استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Forensic Master

Forensic Master

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۱.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۲۳
تعداد دانلود۹ هزار
امتیاز۳.۴
تعداد نظرات۲۴
حجم۶۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Rooster Games
‏‏یک بازی کارآگاهی رایگان جدید که به بااستعدادترین استادان پزشکی قانونی برای حل پرونده های جنایی کوچک نیاز دارد.
‏سرنخ و اشیایی پنهان را پیدا کنید که شک شما را جلب می کند و در نهایت معمای قتل را به عنوان یک کارآگاه حل کنید.
‏ هر مینی بازی مانند یک پازل است. شما باید به ته این جنایات مرموز برسید و برای کشف آن اسرار باید چشمی دقیق داشته باشید. بازی های کوچک رایگان مختلف را انجام دهید، از شهودهای کارآگاهی برای حل قتل ها، بررسی صحنه های جنایت و کشف اشیاء پنهان استفاده کنید. رازهای آزاردهنده را حل کنید و اسرار را بیابید.
‏داستان های رمز و راز جنایی بی پایان رایگان و بسیاری از مینی بازی های رایگان مختلف در انتظار شما هستند. آیا می توانید اشیاء پنهان را پیدا کنید و معمای قتل استاد پزشکی قانونی را حل کنید؟
‏* کارآگاهان مشتاق تحت تعقیب هستند - به عنوان یک استاد پزشکی قانونی برای حل پرونده جنایی کار کنید. حس مشاهده خود را درگیر کنید تا تمام سرنخ های پنهان را پیدا کنید و تفاوت ها را پیدا کنید.
‏* بلیط کلاس اول شما برای هیجان - رمز و راز! خطر! داستان عاشقانه! از تجربه گیم پلی فوق العاده ای که به پیچ و تاب های سری شرلوک هلمز واکنش نشان می دهد، لذت ببرید.
‏* رمز و راز با شادی افزوده - مهارت های کارآگاهی خود را در مینی بازی های رایگان مختلف آزمایش کنید. صحنه های جنایت را بررسی کنید تا اشیاء و سرنخ های پنهان را پیدا کنید.
‏• هر قتل ردی از خود به جا می گذارد - مظنونان را برای کشف پرونده جنایی شکار کنید. قاتل را بیابید و داستان های معمایی جنایی را کشف کنید.
‏* اسرار جدید هر هفته - درست مانند کارآگاه مورد علاقه شما سریال های تلویزیونی، هر هفته منتظر یک فصل جدید منحصر به فرد باشید!

نظرات و امتیاز ها

۲۴ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
diana
١٦ بهمن ١٤٠١

بدک نیس اما وقتی درمیای دوباره میری میره مرحله۱۵ این رو مخه😶😑🤝

۰ ۰
ROSY
٢٤ دی ١٤٠١

من زیاد خوشم نیومد چون همه ی مرحله هاش تکراری میشه

۱۸ ۲
1__winston__1
١٤ دی ١٤٠١

قول عکساش نخورید

۲۳ ۴

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده