی سریع و با وارد کردن قیمت اصلی کالا و درصد تخفیف، به راحتی قیمت کنونی را بدانید و متوجه شوید که باید آن کالا را بخرید یا از کنار آن بدون توجه بگذرید!
محاسبات مربوط به کارهای بانکی اصلا کار ساده ای نیست و همیشه سردرگم کننده است. در این اپلیکیشن کافی است اصل وام، نرخ بهره، دوره وام را وارد نمایید تا بهره ی کل و کل پرداخت ها را دریافت نمایید. علاوه بر این نوع پس انداز، فرکانس بهره، مبلغ سپرده، نرخ بهره را در بخشی دیگر وارد کرده و سود پس از کسر مالیات را بدست می آورید.
اگر می خواهید بدانید برای سفر به مقصدی مشخص نیاز به چند لیتر بنزین دارید، کافی است در clevcalc مسافت سفر، راندمان سوخت و قیمت سوخت را وارد کرده و در زیر یک ثانیه هزینه و مقدار مورد نیاز سوخت را دریافت نمایید. البته نیازی نیست راندمان سوخت را هم ذهنی حساب کنید، زیرا برنامه این مورد را هم برای شما حساب می کند!
اگر فروشنده هستید قیمت واحد و مالیات فروش هر کالا را به سادگی و بدون نیاز به نصب اپلیکیشن دیگری به دست آورید. این محاسبات سریع شما را در اداره ی کالا ها و فروش یاری می کند. 

برای روزهای خود یادآور تنظیم کنید

اگر فکر می کنید این برنامه فقط مربوط به محاسبات است، سخت در اشتباهید! شما به راحتی می توانید تاریخ هر کاری را که در آینده باید انجام دهید در برنامه وارد نمایید و برای آن یک یادآور تنظیم کنید. این یادآور ها هیچ‌ محدودیتی ندارند و شما می توانید به تعداد نامحدود از آنها استفاده نمایید.
ساعت جهانی بخش دیگری از این اپ است که بشدت جذاب می باشد. اینکه بدانید اکنون در فلان کشور ساعت چند است می تواند خیلی به کارتان بیاید. زیرا ساعت بقیه ی‌کشور ها با ما یکسان نیست و ممکن است بخواهید با کسی که در کشوری دیگر زندگی می کند تماس بگیرید ولی از آنجایی که ساعت را نمی دانید، برای او مزاحمتی ایجاد کنید. این برنامه به شما کمک می کند همیشه ساعت بقیه کشورها را به روز بدانید.

از سلامتی خود غافل نشوید

بخش دیگری که آچار فرانسه بودن این اپلیکیشن اندرویدی را ثابت می کند، بخش سلامتی است. در این بخش شما میتوانید توده ی بدنی خود را با وارد کردن سن، قد و وزن بدست آورید. 
قسمت دیگری که در این بخش است و مختص خانم ها میباشد، چرخه ی قاعدگی است. در این بخش شما یک‌ تقویم دارید که باید عادات ماهانه ی خود را در آن مشخص کنید که برنامه بتواند به شما موعد اتمام یا شروع را یادآوری نماید. 

ویژگی های Clevcalc

اگر بخواهیم ویژگی های این اپ را به شکل موردی بررسی نماییم، میتوانیم موارد زیر را نام ببریم.
-وجود ماشین حساب عددی
-وجود ماشین تبدیل واحد پول
-وجود ماشین تبدیل واحد حجم، جرم، طول و غیره
-محاسبه ی تخفیف کالا
-محاسبه ی وام و‌بهره ی آن
-محاسبه ی پس انداز و نرخ سوددهی
-محاسبه ی توده ی بدنی
-ارائه ی  تاریخ و تنظیم یادآور
-محاسبه ی چرخه قاعدگی
-دارا بودن ساعت جهانی
-محاسبه ی مالیات فروش
-محاسبه ی معدل
-رابط کاربری سریع و آسان
لازم به ذکر است اگر می خواهید محاسبات پیچیده تری در ریاضی مثل حل کل سوال را هم داشته باشید، کافی است اپلیکیشن photomath را نیز نصب نمایید. 
‏‏[نسخه 2.19.0]
‏- گزینه ای برای خرید نسخه بدون تبلیغات اضافه شد
‏- اضافه شدن «ماشین حساب درصد»

نظرات و امتیاز ها

۱,۷۴۲ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر داریوش
٣٠ فروردین ١٤٠٣

‏✓ دار یوش داداشش ‏✗ شایان ... هردو گاف ...بی نظری ..ایم

میپسندم۱ نمیپسندم۲
عکس کاربر مهری
١١ فروردین ١٤٠٣

‏✗ این چیه بابا. ‏✗ هرچی تبلیغ رو میبندیم باز تبلیغ میاپ ‏✗ به درد هیچی نمیخوره ‏✗ فقط نت میسوزونه

میپسندم۱ نمیپسندم۲
عکس کاربر شمس آبادی
٢٧ اسفند ١٤٠٢

‏✓ سریع بسار عالی

میپسندم۰ نمیپسندم۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده