استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Hunter Assassin

Hunter Assassin

قاتل شکارچی

نسخه۱.۹۸۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۴/۲۰
تعداد دانلود۲ میلیون
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۶,۵۱۵
حجم۸۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Ruby Games AS
تلفن های همراه اندرویدی بستر مناسبی برای وقت گذرانی ما انسان ها هستند، بیشتر ما در مترو و اتوبوس عناوینی همچون Johnny Trigger را برای یک بار هم که شده تجربه کرده ایم، فرمول ساده عناوین آرکید با طعم اکشن در این روزها بیشتر از قبل جذاب هستند، با مایکت همراه باشید و به دنیای شکارچیان قاتل بپیوندید.

داستان

شما یک قاتل هستید که به یک مخفیگاه نظامی حمله کرده اید، این قسمت تحت تدابیر شدید امنیتی محافظت می شود و شما باید از این موانع عبور کنید، در ابتدای هر مرحله و در سمت چپ و بالای صفحه هدف های شما نوشته شده است، به عنوان مثال در مرحله هشتم باید سه سرباز را بکشید.

گیمپلی، چه کسی در مقابل من می ایستد؟

بازی های آرکید زیادی هر ساله منتشر میشوند و فرمول موفقیت آن ها بخاطر گیمپلی دلچسب و مراحل متعددی است که دارند، تمامی این بازی ها بیش از چند صد مرحله را در خود جای میدهند و بعد از یک آموزش کوتاه شما را به دل بازی میبرند، جایی که چالش های زیادی پیش روی شماست، این عنوان 43 مگابایت حجم دارد و جز عناوینی است که برای یکبار هم شده ارزش تجربه کردن را دارند، به طور کلی تجربه قابل قبول این عنوان باعث میشود که تا این حد بشود آن را به دیگران پیشنهاد داد.

چطور بازی کنیم؟

شما به عنوان یک نینجای قاتل باید در هر مرحله تعداد مشخصی از افراد را بکشید و کلید ها را پیدا کنید، برای اینکه مخفی کاری بازی بیشتر شود شما هیچ سلاحی ندارید و فقط یک چاقو در اختیارتان است، با استفاده از جوایز به شکل رندوم میتوانید سلامتی و یا سرعتتان را بیشتر کنید، بهترین راه برای از بین بردن دشمن حمله از پشت سر به آن ها است و اگر بتوانید در گوشه ای قرار بگیرید بدون اینکه به سمت شما تیراندازی بشود، به راحتی برنده خواهید شد، ماهیت بازی این است که برخی از مراحل را چندین بار تکرار کنید، به دلیل اینکه تعداد دشمنان در برخی از مراحل واقعا زیاد است و باید با استفاده از بازی ذهنی آن ها را آزار دهید.
اگر در تیر رس دشمنان قرار بگیرید به سمت شما تیراندازی میشود و چراغ قوه دشمنان نشان میدهد که آن ها تا چه قسمتی زاویه دید دارند و قادر به شلیک کردن هستند، روح و کالبد بازی بر مبنای مخفی کاری شکل گرفته و شما نیاز دارید که به آن پایبند باشید.
برای اینکه شخصیت اصلی حرکت کند شما هر نکته ای که دوست دارید را لمس میکنید، قهرمان بازی به سمت نقطه حرکت میکند و با توجه به روش خودتان باید انتخاب کنید که به چه شکلی بازیکنان را نابود کنید، بعد از اینکه یک بازیکن را نابود کردید، صدایی تولید میشود و سایر دشمنان به سمت شما کشیده می شوند، در این قسمت بهترین راه این است که در گوشه ای مخفی شوید و یا از میان هزارتو هایی که وجود دارد، بروید و آن ها را دور بزنید.
مراحل اولیه بازی بسیار لذت بخش هستند، شما باید الماس های مورد نیاز خود را جمع آوری کنید و ماموریت هایی که روی صفحه منو برای شما نوشته میشود را تکمیل کنید، بعد از جمع آوری منابع میتوانید شخصیت اصلی را ارتقا دهید و سرعت و قدرت او را افزایش دهید.

بدون محدودیت شکار کنید

اگر بازی Zombie Catchers را تجربه کرده باشید به خوبی می دانید که شکارچی بودن چه حسی دارد، این عنوان هم سعی میکند شما را در نقش یک آدمکش حرفه ای قرار دارد و اهدافی را هم برای شکار پیش روی شما میگذارد، اما این خود بازیکنان هستند که در تازه ترین اثر Ruby Game روش خود را انتخاب میکنند و بازی اصلا آن ها را محدود به چند حرکت و نقشه ساده نمیکند.
هیچ قهرمانی ویژگی منحصر به فردی ندارد و فقط از نظر ظاهری با دیگران تفاوت دارد، البته برخی از آنها Speed یا Health پیشفرض بیشتری دارند، به وسیله هر سه کلید میتوانید به صندوقچه ها دسترسی داشته باشید، به شکل شانسی باید جعبه ها را انتخاب و جوایزی که دارید را دریافت کنید، برای اینکه منابع بیشتری بدست آورید باید چالش هایی که روی منوی بازی به شکل سبز رنگ هستند را جمع آوری کنید.

گرافیک و صداگذاری

انیمیشن های حرکتی بازی بسیار جذاب هستند و برای یک عنوان آرکید اکشن واقعا فوق العاده طراحی شده اند، مدلسازی های بازی به شکلی انجام شده اند که شما روی گوشی های ضعیف تر هم مشکلی برای اجرای این عنوان نداشته باشید، با توجه به اینکه این عنوان یک روح مخفی کاری دارد، صداگذاری و موسیقی نقش بسیار زیادی در انتقال اتمسفر موجود در محیط به بازیکن دارد.

جنبه های مثبت

این عنوان دیتا ندارد و به شکل آفلاین هم اجرا میشود، شما به چند صد مرحله دسترسی پیدا میکنید و می توانید برای ساعت ها سرگرم شوید، هوش مصنوعی بازی هر قدر که پیش می روید پیشرفت میکند و شما را با چالش های تازه تری روبرو میکند، قاتل شکارچی بازی سرگرم کننده ای است که این روزها طرفداران زیادی دارد.

جنبه های منفی

یکی از نقاط ضعف بازی این است که سیستم انتخاب مرحله وجود ندارد و شما اگر بخواهید یک مرحله را دوباره تجربه کنید قادر به این کار نخواهید بود.

نظرات و امتیاز ها

۶,۵۱۵ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ༆☃︎Ⓢ︎Ⓐ︎Ⓓ︎Ⓡ︎Ⓐ︎
دیروز

‏✓ عالی از دوش بهتره

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر ARSAM
دیروز

‏✓ ندارد ‏✗ آنقدر ندارد سلام اینجا نوشته آفلاین ولی آنلاین هست

میپسندم۱ نمیپسندم۲
عکس کاربر ROZHAN
٣ روز پیش

خوبه ولی بعضی وقتا سخت میشه سرگرم میشی باهاش 😶‍🌫️

میپسندم۷ نمیپسندم۴

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

آدمک‌ها رو دست کم نگیر

سریع باش!

اکشن و سرگرم کننده

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده